PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bıldırcın nasıl yumurtlatılır?
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi14:40, 27 Kasım 2008 
bende bıldırcın var ve yumurtalık yem aldım.ama 1 haftayı bıraz gectı halayumurtlamadılar 2 erkek 2 dısı ne yapmam gerek?yardım edersenız makbule gecer ...
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
Ziyaretçi14:41, 27 Kasım 2008 
bende bıldırcın var ve yumurtalık yem aldım.ama 1 haftayı bıraz gectı halayumurtlamadılar 2 erkek 2 dısı ne yapmam gerek?yardım edersenız makbule gecer ...
Cevap
fadedliver14:43, 27 Kasım 2008 
İnceleyiniz Bıldırcın Yetiştiriciliği
Cevap
abbas durmuş21:18, 1 Aralık 2008 
Bende bıldırcın aldım 10 tane ilk getirdiğim günü ve ertesi günü 16 tane yumurta yaptı...Fakat yer değişikliğinden dolayı...Bıldırcın kümesinin ısı 22 ile 28 derece sıcaklık ortamdaki ses kirliliği bunlar yumurtlamamaya etken 3 dişiye 1 erkek ideal gider...Bende 2 hafta yumurta yapmadı.Bu saydığım sebeplerden dolayı...Şimdi çat çat yapıyo
Cevap
Misafir11:31, 6 Şubat 2010 
slm arkadaşlar ben bıldırcın yetiştiriciligi yapmak istiyorum idaal malzemeleri nerden bulabilirim
Cevap
Misafirhüseyin14:46, 11 Nisan 2010 
slm arkadaşlar ben bıldırcın besliyorum yumurtlamıyorlar 5 diş bir erkek var
yardımcı olursanız sevinirim
Cevap
Misafir20:10, 9 Mayıs 2010 
slm arkadaşlar bende 3 dişi bir erkek bıldırcın var 1 ayı geçti yumurta yemide veriyorum ama yumurlamıyor ne yapmam gereki illede sıcak yerde mi bakmam gerekir cevap yazarsanız seviniri
Cevap
Misafir09:20, 29 Mayıs 2010 
bende 4dişi vardı 1ay bekledim yumurtlamadılar daha sonra 1erkek aldım 4dün sonra 1i yumurtlamaya başladı 1hafta sonrada 1tanesi daha yumurtlamaya başladı şimdi 4dişiden 2si yumurtluo 2tanesinin de yumurtlamama nedeni heralde gelişmesi lazım bıldırcınların
Cevap
resulo18:23, 25 Temmuz 2010 
slm bende 4diş 1 erkek bıldırcın var ilk 2 gün yumurtladılar fakat keştiler tüy döktüler 20 gündür yumurtlamıyor
Cevap
Misafir17:53, 28 Temmuz 2010 
bende 2 dişi 1 erkek var ama erkeği sonra aldım onu gagalıyorlar şimdi başka kafeste duruyo alışmaları için ne yapmam lazım iginiz için çok teşekkür ederim saolun
Cevap
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama