MsXLabs
2005-2016
Soru-Cevap forumunda yer alan aslı539 tarafından açılmış En etkili uyku hapı hangisidir? konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: en etkili uyku hapı nedır?... Etiketler:
  • en etkili uyku ilacı
  • en etkili uyku hapı
CEVAP VAR

En etkili uyku hapı hangisidir?

Gösterim: 402.776 | Cevap: 103
11 Kasım 2008 10:07   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
en etkili uyku hapı nedır?Msn Thinking
Sponsorlu Bağlantılar
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

Uyku hapı isteyenler, Nöroloji yada psikiyatriste başvurmalıdır.
Lavie
11 Kasım 2008 10:20   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
ilaç ismi veremem ama bu konuya bi göz atın istersenizMsn Happy

www.msxlabs.org/forum/psikoloji-ve-psikiyatri/85443-uyku-bozukluklari.html#post844981
11 Kasım 2008 11:28   |   Mesaj #3   |   
Keten Prenses - avatarı
Üye
..

32.562
8.112 mesaj
uyku ilaçları olarak adlandırdığınız ilaçlar kişiye göre bünyeye göre ve ilaç alımının tolerans seviyesine göre değişir.. mesela alkol yada sigara alıyorsanız daha yüksek dozda ilaçlar sizi etkiler..

o yüzden en etkili uyku ilacı diye bir ilaç adı yoktur..
ama en basit, yan etkisi olmayan ve bitkisel kökenli uyku ilacı passiflora şurupturMsn Happy
sağlıklı günler
ali
1 Şubat 2009 15:38   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
ben uyku hapı istiyom
fadedliver
1 Şubat 2009 15:40   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
Uyku hapı isteyenler, Nöroloji yada psikiyatriste başvurmalıdır.
uchiha itachi
1 Şubat 2009 15:41   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
bulunduğunuz şehirde hastaneye gidip doktorunuzun önerebileceği bilr ilacı eczaneden alabilirsiniz.
Misafir
5 Ekim 2009 09:45   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
slm arkadaslar benım 2 3 gundur hıc uyuyamıyom bana bır ılac onerın lutfen soyle bı yatıyım aksama kadar hıc kalmayım bızım ev bıraz seslı tv sesı bebek sesı fln fılan onları bıle duymayacam bır ılaf varsa lutfen soyeyım ama sımdıden soyleyım karnem yokkkk
fadedliver
5 Ekim 2009 12:07   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaslar benım 2 3 gundur hıc uyuyamıyom bana bır ılac onerın lutfen soyle bı yatıyım aksama kadar hıc kalmayım bızım ev bıraz seslı tv sesı bebek sesı fln fılan onları bıle duymayacam bır ılaf varsa lutfen soyeyım ama sımdıden soyleyım karnem yokkkk

Sağlık karneniz yoksa bile özel doktora gidip durumunuzu belirtebilirsiniz.Bu gibi ilaçlar genel olarak doktor reçetesi olmadan satılmıyor.
Misafir
11 Ekim 2009 21:42   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
Alıntı

uyku ilacı adları

etkilii bir uyku hapı istiyorum ilk kullanımda yarım saat içinde hemen uyutacak cinsten bir ilaç
Blue Blood
11 Ekim 2009 21:50   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
Reklam
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

etkilii bir uyku hapı istiyorum ilk kullanımda yarım saat içinde hemen uyutacak cinsten bir ilaç

Biz burada ilaç ismi veremeyiz size nasıl bir etki yapar onu hiç bilemeyiz Doktora gidiniz lütfen.
Cevap Yaz