Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bıldırcın nasıl yumurtlatılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 27 Kasım 2008 (14:40) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
62726 kez görüntülenmiş, 160 cevap yazılmış ve son mesaj 21 Temmuz 2014 (23:03) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.50  |  Oy Veren: 4      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 21 Eylül 2011, 22:42

#71 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bnde 12 tane bıldırcın var hayvan pazarından aldım 2 si erkek ve hala yumurtlamıyolar ne yapmam lazım
Rapor Et
Reklam
Eski 24 Eylül 2011, 12:20

#72 (link)
Maraşlı2121
Ziyaretçi
Maraşlı2121 - avatarı
Selamun aleykum arkadaşlar.bende 4 dışi 2 erkek var 2 ay önce almıştm kafeslerinin alanı eni 35 cm uzunluğu 65 cm boyuda 45 cm yani ortalama alanı 1800 cm2 olyor.hala yumurtlamadılar ne yapmam gerekyo lütfen yardmcı olurmusunz şmdiden teşekkürler.
Rapor Et
Eski 2 Ekim 2011, 20:02

#73 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
selam arkadaşlar bende 6 bıldırcın var 2 erkek 3 kıs var ama 1 ay filen oldu alalı ama da hiç yumurta yapmadılar yumurta yemiyle buhday veriyorum niye yumurtlamadıhını bana söylermisinis
Rapor Et
Eski 18 Ekim 2011, 11:02

#74 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
MERHABA ARKADASLAR BEN BILDIRCIN YETİŞTİRİYORUM 312 TANE VE HERGUN YUMURTLUYOLAR ORTAM SICAK OLMALI 20 DERECENIN ALTINA DUSMEMELI MARKETLERE BILDIRCIN YUMURTASI VERIYORUM DOLLU YUMURTA SATIYORUM 12 LI VIYOL SATIYORUM TUY DOKUMUNDEN SONRA DAHA COK VERIM ALIRSNIZ AYRICA YMURTA ALMAK ICIN ERKEGE GEREK YOK SADECE DOLLU YUMURTA ICIN ERKEK KOYMANZ YETERLI BENIM KAFESIMDE SADECE BIR BOLUMDE ERKEK VAR DIGER BUTUN BOLUMLERDE SADECE DISI VAR ERKEK OLAN BOLUMDEN DOLLU YUMURTA ALIYORUM DIGER BOLUMLERDEN YUMURTA AYRICA ISIK GENELDE ACIK KALMALI DAHA VERIM ALIRISNZ BEN DENEDIM ISIGI KAPATINCA AZ YUMURTA ACINCA YOK YAPIYOLAR GURULTU KIRLILIGINE DIKKAT EDIN GURULTUYE GELEMIYORLAR
Rapor Et
Eski 27 Ekim 2011, 18:58

kavga

#75 (link)
bıldırcıncı
Ziyaretçi
bıldırcıncı - avatarı
bende 3 dişi bir erkek var ama dişilerden biri dier dişilerin üzerine cıkıyor kafalarını gagalıyor sorun ne acaba
Rapor Et
Eski 10 Kasım 2011, 17:36

#76 (link)
ERSEL SANANEKİ
Ziyaretçi
ERSEL SANANEKİ - avatarı
bıldırcını yumurtlayan varmı nasıl yumurtlattığını söyleye bilirmi
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2011, 21:04

bıldırcın

#77 (link)
melih solak
Ziyaretçi
melih solak - avatarı
bıldırcın uzmanı:benim 450 tane bıdırcınım var veher gün yumurta veriyorlar nasıl biliyormusunuz yanlarına sarı ışık kodum ve her gün 120 130 tane yumurta veriyorlar ve 15 tanesi ise yumurtayı basıyor sizde bunu deneyebilirsiniz
Rapor Et
Eski 24 Aralık 2011, 20:34

#78 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bende 2 dişi 1 erkek var ama erkeği sonra aldım onu gagalıyorlar şimdi başka kafeste duruyo alışmaları için ne yapmam lazım iginiz için çok teşekkür ederim saolun
erkek bıldırıcını ayır kardes
Rapor Et
Eski 27 Aralık 2011, 17:13

#79 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
cinsiyetleri nasıl anlaşılır bende besliyorum 100 bıldırcınım var bilmiyorum kaç dişi kaç erkek evim köyde sıcaklık 27derece ama yumurtlamıyorlar
Rapor Et
Eski 3 Ocak 2012, 13:40

#80 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm ben bıldırcın aldımda nasıl beslicem
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bıldırcın nasıl yumurtlatılır? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 26 Mayıs 2014 13:41
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 73
Son Mesaj: 15 Mayıs 2014 12:23
Gönderen: halter aşığı Forum: Soru-Cevap
Cevap: 22
Son Mesaj: 15 Mayıs 2014 12:18
Gönderen: celalbiçer Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 10 Mart 2012 00:46
Gönderen: Bia Forum: Hayvancılık
Cevap: 0
Son Mesaj: 24 Ağustos 2008 19:00
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.139 saniyede (68.15% PHP - 31.85% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 06:47
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi