Arama

Hotmail Hesabıma Giriş Yapamıyorum - Sayfa 4

Güncelleme: 10 Eylül 2020 Gösterim: 142.101 Cevap: 84
ByManYax - avatarı
ByManYax
Ziyaretçi
14 Temmuz 2008       Mesaj #31
ByManYax - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaslar.

Sponsorlu Bağlantılar
hotmail hesabıma erisim saglayamıorum.Ne msn üzerinden nede web üzerinden..yaklasık 2 gün gecti yanlız hala asagıdaki hatayı veriyor.Şifremin dogrulugundan eminim herhangibir yanlıslık yok..Arkadasımın biri ice cold'la dondurmus hesabımı nasıl giris yapabilirim ve nasıl çözebilirim bu prblemi..?Diger forumlarda werilen her türlü sei denedim ama acamadım bilgisi olan warsa lütfen yardım etsin..?

Hesabınız geçici olarak kullanım dışı bırakıldı
Çok fazla sayıda kez bu hesapta oturum açma girişiminde bulundunuz. Geçici bekleme, başkalarının parolanızı tahmin etmeye çalışmasını engellemeye yardımcı olur.

İptal'i tıklatın ve daha sonra oturum açın veya şimdi parolanızı sıfırlayın
ByManYax - avatarı
ByManYax
Ziyaretçi
14 Temmuz 2008       Mesaj #32
ByManYax - avatarı
Ziyaretçi
hımm ßekLemekten baska care yok sanırım..
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
14 Temmuz 2008       Mesaj #33
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ByManYax adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaslar.

hotmail hesabıma erisim saglayamıorum.Ne msn üzerinden nede web üzerinden..yaklasık 2 gün gecti yanlız hala asagıdaki hatayı veriyor.Şifremin dogrulugundan eminim herhangibir yanlıslık yok..Arkadasımın biri ice cold'la dondurmus hesabımı nasıl giris yapabilirim ve nasıl çözebilirim bu prblemi..?Diger forumlarda werilen her türlü sei denedim ama acamadım bilgisi olan warsa lütfen yardım etsin..?

Hesabınız geçici olarak kullanım dışı bırakıldı
Çok fazla sayıda kez bu hesapta oturum açma girişiminde bulundunuz. Geçici bekleme, başkalarının parolanızı tahmin etmeye çalışmasını engellemeye yardımcı olur.

İptal'i tıklatın ve daha sonra oturum açın veya şimdi parolanızı sıfırlayın

hımm ßekLemekten baska care yok sanırım..

"Şimdi parolanızı sıfırlayın" diyormuş ya, neden bekleyeceksiniz ki?
dina - avatarı
dina
Ziyaretçi
23 Eylül 2008       Mesaj #34
dina - avatarı
Ziyaretçi
slm,msn maillerimi açmaya çalıştığımda kapanıyor daha sonra 'file;///C;Program Files/sysguard/warning/warnpage.html' bulunamadı diyor.bunu nasıl düzeltirim.tşk
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Eylül 2008       Mesaj #35
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
dina adlı kullanıcıdan alıntı

slm,msn maillerimi açmaya çalıştığımda kapanıyor daha sonra 'file;///C;Program Files/sysguard/warning/warnpage.html' bulunamadı diyor.bunu nasıl düzeltirim.tşk

Kullanıcıya yanlış alarmlar vererek güvenlik yazılımı olarak kendisini satın almanızı öneren bir program yüklenmiş sisteminize, onu temizlemeniz gerekiyor. Program Ekle veya Kaldır listesinde "Guard, Security" vb. ifadeler içeren yazılımları bulup kaldırınız.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
lejyoner_52 - avatarı
lejyoner_52
Ziyaretçi
30 Eylül 2008       Mesaj #36
lejyoner_52 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

http://mail.live.com bağlantısını kopyalayıp tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın ve Git düğmesine basın. Buradan oturum açabiliyor musunuz?

Başka bir web tarayıcı programda mesela Mozilla Firefox'ta deneyin, aynı adresi onun adres çubuğuna yapıştırıp yapın.

Başka bir hesabınız varsa onun posta kutusuna girebiliyor musunuz?

dostum ne bu adres ya bendede aynı sorun vardı biraz arastırma yapım dedim hiç biyerde düzgün bi açıklama çıkmadı senin verdiğin bu siteye tıkladım direk açıldı mail sayfam
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
30 Eylül 2008       Mesaj #37
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
lejyoner_52 adlı kullanıcıdan alıntı

dostum ne bu adres ya bendede aynı sorun vardı biraz arastırma yapım dedim hiç biyerde düzgün bi açıklama çıkmadı senin verdiğin bu siteye tıkladım direk açıldı mail sayfam

Bu adres Windows Live Hotmail hizmetine doğrudan giriş için ideal bir adres ancak bazı insanlar bu adresin varlığından haberdar değil. Ancak "aynı sorun" derken neyi kastediyordun, anlamadım.
agrman - avatarı
agrman
Ziyaretçi
11 Kasım 2008       Mesaj #38
agrman - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar benim msnde gelen mesajları kendi bilgisayarımda görüntülenmiyor. Ancak başka bilgisayardan görüntüleniyor.bilgisayara av.2009 adında bir program yüklendi kendilinden acaba bundan dolayı olabilirmi? yardımcı olursanız sevinirim
pln_ - avatarı
pln_
Ziyaretçi
1 Ocak 2009       Mesaj #39
pln_ - avatarı
Ziyaretçi
çalınan msn yi geri almak için hangi adrese mail atıyorduk?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
2 Ocak 2009       Mesaj #40
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
pln_ adlı kullanıcıdan alıntı

çalınan msn yi geri almak için hangi adrese mail atıyorduk?

Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)