Arama

Cep telefonundan Facebook'a resim nasıl yükleyebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Ağustos 2013 Gösterim: 32.081 Cevap: 9
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Cep telefonundan (MOBİLDEN) facebook'a nasıl resim yükleyebiliriz?
EN İYİ CEVABI Intersect verdi
Durum guncelleme bolumune gelin orada diger senecekler diye bir yer olur. Oraya gir orada fotograf paylas yaziyor :) bu normal telefonlar icin androidler icin zaten daha basit fotografi telefonda goruntulerken basili tutun paylasma yazisi cikar cikmiyorsa ilk cumlemdeki gibi yapabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
25 Temmuz 2011       Mesaj #2
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
İndirme sayfası BOLT BROWSER V2.5

Sponsorlu Bağlantılar
Linkteki cep tel için browser uygulamasını telefonunuza kurarsanız bununla resimlerinizi yükleyebilirsiniz.

Mobil yükleme için:

Telefonumdan nasıl fotoğraf/not/video yüklerim?

Cep telefonunuzdan e-posta ile fotoğraf/video göndermek için kişiselleştirilmiş yükleme e-posta adresinizi kullanabilirsiniz. Yüklenen içerik Mobil Yüklemeler albümünüzde görünecektir. Bu doğrudan Facebook hesabınıza içerik gönderecek kişisel e-posta adresiniz olduğundan, bu adresi başkasıyla paylaşmadığınızdan emin olun.

E-postanın konusu, fotoğraf veya videonuzun açıklaması olarak veya e-postanızda fotoğraf veya video yoksa, güncel durumunuz olarak kullanılacaktır. E-postayla yüklenen fotoğraf ve videoları, varsayılan olarak herkesin görebileceğini ancak herhangi bir fotoğraf albümünün gizlilik ayarlarını Fotoğraflar sayfanıza giderek ve "Albüm Gizliliği"ne tıklayarak değiştirebileceğinizi unutmayın.

Kişiselleştirilmiş yükleme e-postanızı öğrenmek için, hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olun ve ardından Facebook Mobil sayfasına gidin.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=Misafir;2132286]Cep telefonundan (MOBİLDEN) facebook'a nasıl resim yükleyebilirim
Murat ece - avatarı
Murat ece
Ziyaretçi
1 Mayıs 2012       Mesaj #4
Murat ece - avatarı
Ziyaretçi
Nokıa c3-00 kullanıyorum facebooka fotograf yukluyemıyorum uzgunuz desdeklemıyor dıyor lutfen bana yardmcı olurmusunuz
resim - avatarı
resim
Ziyaretçi
24 Ekim 2012       Mesaj #5
resim - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=Misafir;2132286]Cep telefonundan (MOBİLDEN) facebook'a nasıl resim yükleyebiliriz?[/QU
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya bir sayfam var bilgisayarım bozuk mobilden giriyorum fakat fotoğraf yüklemek zorundayım yükleyemiyorum sayfama nasıl fotoğraf yüklerim??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2013       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir;2132

286
adlı kullanıcıdan alıntı

Cep telefonundan (MOBİLDEN) facebook'a nasıl resim yükleyebiliriz?

cep telefonundan face fotograf yükleme nasıl olur
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
7 Ağustos 2013       Mesaj #8
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Durum Güncelleme yazan yere geliyorsun, kenarda Fotoğraf paylaş diye çıkar oradan yükleyebilirsiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
ocean97 - avatarı
ocean97
Ziyaretçi
7 Ağustos 2013       Mesaj #9
ocean97 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

cep telefonundan face fotograf yükleme nasıl olur

uygulama olarak yüklersen herşey daha kolay olur. Fotoğraf paylaşımıda mesajlaşma sürende
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
10 Ağustos 2013       Mesaj #10
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Durum guncelleme bolumune gelin orada diger senecekler diye bir yer olur. Oraya gir orada fotograf paylas yaziyor Msn Happy bu normal telefonlar icin androidler icin zaten daha basit fotografi telefonda goruntulerken basili tutun paylasma yazisi cikar cikmiyorsa ilk cumlemdeki gibi yapabilirsiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.