Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Saçların çabuk uzaması ve düz olması için ne yapılabilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 10 Kasım 2008 (19:01) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
265567 kez görüntülenmiş, 527 cevap yazılmış ve son mesaj 4 Ekim 2014 (19:43) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.67  |  Oy Veren: 6      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 10 Kasım 2008, 19:01

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
Ben saçımın uzamasını istiyorum kısa sürede nasıl olabılır bu ?
Entele diye bır ot varmış, ama zararlı olabilir zehirlı falan diyorlar siz ne dersiniz?
En iyi cevap BrookLyn tarafından gönderildi

Saçların Çabuk Uzaması İçin Doğal Yöntemler

Yarım olgun avokadoyu çatal ile iyice ezin. İçine bir çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı ve bir çorba kaşığı soya yağı katıp iyice karıştırdıktan sonra saç diplerine iyice yedirerek sürün. Daha sonra başınıza önce mutfakta kullandığınız streç filmden bir kat sarın onun üzerine de ılık havlu sarıp 1 saat bekleyin. Son olarak saçınızı yıkayıp durulayın. (Hafta bir kez uygulayabilirsiniz.)

Bir kahve fincanı sıcak suyun içine bir kahve fincanı keten tohumu yağı, yarım limon suyu katarak ocağa koyun ve kaynamaya başlayınca hemen ocaktan alın. Başınıza sürebileceğiniz sıcaklığa gelince ılık olarak saçlarınıza sürüp yukarıdaki gibi streç film ve havlu ile sarın. Bir saat sonra saçınızı yıkayıp durulayın.
Rapor Et
Reklam
Eski 10 Kasım 2008, 19:03

#2 (link)
Style King
BrookLyn - avatarı
Saçların Çabuk Uzaması İçin Doğal Yöntemler

Yarım olgun avokadoyu çatal ile iyice ezin. İçine bir çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı ve bir çorba kaşığı soya yağı katıp iyice karıştırdıktan sonra saç diplerine iyice yedirerek sürün. Daha sonra başınıza önce mutfakta kullandığınız streç filmden bir kat sarın onun üzerine de ılık havlu sarıp 1 saat bekleyin. Son olarak saçınızı yıkayıp durulayın. (Hafta bir kez uygulayabilirsiniz.)

Bir kahve fincanı sıcak suyun içine bir kahve fincanı keten tohumu yağı, yarım limon suyu katarak ocağa koyun ve kaynamaya başlayınca hemen ocaktan alın. Başınıza sürebileceğiniz sıcaklığa gelince ılık olarak saçlarınıza sürüp yukarıdaki gibi streç film ve havlu ile sarın. Bir saat sonra saçınızı yıkayıp durulayın.
Rapor Et
Eski 14 Kasım 2008, 17:15

saç uzaması ve düz olması

#3 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
ya size bişi sormak istiyorum bnim saçlarım nedense hiç düz olmuyor ve 1 senede ancak 1,2 cm ancak uzuyor şaçlarım daha fazla uzaması ve düz olması için ne yapmam lazım bana yardımcı olursanız çok sevinirim
NOT:fön çrkmeme rağmen 2 saat sonra hemen kabarıyor
Rapor Et
Eski 19 Kasım 2008, 21:35

Saçlar nasıl uzar?

#4 (link)
Tarí
Ziyaretçi
Tarí - avatarı
Arkadaşlar ya saçlar nasıl uzar bilen var mı ? O kadar site dolaştım hiç birinde de doğrudürüst bi açıklama yok.
Rapor Et
Eski 19 Kasım 2008, 22:17

#5 (link)
Lord.iz
Ziyaretçi
Lord.iz - avatarı
kıvırcık saç yapınız varsa ne yazıkki tamamen düzlemeniz imkansız sanırım çünkü sürekli yeni köklerden gelen saçlar kıvırcık olacak genlerlede oynanma mümkünmü bilemiyorum ama uzama hızını belki arkadaşımızın da verdiği yöntemler ile hızlandırabilirsiniz...
bende kesin çözüm olsa saçlarımın çoğalması için o yöntemleri denemeyi düşünebilirim
Rapor Et
Eski 25 Kasım 2008, 18:18

#6 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
ya arkadaslar yardım edın saclarım cok uzundu bende degısıklık olsun dıye kestırdım kuaform cok kısalltı arkadaslarım saclarımı hıc begenmedı herkez dalgfa gecıyor hemne uzaması ıcın neler yapmalı lutfen hemen cvp yazın
Rapor Et
Eski 18 Aralık 2008, 22:56

#7 (link)
Jarlen
Ziyaretçi
Jarlen - avatarı
İnsanların dertlerine şaşırıyorum.. Benim saçım dümdüz ama dümdüz. Hep kıvırcık veya dalgalı olmasını istemişimdir. Sizse düz olmasını istiyorsunuz
Rapor Et
Eski 5 Şubat 2009, 21:13

Saçların kısa zamanda uzaması için ne yapılabilir?

#8 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
saçların kısa zamanda uzaması için yapılacak yöntemler nelerr
Rapor Et
Eski 7 Şubat 2009, 02:34

#9 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
arklar saçalrınızın çabuk uzaması için sık sık soğuk suyla şampuan kulllanmadan yıkayın.Ve saç diperlirinizi parmak uçlarınızla ovalaın.ßen saçlarımı kestirmiştim sonrada çok pişman oldu.Ve her akşam yatmadan önce bu tekniği uyguladım.Ve aradan daha 1 hafta qeçmesine rağmen saçlarım uzamaya başladı.ßaya değişiklik oldu.saçalrınızın daha düz görünmesi ve kabarmaması içinde,düzleştirmeye faydası olan şampuanlar satılıor onları kullanmanızı tavsiye ederim.ßirde saç kremli şampuanlar kullanmanızı tavsiye ederim.=)
Rapor Et
Eski 30 Mart 2009, 18:42

saç uzaması

#10 (link)
GEORGE REHE
Ziyaretçi
GEORGE REHE - avatarı
benim saçlarım çok kısa ve acilen uzatmam gerekiyor saçımı uzatmam için ne önerirsiniz
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.151 saniyede (66.41% PHP - 33.59% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 00:15
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi