Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bıldırcın nasıl yumurtlatılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 27 Kasım 2008 (14:40) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
66485 kez görüntülenmiş, 163 cevap yazılmış ve son mesaj 17 Ağustos 2014 (20:56) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.40  |  Oy Veren: 5      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 27 Kasım 2008, 14:40

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
bende bıldırcın var ve yumurtalık yem aldım.ama 1 haftayı bıraz gectı halayumurtlamadılar 2 erkek 2 dısı ne yapmam gerek?yardım edersenız makbule gecer ...
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi
Etiketler:
  • bildircin kac gunde yumurtlar
  • bildircin nasil yumurtlar
  • bildircin nasil yumurtlatilir
  • bildircin ne zaman yumurtlar
  • bildircin neden yumurtlamaz
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 27 Kasım 2008, 14:41

#2 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
bende bıldırcın var ve yumurtalık yem aldım.ama 1 haftayı bıraz gectı halayumurtlamadılar 2 erkek 2 dısı ne yapmam gerek?yardım edersenız makbule gecer ...
Rapor Et
Eski 27 Kasım 2008, 14:43

#3 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
İnceleyiniz Bıldırcın Yetiştiriciliği
Rapor Et
Eski 1 Aralık 2008, 21:18

#4 (link)
abbas durmuş
Ziyaretçi
abbas durmuş - avatarı
Bende bıldırcın aldım 10 tane ilk getirdiğim günü ve ertesi günü 16 tane yumurta yaptı...Fakat yer değişikliğinden dolayı...Bıldırcın kümesinin ısı 22 ile 28 derece sıcaklık ortamdaki ses kirliliği bunlar yumurtlamamaya etken 3 dişiye 1 erkek ideal gider...Bende 2 hafta yumurta yapmadı.Bu saydığım sebeplerden dolayı...Şimdi çat çat yapıyo
Rapor Et
Eski 6 Şubat 2010, 11:31

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm arkadaşlar ben bıldırcın yetiştiriciligi yapmak istiyorum idaal malzemeleri nerden bulabilirim
Rapor Et
Eski 11 Nisan 2010, 14:46

#6 (link)
Misafirhüseyin
Ziyaretçi
Misafirhüseyin - avatarı
slm arkadaşlar ben bıldırcın besliyorum yumurtlamıyorlar 5 diş bir erkek var
yardımcı olursanız sevinirim
Rapor Et
Eski 9 Mayıs 2010, 20:10

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm arkadaşlar bende 3 dişi bir erkek bıldırcın var 1 ayı geçti yumurta yemide veriyorum ama yumurlamıyor ne yapmam gereki illede sıcak yerde mi bakmam gerekir cevap yazarsanız seviniri
Rapor Et
Eski 29 Mayıs 2010, 09:20

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende 4dişi vardı 1ay bekledim yumurtlamadılar daha sonra 1erkek aldım 4dün sonra 1i yumurtlamaya başladı 1hafta sonrada 1tanesi daha yumurtlamaya başladı şimdi 4dişiden 2si yumurtluo 2tanesinin de yumurtlamama nedeni heralde gelişmesi lazım bıldırcınların
Rapor Et
Eski 25 Temmuz 2010, 18:23

bıldırcın

#9 (link)
resulo
Ziyaretçi
resulo - avatarı
slm bende 4diş 1 erkek bıldırcın var ilk 2 gün yumurtladılar fakat keştiler tüy döktüler 20 gündür yumurtlamıyor
Rapor Et
Eski 28 Temmuz 2010, 17:53

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende 2 dişi 1 erkek var ama erkeği sonra aldım onu gagalıyorlar şimdi başka kafeste duruyo alışmaları için ne yapmam lazım iginiz için çok teşekkür ederim saolun
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.159 saniyede (65.73% PHP - 34.27% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 13:55
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi