PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > En etkili uyku hapı hangisidir?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
aslı53910:07, 11 Kasım 2008 
en etkili uyku hapı nedır?
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

Uyku hapı isteyenler, Nöroloji yada psikiyatriste başvurmalıdır.
Benzer Konular:
Etiketler:
  • en etkili uyku hapi
  • en etkili uyku ilaci
  • uyku haplari
Cevap
Lavie10:20, 11 Kasım 2008 
ilaç ismi veremem ama bu konuya bi göz atın isterseniz

www.msxlabs.org/forum/psikoloji-ve-psikiyatri/85443-uyku-bozukluklari.html#post844981
Cevap
Keten Prenses11:28, 11 Kasım 2008 
uyku ilaçları olarak adlandırdığınız ilaçlar kişiye göre bünyeye göre ve ilaç alımının tolerans seviyesine göre değişir.. mesela alkol yada sigara alıyorsanız daha yüksek dozda ilaçlar sizi etkiler..

o yüzden en etkili uyku ilacı diye bir ilaç adı yoktur..
ama en basit, yan etkisi olmayan ve bitkisel kökenli uyku ilacı passiflora şuruptur
sağlıklı günler
Cevap
ali15:38, 1 Şubat 2009 
ben uyku hapı istiyom
Cevap
fadedliver15:40, 1 Şubat 2009 
Uyku hapı isteyenler, Nöroloji yada psikiyatriste başvurmalıdır.
Cevap
uchiha itachi15:41, 1 Şubat 2009 
bulunduğunuz şehirde hastaneye gidip doktorunuzun önerebileceği bilr ilacı eczaneden alabilirsiniz.
Cevap
Misafir09:45, 5 Ekim 2009 
slm arkadaslar benım 2 3 gundur hıc uyuyamıyom bana bır ılac onerın lutfen soyle bı yatıyım aksama kadar hıc kalmayım bızım ev bıraz seslı tv sesı bebek sesı fln fılan onları bıle duymayacam bır ılaf varsa lutfen soyeyım ama sımdıden soyleyım karnem yokkkk
Cevap
fadedliver12:07, 5 Ekim 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
slm arkadaslar benım 2 3 gundur hıc uyuyamıyom bana bır ılac onerın lutfen soyle bı yatıyım aksama kadar hıc kalmayım bızım ev bıraz seslı tv sesı bebek sesı fln fılan onları bıle duymayacam bır ılaf varsa lutfen soyeyım ama sımdıden soyleyım karnem yokkkk
Sağlık karneniz yoksa bile özel doktora gidip durumunuzu belirtebilirsiniz.Bu gibi ilaçlar genel olarak doktor reçetesi olmadan satılmıyor.
Cevap
Misafir21:42, 11 Ekim 2009 
Alıntı:
uyku ilacı adları

etkilii bir uyku hapı istiyorum ilk kullanımda yarım saat içinde hemen uyutacak cinsten bir ilaç
Cevap
Blue Blood21:50, 11 Ekim 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
etkilii bir uyku hapı istiyorum ilk kullanımda yarım saat içinde hemen uyutacak cinsten bir ilaç
Biz burada ilaç ismi veremeyiz size nasıl bir etki yapar onu hiç bilemeyiz Doktora gidiniz lütfen.
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama