Arama

MSN'de kendinizi koruma yolları [Hack] karşılık - Yeni başlayanlar için

Güncelleme: 12 Nisan 2013 Gösterim: 35.211 Cevap: 22
PritoryuS - avatarı
PritoryuS
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #1
PritoryuS - avatarı
Ziyaretçi
Msn Messenger Günümüzdeki En Güncel Haberleşme Kaynaklarından Biri..Başkalarının Msn Sızmanın Bir Çok Yöntemleri Mevcut Ama Yeni Başlayanlar Nasıl Olur Msn Gitti Gibi SorunLar Yaşarlar..

Sponsorlu Bağlantılar
Msn Messenger Koruma Yolları.

Fake Mail

1-Fake Mail Nerdeyse Herkez Bilir Ama Bilmeyenler İçin Yeni BAşlayan Bİr Kişi İçin Fake Mail OLdukça İdealdir..Fake Mail Web Tabanlı Hazırlanan Ve Script Kodları Kullanıcı Pass ve Şifresini Mailinize Gönderir.Bundan Korunmak İçin Size Gönderilen Bir Linkte Eğer Msn Messenger Anlaşması Olmayan Ve ya Alt Dalı Olmayan yerler Giriş Yapmayınız Yada Size Kısa Yoldan Mailinize Göderecek Linkleri Tıklamayınız..

MessenPass & MSN Şifre Bulucular

2-Oturduğunuz Yer Eğer 1 İnternet Kafa ise Cokie Açığı ile Msn Çalınabilir. MessenPass & MSN Şifre Bulucular Gibi Programlarla Alanabilir.Onun İçin Internet Explorer Sağ Tıklayıp Dosya Sil Tüm Çevrimiçi Dosyaları Siliniz..

ProAgent,PluSing,Msn Funmaker?

ProAgent Oldukça Basit Olduğu İçin Onun Mantığı Anlatayım İlk ProAgent RusLar Tarafından Kodlandı.Şimdi İse Piyasada Türkçeleri De Mevcut..ProAgentein Amacı Az EveL anlattığım Cokie Olayına Değinerek ProAgent Bir Trojandır..Yani Zaten Çoğunuz TRUVA Filmini İzlemiştir.Trojanda Gizli Bİlgileri Sızarak CokieDeki Bilgileri Maile Ulaştırır.Onun İçin Msn Messenger Üzerinde Olsun Web Üzerinde İndirdiğiniz Her Dosyayı Mutlaka Ama Mutlaka Virüs Taramasından Geçirin.Çünkü Bİr Anti Vüris Programı Kullanmazsanız Hem MSn Bilgileri Eğer Varsa Net Üzerinden BAnka Giriş YAparsanız Tüm Bilgiler Karşıdaki kişiye Ulaşır..

3-FTP Sunuculara Trojan Yerleştirme

Kısa Keserek Söylüyorum ProAgent İle YAzılan Bir Trojanı Web Tabanlı .php veya .asp Çevirmek Çok kolay Mesela www.msxlabs.org/PritoryuS.php Bunu Bir Script Haline Çevirip Yine Size Trojan YErleştirebilinir..Onun İçin Anti Virüs Programı ŞART.

Size Tavsiyem Avast Deneyin Hem Kolay Otomatik Tarayıcı ProAgent Trojan İşlemez.Virüs Olabilecek Dosyaları bile SilerMsn Surprised

4-Daha Sayılacak Bir Çok Neden Var Ama Sizler Bu Dediklerini Yaparsanız Aynı Msn Yıllarca Kullanırsınız Msn Happy
Son düzenleyen kompetankedi; 17 Temmuz 2006 11:31
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Gözlerimi Yaşartıyorsun PritoryuS Msn Cry ...

Sponsorlu Bağlantılar
Seni Böyle Görmek Güsel. Msn Up
haydarduman - avatarı
haydarduman
Ziyaretçi
14 Ağustos 2006       Mesaj #3
haydarduman - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu forumlarda güzel şeyler yazıorsunuz. Teşekkürler. Sadece msn hack işinin yasal olmadığını bildiğim için hiç bulaşmıyorum. Ama geçenlerde bir olay başıma geldi destek istiyorum.
msn adresim başkası tarafından alındı. Bende microsofttan adresimi geri aldım ve şifreyi kompleks yaptım. Ancak, iki gün sonra hotmail, gmail gibi bütün adreslerimin gittiğini gördüm. bununda sonradan bir arkadaşımdan birini listemizde engelledeğimizde o engellenen kişinin bizim malimizdeki gizli sorumuzu gördüğünü duydum.
Bu beni şok etti. Çünkü kendi mailiminde şifrenin kırılarak açılması mümkün değildi. Bu şekilde gerçekten bir program var mı ve bu varsa bir güvenlik açığı değil midir? Artniyetli isem herkesin kişisel bilgilerini istedğim gibi kullanabilirim. öyle değil mi? ...
varol21 - avatarı
varol21
Ziyaretçi
24 Ağustos 2006       Mesaj #4
varol21 - avatarı
Ziyaretçi
Mutlaka Sana Trojen yedirmiştir yoksa bu bilgileri almak imaksnız..
Kelid - avatarı
Kelid
Ziyaretçi
29 Ağustos 2006       Mesaj #5
Kelid - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu tronjonları bilmedikleri birine nasıl gönderiyorda bu bilgileri alıyorlar.bu bu kadar basitmi yoksa ben arkadaşımı tanıyorum veya şu kişiyi tanıyorum şeklindemi gerçekleşiyor?
yada tombaladan çeker gibi mi oluyor.
BLACKEAGLE_33 - avatarı
BLACKEAGLE_33
Ziyaretçi
31 Ağustos 2006       Mesaj #6
BLACKEAGLE_33 - avatarı
Ziyaretçi
arakadaşlar benim msn adresimi haclediler..bunu nasıl geri alabilirim..
bana yardım edebilecek biri varsa lütfen yardımcı olsun... yardım edebilecek arkadaşlar
benle irtibata geçebilirse sevinirim.. şimdiden teşekkürler..
Son düzenleyen hellboy726; 1 Ocak 2008 11:13 Sebep: MSN/Mail Adresi Vermek Yasaktir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2006       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BLACKEAGLE_33 adlı kullanıcıdan alıntı

arakadaşlar benim msn adresimi haclediler..bunu nasıl geri alabilirim..
bana yardım edebilecek biri varsa lütfen yardımcı olsun... yardım edebilecek arkadaşlar
benle irtibata geçebilirse sevinirim.. şimdiden teşekkürler..

Ilgili Konuyu Inceleyin -> Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)
Son düzenleyen hellboy726; 1 Ocak 2008 11:14
ibolimc - avatarı
ibolimc
Ziyaretçi
4 Eylül 2006       Mesaj #8
ibolimc - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BİR HACK MAĞDURUDA BENİM Msn Sad İNTERNETTEN TANIŞTIĞIM BİRİ BANA TAVLA OYNAYALIM DİYEREK BİR EXPLORER SAYFASINA BENZEYEN PROGRAM YOLLADI..BİTANE İNTERNET SAYFASI AÇILDI VE MSN ADRES VE ŞİFRESİ DİYE Bİ BÖLÜM AÇILDIMsn Sad(( BENDE SAZAN GİBİ GİRDİM ŞİFREMİ VE ÇOCUK BÖLELİKLE ŞİFREMLE PAROLAMI ELE GEÇİRİP MSNİ ÇALDIMsn Sad(( LÜTFEN YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞLAR BANA MESAJ ATSINMsn Sad( ŞU HACKERDAN ALALIM BENİM ADRESİ ARKADAŞLARIMI BİLE HACKLAMEYE ÇALIŞIO... MESAJLARINIZI VE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2006       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şimdi bunları yapınca msnnin çalınmayacağı ne malum??Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2006       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[quote=filizzzz;306613]şimdi bunları yapınca msnnin çalınmayacağı ne malum??Msn Grinevt bu arkadasıma katılıyom ama bende bır hack ım nort hack bılen varmı ama hack etmıyom kımseyı

artık hack yok hack olmamk ıcın once karsıdakı salak olamsı gerekıyor bu sozumu af buyrun bıze gelen lınklerı tıklamayın tıklarsanızı bıık demek tır yada cd yoluyla dırek msn adreslerı yazıyolar orda sızın yapa bılecek bırseyınız kalmıyor yanı sımdıden kendınıze yedek bır msn adresı acın Msn Grin
Son düzenleyen Blue Blood; 27 Aralık 2006 17:26 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi