Arama

Engelli olarak yaşamak nasıldır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Nisan 2011 Gösterim: 4.124 Cevap: 7
ENGELLİ BİR İNSAN - avatarı
ENGELLİ BİR İNSAN
Ziyaretçi
9 Kasım 2008       Mesaj #1
ENGELLİ BİR İNSAN - avatarı
Ziyaretçi
Biz engellilerin yaşamı nasıldır sizde Allah Rızası için cevap yazın bana acıyın!!!!!
EN İYİ CEVABI Gabriella verdi
Bu konuyu incelerseniz yararlı olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Tıklayın.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
insanın insancıl duygularında ve yüreğinde engel olmaması yeterli diye düşünüyorum.. bedenen engelli olmanın yaşam kalitesini düşürmesi tamamen alt yapı ve toplum bilinciyle alakalı bir konu.. çünkü bedenen engelli olmak bir insanın değerini düşürmezMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Quo vadis?
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
9 Kasım 2008       Mesaj #3
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
Engellilerin, acınacak insanlar olduğunu düşünmüyorum.' Bam teli' isimli bir prog.takip ederdim eskiden, eli ve kolu olmayıp, ayaklarıyla resim yapıp, sergi açan bir engelli kişi hatırlıyorum ve daha neleri vardı... Yaşamınınız sağlıklı insanlara göre daha zorlaşabilir bunu inkar etmem Allah yardımcınız olsun

Engeliniz nedir, neden kendinize acınmasını istiyorsunuz, siz önce beyninizi engellemiş, karamsarlığa mı büründünüz.
Gabriella - avatarı
Gabriella
Ziyaretçi
9 Kasım 2008       Mesaj #4
Gabriella - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bu konuyu incelerseniz yararlı olabilir.

Tıklayın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2008       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım öncelikle acınacak bir durumun olmadığını düşünüyorum her zaman şükür etmek en iyisidir sakın kendinin acınacak durumda olduğunu düşünme Msn Happy şükür şükür Msn Happy
25_06 - avatarı
25_06
Ziyaretçi
1 Ağustos 2009       Mesaj #6
25_06 - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadasım lutfen engelli ansanlarla dalga gecme nereye gitsen her tarafta engelli insan gorebilirsin tamam Msn HappyMsn HappyMsn HappyMsn HappyMsn Happy kib
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Vucudunda engel olmayipta yureginde engel olan insanlar var.Allah(c.c) asil onlardan etmesin kardesim.Kendini kotu hissedecek birsey deildir egelli olmak.Aldigimiz her nefese sukretmemiz lazim.Kendine iyi bak...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Nisan 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
size engelli olduğunuz için değil engellinizi düşünerek bana acyın dediğiniz için acıyorum. unutmayın ki her yetersizlik başka yönde iyi olunan bir özellikle beraberdir. iyi olan özelliklerinizi bulmanız dileğiyle..