PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Cep telefonundan bilgisayara nasıl resim yüklenir?
İlk...789 1011...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir10:22, 29 Haziran 2011 
arkadaşlar bnm telefonum türsel kızılötesiyle nasıl telefondan bilgisayara foto yüklerim lütfen cevap yazın
Cevap
Misafir19:14, 11 Temmuz 2011 
nasıl gönderilio bilgisayara
Cevap
Misafir00:24, 20 Temmuz 2011 
Ben adapter ile bilgisayara resim aktarmak istiyorum.Ama yapamıyorum.!Lütfen yardımcı olur musunuz?
Cevap
Teamoore20:18, 20 Temmuz 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
Ben adapter ile bilgisayara resim aktarmak istiyorum.Ama yapamıyorum.!Lütfen yardımcı olur musunuz?
USB kablosu ile mi demek istedin? Benim bildiğim yöntemler içerisinde USB kablosu ile, bluetooth ile, kızılötesi ile ve bir de e-mail ile olabilir. USB kablosu ile taktıktan sonra, hardware'ın otomatik olarak yüklenmesi ve nokia'nın "bilgisayarım" dosyasında görünmesi lazım.
Cevap
Misafir22:50, 22 Temmuz 2011 
ya delircem kablo ile yükleyemiyorumö yardım edin birisi adam gibi söylesin
Cevap
Misafir20:41, 13 Eylül 2011 
Yaaaa pc den telefona bluetooth la atabiliom ama telefondan pc ye atamıom deli oldum..
Cevap
Misafir23:03, 14 Eylül 2011 
ya anlamadım ben ne driven falan noluo onlar ? nasıl indircek ne indircek ? ve ben usb yoluyla telefndan bilgisayarıma nasıl fotoğraf atcam yardım etsın biri bana ?
Cevap
Misafir20:06, 18 Eylül 2011 
bilgisayara resim aktarılmıyo
Cevap
Misafir19:16, 15 Ekim 2011 
arkadaşlar benim laptopum var acer bluetooth da var ama açılmıyo telefonumdada var benim telefonum nokia 3120 classic bende bağlantı kablosu da var ama aktaramıyorum yardımcı olurmusunuz???
Cevap
Teamoore06:10, 17 Ekim 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
arkadaşlar benim laptopum var acer bluetooth da var ama açılmıyo telefonumdada var benim telefonum nokia 3120 classic bende bağlantı kablosu da var ama aktaramıyorum yardımcı olurmusunuz???
Bütün imkanlar var. Bluetooth'un bilgisayarda açık oldugundan emin olun. Telefonda da açık iken bilgisayarı bulup yollayın.
Olmazsa USB kablo ile cihazı bilgisayara bağlayın resimleri aktarın cihaz bilgisayara tanıtıldıktan sonra. Bol şanslar!
Cevap
İlk...789 1011...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama