Arama

MSN Şifre Değiştirme - MSN Parolanızı Değiştirin - Sayfa 12

Güncelleme: 10 Mart 2013 Gösterim: 2.866.374 Cevap: 273
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #111
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şifre nasıl degiştiriliyor
Sponsorlu Bağlantılar
şle - avatarı
şle
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #112
şle - avatarı
Ziyaretçi
şifremı unuttum nasıl degıstırebılırım gızlı yanıtı bılmıyorum acamadıgım msn adresıne gelıyor yenı sıfre ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
1 Mayıs 2010       Mesaj #113
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
şle adlı kullanıcıdan alıntı

şifremı unuttum nasıl degıstırebılırım gızlı yanıtı bılmıyorum acamadıgım msn adresıne gelıyor yenı sıfre ne yapmalıyım

İnceleyiniz.
Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)
"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2010       Mesaj #114
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sifremi deiştirmek ıstıyorum bıryardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2010       Mesaj #115
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn şifremi degiştirmek istiyorum ya:d
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
6 Mayıs 2010       Mesaj #116
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

sifremi deiştirmek ıstıyorum bıryardımcı olun

Alıntı

bn şifremi degiştirmek istiyorum ya:d

Alıntı
The Unique adlı kullanıcıdan alıntı

şifre deyiştirmr

MSN Şifre Değiştirme - MSN Parolanızı Değiştirin

MSN Şifre Değiştirme - MSN Şifrenizi Değiştirin

!! Dikkat !!

Messenger Şifrenizi Periyodik olarak Değiştirmenizi Güvenliğiniz için Öneriyoruz!

Messenger Şifresi değiştirme sık olarak yapılması gereken zahmetsiz ve kolay bir iştir.
Yapmanız gereken adımlar aşağıda sıralanmıştır:

1- Hotmail.com'a kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriyoruz. Girdikten sonra sağ tarafta Seçenekler menüsüne tıklıyoruz.

msn sifre degistirme 1

2- Seçenekler menüsünde Kişisel Bilgilerinizi Görüntüleyin ve Düzenleyin menüsüne tıklıyoruz.
msn sifre degistirme 2

3- Kişisel bilgilerimiz geldikten sonra Paralo Sıfırla menüsünün altında yer alan Parola Değiştir putonunu tıklıyoruz.
msn sifre degistirme 3

4- Paralo değiştir dedikten sonra Eski parolamızı, yeni parolamızı ve tekrar yeni parolamızı giriyoruz. Kaydet diyerek şifremizi böylelikle değiştirmiş oluyoruz.
msn sifre degistirme 4

Her ne kadar bu anlatılanlar kolay gibi gözüksede MSN'in 7'den 70'e kullandığını unutmadan yorum yapalım.

Geçmiş olsun....

Güncelleme: Önemli: Windows Live Hesap sayfasındaki bölümler düzgün bir şekilde yüklenmiyor, "Yükleniyor..." yazısı sürekli orada kalıyorsa Mozilla Firefox gibi başka bir web tarayıcı programla aynı sayfaya ulaşmayı deneyin. Birçok Internet Explorer kullanıcısı bu hatayla karşılaşıyor.

Yetkili eklemesi

Alıntı:
Kişisel bilgilerinizin korunmasını kolaylaştırmak için parolanızı sık sık değiştirmelisiniz.

Parolanızı değiştirmek için:
1. Hesap özeti sayfanızda Windows Live ID’nizle (Windows Live Hotmail ve Windows Live Messenger gibi Windows Live programları ve hizmetlerinde; Xbox LIVE, MSN ve Office Live gibi Microsoft hizmetlerinde oturum açarken kullandığınız e-posta adresi ve parola;.) oturum açın. .
2. Parola sıfırlama bilgisi altında, Parolanın yanındaki ‘Değiştir’i tıklayın.
3. Windows Live ID alanındaki e-posta adresinin doğruluğunu kontrol edin Eski parola kutusuna halen kullandığınız parolanızı yazın.
· Parola güvenlik düzeyi ölçücüsü, parolanızın sağlam bir parola olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacaktır.
4. Yeni bir parola girin ve tekrar girerek onaylayın.
5. İsteğe bağlı:Ek güvenlik için parolanızın süresini 72 günde bir dolacak şekilde ayarlayabilirsiniz.Parolamın süresi 72 günde bir sona ersin onay kutusunu tıklayın ve Kaydet'i tıklayın.
· Bazı hizmetler parolanızı 72 günde bir değiştirmenizi gerektirmektedir.Bu hizmetlerden birini kullanıyorsanız, parola süresinin otomatik sona ermesi zaten ayarlanmış olabilir ve değiştirilemez.[/QUOTE]

İnceleyiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2010       Mesaj #117
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn şifremi degiştirmek istiyorum yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2010       Mesaj #118
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şifremi nasıl değiştiririm
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
8 Mayıs 2010       Mesaj #119
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

msn şifremi degiştirmek istiyorum yardımcı olun

Alıntı

şifremi nasıl değiştiririm

Alıntı
The Unique adlı kullanıcıdan alıntı

şifre deyiştirmr

MSN Şifre Değiştirme - MSN Parolanızı Değiştirin

MSN Şifre Değiştirme - MSN Şifrenizi Değiştirin

!! Dikkat !!

Messenger Şifrenizi Periyodik olarak Değiştirmenizi Güvenliğiniz için Öneriyoruz!

Messenger Şifresi değiştirme sık olarak yapılması gereken zahmetsiz ve kolay bir iştir.
Yapmanız gereken adımlar aşağıda sıralanmıştır:

1- Hotmail.com'a kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriyoruz. Girdikten sonra sağ tarafta Seçenekler menüsüne tıklıyoruz.

msn sifre degistirme 1

2- Seçenekler menüsünde Kişisel Bilgilerinizi Görüntüleyin ve Düzenleyin menüsüne tıklıyoruz.
msn sifre degistirme 2

3- Kişisel bilgilerimiz geldikten sonra Paralo Sıfırla menüsünün altında yer alan Parola Değiştir putonunu tıklıyoruz.
msn sifre degistirme 3

4- Paralo değiştir dedikten sonra Eski parolamızı, yeni parolamızı ve tekrar yeni parolamızı giriyoruz. Kaydet diyerek şifremizi böylelikle değiştirmiş oluyoruz.
msn sifre degistirme 4

Her ne kadar bu anlatılanlar kolay gibi gözüksede MSN'in 7'den 70'e kullandığını unutmadan yorum yapalım.

Geçmiş olsun....

Güncelleme: Önemli: Windows Live Hesap sayfasındaki bölümler düzgün bir şekilde yüklenmiyor, "Yükleniyor..." yazısı sürekli orada kalıyorsa Mozilla Firefox gibi başka bir web tarayıcı programla aynı sayfaya ulaşmayı deneyin. Birçok Internet Explorer kullanıcısı bu hatayla karşılaşıyor.

Yetkili eklemesi

Alıntı:
Kişisel bilgilerinizin korunmasını kolaylaştırmak için parolanızı sık sık değiştirmelisiniz.

Parolanızı değiştirmek için:
1. Hesap özeti sayfanızda Windows Live ID’nizle (Windows Live Hotmail ve Windows Live Messenger gibi Windows Live programları ve hizmetlerinde; Xbox LIVE, MSN ve Office Live gibi Microsoft hizmetlerinde oturum açarken kullandığınız e-posta adresi ve parola;.) oturum açın. .
2. Parola sıfırlama bilgisi altında, Parolanın yanındaki ‘Değiştir’i tıklayın.
3. Windows Live ID alanındaki e-posta adresinin doğruluğunu kontrol edin Eski parola kutusuna halen kullandığınız parolanızı yazın.
· Parola güvenlik düzeyi ölçücüsü, parolanızın sağlam bir parola olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacaktır.
4. Yeni bir parola girin ve tekrar girerek onaylayın.
5. İsteğe bağlı:Ek güvenlik için parolanızın süresini 72 günde bir dolacak şekilde ayarlayabilirsiniz.Parolamın süresi 72 günde bir sona ersin onay kutusunu tıklayın ve Kaydet'i tıklayın.
· Bazı hizmetler parolanızı 72 günde bir değiştirmenizi gerektirmektedir.Bu hizmetlerden birini kullanıyorsanız, parola süresinin otomatik sona ermesi zaten ayarlanmış olabilir ve değiştirilemez.[/QUOTE]

İnceleyiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2010       Mesaj #120
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şifremi nasıl sıfırlayıp tekrar şifre oluşturabilirim