Arama

Göbek fıtığı, hamilelikte tehlike yaratır mı?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Eylül 2009 Gösterim: 11.674 Cevap: 4
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
17 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
geçen sene sezeyan ameliyatım esnasında doktorum göbek fıtığına da müdale ettim dedi.ama şimdiorada küçük bir et parçası fırladı.arasıra sulanıyor ve kuruyor.genel cerrah uzmanı ameliyat dedi ama ben korkuyorum.ameliyat şart mı tekrar gebe kalırsam tehlike yaratırmı
EN İYİ CEVABI Ziyaretçi verdi
geçen sene sezeyan ameliyatım esnasında doktorum göbek fıtığına da müdale ettim dedi.ama şimdiorada küçük bir et parçası fırladı.arasıra sulanıyor ve kuruyor.genel cerrah uzmanı ameliyat dedi ama ben korkuyorum.ameliyat şart mı tekrar gebe kalırsam tehlike yaratırmı
Sponsorlu Bağlantılar
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
17 Kasım 2008       Mesaj #2
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
17 Kasım 2008       Mesaj #3
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
İnceleyiniz
Fıtık - MsXLabs
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008       Mesaj #4
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
fıtığın kesin tedavisi ameliyattır. hamileliğe etkisi olacaktır. çünkü fıtıklı doku ameliyat olsada diğer dokulardan farklı olarak bütünlüğü bozulmuş dokudur..
lütfen doktorunuza güvenin sağlıklı günler dilerim
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hamilelikte fitik

bir buçuk yıl önce hamileliğim sırasında sağ kasığımda şişme oldu doktor fıtık olduğunu söyledi. ancak normal doğum yaptıktan sonra herhangi bir şikayetim olmadığı için tekrar doktora gitmedim. şimdi tekrar hamile olduğumu öğrendim bu durum hamileliğimi olumsuz etkilermi?