PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Kabartma haritası nasıl yapabiliriz?
İlk...456 78...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir21:25, 6 Ocak 2011 
ödeve bak yha kabartma harita yapçaz çok sıkıcı ama öğretmn 100 verdi dağları hamurdan ysptım ama oyun hamurundan değil normal kendi yoğuduğumuz hamurla yaptım daha güzel daha sert oldu ağrı dağı. sonra izmirdeki boz dağları yaptım.Ege bölgesi , karadeniz bölgesini falan sarı oyun hamuru ile yaptım kabartılarını yükselttim biraz van gölünü dışını mavi hamurla içini ise tel şehriyeyi maviye boyadım türkiye haritasının kıyılarını mavi oyun hamuru ile çevirdim içini ise keçeli kalemle yaptım...bulgaristan , yunanistan gürcistan falan onları da keçeli kalemle yeşile boyadım işte o kadar....

ÖNERİ ::::: OYUN HAMURURUYLA FİZİKİ HARİTANIN SARI VE KAHVERENGİ YERLERİNİ YAPARKEN ELİNİZLE ÇEKİN VE ÇOK AZ KABARTI OLUŞUR YANDAN DA ÇOK GÜZEL GÖZÜKÜO.....
Cevap
Misafir10:52, 9 Ocak 2011 
ilk önce alçıyı su ile karıştırın sonra kaba yağ koyun sonra alçıyı yağın üzerine dökuün kurumasını bekleyin sonra kabı boyayın bukadar
Cevap
Misafir17:47, 10 Ocak 2011 
kabartma haritası
Cevap
Misafir18:20, 12 Ocak 2011 
kabartma harita nasıl yapılır
Cevap
eys20:47, 12 Ocak 2011 
kabarma haritası nasıl yapılır
Cevap
ener21:47, 12 Ocak 2011 
eys adlı kullanıcıdan alıntı:
kabarma haritası nasıl yapılır
AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KABARTMA HARİTALARIN NASIL YAPILDIĞINI ANLATAN BİR SUNUM İNDİRECEKSİNİZ

SUNUM İNDİR
Cevap
Misafir22:08, 19 Ocak 2011 
kabartma harita nası yapılır çok acil bilgi lazım
Cevap
Misafir16:47, 16 Şubat 2011 
kabartma harita yapamıyorum
Cevap
ener16:52, 16 Şubat 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
kabartma harita yapamıyorum
AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KABARTMA HARİTALARIN NASIL YAPILDIĞINI ANLATAN BİR SUNUM İNDİRECEKSİNİZ

SUNUM İNDİR
Cevap
Misafir17:59, 16 Şubat 2011 
arkadaşlar bana yardım edim öretmen kabartma harita yapcanız dedi ğroje ödevi lütfen yardım edin
Cevap
İlk...456 78...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama