Arama

Hotmail Hesabıma Giriş Yapamıyorum - Sayfa 2

Güncelleme: 10 Eylül 2020 Gösterim: 142.164 Cevap: 84
eyyup45 - avatarı
eyyup45
Ziyaretçi
1 Ekim 2007       Mesaj #11
eyyup45 - avatarı
Ziyaretçi
Live Search dan sing in yaptığımda karşıma

Sponsorlu Bağlantılar
Login Error
Windows Live Hotmail was not able to sign in to your account at this time. Please try again later.

yazısı çıkıyorum

ne yapmam lazım bir yardımcı olur musunuz?
eyyup45 - avatarı
eyyup45
Ziyaretçi
1 Ekim 2007       Mesaj #12
eyyup45 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Özetleyecek olursak; hesabınız, kullanım şartlarındaki bazı ihlallerden dolayı kapatılmış. Hesabınızın tekrar açılmasını istiyorsanız:

Sponsorlu Bağlantılar
1. Aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve formu adınız, size ulaşbileceğimiz email adresiniz ve kapatılan hesabınızın adını girerek doldurunuz.

2. 'Please Select An Option' kutusunda
"Connection/Sign In Problem" seçeneğini seçiniz.

3. Sonraki 'Please Select An Option' kutusunda
"Account Closed. Access Denied" seçeneğini seçiniz.

4. Kırmızı yıldız Msn Star bulunan diğer iki soruyu da tamamlayıp Submit' tıklayınız.

Bir yetkili hesabınızı 24 saat içinde inceleyip tekrar açılırsa size bildirecek.

MSN Support'un Türkçe dil desteği olmadığı için, dil olarak English (US)'i seçip adımları bu şekilde gerçekleştiriniz.

BU YÖNTEMLE HOTMAİLİ DÜZELEN OLDU MU ARKADAŞLAR LÜTFEN BİR YARDIM EDİN YA HESAP ADI 10 SENEDİR BENDE VE İSMİMLE LÜFTEN BİR YARDIMCI OLUN GERİ ALMAM LAZIM.Msn ConfusedMsn ConfusedMsn ConfusedMsn Confused
eyyup45 - avatarı
eyyup45
Ziyaretçi
3 Ekim 2007       Mesaj #13
eyyup45 - avatarı
Ziyaretçi
SAĞOLUN ARKADAŞLAR MAİL HESABIM AÇILDI.

TEŞEKKÜR EDERİM
aelcie - avatarı
aelcie
Ziyaretçi
1 Mart 2008       Mesaj #14
aelcie - avatarı
Ziyaretçi
Msn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn Sad
arkadaslar ben dedıgınızı yaptım ve yaklaşık 14saat sonra bana asgıdakı gıbı bır maıl geldı ve halaaaa acılmıor maıllerım. sınır olmus durumdayım yardımcı olursanız sewınırım....

Hello Ece,

Thank you for writing to Windows Live Hotmail Technical Support. My name is Andre and please accept my apologies for the delay in responding to your message. We appreciate your patience as we handle every customer request as quickly as possible. I gather that you are having issues accessing your xxxxxx@hotmail.com account. I understand how important it is to have your issue resolved immediately and I sincerely apologize for the inconvenience this may have caused you.

Ece, we are currently reviewing all Windows Live Hotmail accounts for any violation of our account policies. I have verified that your xxxxxxxx@hotmail.com account was closed in accordance with the Windows Live Hotmail Terms of Use (TOU). It is a strict violation of the TOU for our members to send objectionable material of any kind or nature using our service.

To read our Terms of Use, visit http://privacy2.msn.com/tou/en-us/default.aspx

Additional information about Windows Live Hotmail's anti-spam policy can be found here: http://privacy.microsoft.com/en-us/anti-spam.aspx

Thank you for understanding.

Sincerely,

Andre L.
Windows LiveHotmail Technical Support
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Mart 2008       Mesaj #15
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Hesabınız, Windows Live Hotmail kurallarını ihlal ettiği için kapanmış. Muhtemelen siz farkında olmadan bilgisayarınıza bulaşan virüs-trojan-spyware türevi zararlı bir kod birçok kişiye sizin adınıza email göndermiş.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
_cesminaz_ - avatarı
_cesminaz_
Ziyaretçi
19 Mayıs 2008       Mesaj #16
_cesminaz_ - avatarı
Ziyaretçi
Msn üzerinden maillerimi okumak için e-mail simgesine tıkladığımda sayfa açılmıyor,açılmadığı gibi de msn direkt olarak kapanıyor.

Sebebi nedir acaba bir bilginiz varmı? Yardım ederseniz sevinirim..
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Mayıs 2008       Mesaj #17
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
_cesminaz_ adlı kullanıcıdan alıntı

Msn üzerinden maillerimi okumak için e-mail simgesine tıkladığımda sayfa açılmıyor,açılmadığı gibi de msn direkt olarak kapanıyor.

Sebebi nedir acaba bir bilginiz varmı? Yardım ederseniz sevinirim..

Messenger sürümünüzü, yüklü olan eklentileri, uygunlanmış olan yamaları belirtmeniz gerekiyor.
BiliBon - avatarı
BiliBon
Ziyaretçi
19 Mayıs 2008       Mesaj #18
BiliBon - avatarı
Ziyaretçi
Bende Bir Ara Giremiyordum Ama GirebiliyorumArtıqMsnY
_cesminaz_ - avatarı
_cesminaz_
Ziyaretçi
19 Mayıs 2008       Mesaj #19
_cesminaz_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Messenger sürümünüzü, yüklü olan eklentileri, uygunlanmış olan yamaları belirtmeniz gerekiyor.

Msn plus kullanıyorum şuanda.. Ayrıca coklu oturum yaması var sadece başka bişey yok sanırım
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Mayıs 2008       Mesaj #20
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
_cesminaz_ adlı kullanıcıdan alıntı

Msn plus kullanıyorum şuanda.. Ayrıca coklu oturum yaması var sadece başka bişey yok sanırım

Program Ekle veya Kaldır listesinden Windows Live Messenger'ı bulun, Destek bilgisi için burayı tıklatın yazısına tıklayın, Onar seçeneğini kullanın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.