Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Saçların çabuk uzaması ve düz olması için ne yapılabilir?

• sacin duz kalmasi icin ne yapilmali
  • sacin duz olmasi icin ne yapmaliyiz
  • saclarin duz olmasi icin
Ziyaretçi
Cevaplanmış   |    10 Kasım 2008 19:01   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
Ben saçımın uzamasını istiyorum kısa sürede nasıl olabılır bu ?
Entele diye bır ot varmış, ama zararlı olabilir zehirlı falan diyorlar siz ne dersiniz?
En iyi cevap BrookLyn tarafından gönderildi

Saçların Çabuk Uzaması İçin Doğal Yöntemler

Yarım olgun avokadoyu çatal ile iyice ezin. İçine bir çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı ve bir çorba kaşığı soya yağı katıp iyice karıştırdıktan sonra saç diplerine iyice yedirerek sürün. Daha sonra başınıza önce mutfakta kullandığınız streç filmden bir kat sarın onun üzerine de ılık havlu sarıp 1 saat bekleyin. Son olarak saçınızı yıkayıp durulayın. (Hafta bir kez uygulayabilirsiniz.)

Bir kahve fincanı sıcak suyun içine bir kahve fincanı keten tohumu yağı, yarım limon suyu katarak ocağa koyun ve kaynamaya başlayınca hemen ocaktan alın. Başınıza sürebileceğiniz sıcaklığa gelince ılık olarak saçlarınıza sürüp yukarıdaki gibi streç film ve havlu ile sarın. Bir saat sonra saçınızı yıkayıp durulayın.

10 Kasım 2008 19:03   |   Mesaj #2   |   
BrookLyn - avatarı
VIP
Style King
Ankara

45958
2.010 mesaj
Saçların Çabuk Uzaması İçin Doğal Yöntemler

Yarım olgun avokadoyu çatal ile iyice ezin. İçine bir çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı ve bir çorba kaşığı soya yağı katıp iyice karıştırdıktan sonra saç diplerine iyice yedirerek sürün. Daha sonra başınıza önce mutfakta kullandığınız streç filmden bir kat sarın onun üzerine de ılık havlu sarıp 1 saat bekleyin. Son olarak saçınızı yıkayıp durulayın. (Hafta bir kez uygulayabilirsiniz.)

Bir kahve fincanı sıcak suyun içine bir kahve fincanı keten tohumu yağı, yarım limon suyu katarak ocağa koyun ve kaynamaya başlayınca hemen ocaktan alın. Başınıza sürebileceğiniz sıcaklığa gelince ılık olarak saçlarınıza sürüp yukarıdaki gibi streç film ve havlu ile sarın. Bir saat sonra saçınızı yıkayıp durulayın.
SEDEPH, Pasakli_Prenses, Blue Blood ve 8 kişi bu mesajı beğendi.
Ziyaretçi
14 Kasım 2008 17:15   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
ya size bişi sormak istiyorum bnim saçlarım nedense hiç düz olmuyor ve 1 senede ancak 1,2 cm ancak uzuyor şaçlarım daha fazla uzaması ve düz olması için ne yapmam lazım bana yardımcı olursanız çok sevinirim
NOT:fön çrkmeme rağmen 2 saat sonra hemen kabarıyor
Tarí
19 Kasım 2008 21:35   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Arkadaşlar ya saçlar nasıl uzar bilen var mı ? O kadar site dolaştım hiç birinde de doğrudürüst bi açıklama yok.
Lord.iz
19 Kasım 2008 22:17   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
kıvırcık saç yapınız varsa ne yazıkki tamamen düzlemeniz imkansız sanırım çünkü sürekli yeni köklerden gelen saçlar kıvırcık olacak genlerlede oynanma mümkünmü bilemiyorum ama uzama hızını belki arkadaşımızın da verdiği yöntemler ile hızlandırabilirsiniz...
bende kesin çözüm olsa saçlarımın çoğalması için o yöntemleri denemeyi düşünebilirim
SEDEPH ve MesirKentli bu mesajı beğendi.
Ziyaretçi
25 Kasım 2008 18:18   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
ya arkadaslar yardım edın saclarım cok uzundu bende degısıklık olsun dıye kestırdım kuaform cok kısalltı arkadaslarım saclarımı hıc begenmedı herkez dalgfa gecıyor hemne uzaması ıcın neler yapmalı lutfen hemen cvp yazın
Jarlen
18 Aralık 2008 22:56   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
İnsanların dertlerine şaşırıyorum.. Benim saçım dümdüz ama dümdüz. Hep kıvırcık veya dalgalı olmasını istemişimdir. Sizse düz olmasını istiyorsunuz
MesirKentli, jake422 ve me_myself bu mesajı beğendi.
Ziyaretçi
5 Şubat 2009 21:13   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
saçların kısa zamanda uzaması için yapılacak yöntemler nelerr
Ziyaretçi
7 Şubat 2009 02:34   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
arklar saçalrınızın çabuk uzaması için sık sık soğuk suyla şampuan kulllanmadan yıkayın.Ve saç diperlirinizi parmak uçlarınızla ovalaın.ßen saçlarımı kestirmiştim sonrada çok pişman oldu.Ve her akşam yatmadan önce bu tekniği uyguladım.Ve aradan daha 1 hafta qeçmesine rağmen saçlarım uzamaya başladı.ßaya değişiklik oldu.saçalrınızın daha düz görünmesi ve kabarmaması içinde,düzleştirmeye faydası olan şampuanlar satılıor onları kullanmanızı tavsiye ederim.ßirde saç kremli şampuanlar kullanmanızı tavsiye ederim.=)
GEORGE REHE
30 Mart 2009 18:42   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
benim saçlarım çok kısa ve acilen uzatmam gerekiyor saçımı uzatmam için ne önerirsiniz
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Saçların çabuk uzaması ve düz olması için ne yapılabilir? Konusuna Benzer Konular

Düz liseden Anadolu lisesine geçiş yapılabilir mi?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 154
Son Mesaj: 3 Eylül 2014 02:24
Düz liseden denizcilik lisesine geçiş yapılabilir mi?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 23
Son Mesaj: 2 Mayıs 2013 18:56
Askeri liselere düz liseden geçiş yapılabilir mi?
Gönderen: taha45 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 18 Mart 2013 21:30
Cevap: 4
Son Mesaj: 15 Ekim 2012 18:49
Dalgalı saçların uzaması bir yerde durur mu?
Gönderen: Kurtadam Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 21 Kasım 2009 22:22
Sayfa 0.325 saniyede 13 sorgu ile oluşturuldu