Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bilgisayarı açınca otomatik açılan sayfaların açılması nasıl iptal edilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 5 Aralık 2008 (15:31) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
74978 kez görüntülenmiş, 42 cevap yazılmış ve son mesaj 20 Eylül 2014 (09:02) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.67  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 5 Aralık 2008, 15:31

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
slm merhaba bılgısayarı acınca işde msn acılıyor diyelımişde antivurus acılıyor tabı bunlar acılana kadar pcyyı kazıyor bunları nerden bıyerdenkapatıyorduk acılmasın dıye amanerden ??

tşkler
Rapor Et
Reklam
Eski 5 Aralık 2008, 15:56

#2 (link)
Lord.iz
Ziyaretçi
Lord.iz - avatarı
Başlat > Çalıştır > Msconfig > Başlangıç sekmesine geçin bildiğiniz uygulamaların pc açılırken açılmasını engelleyin bu engelleme programların sadece bilgisayar açılırken yüklenmesini durdurur programlar yine aç komutu ile istediğinizde açılabilirler...Sistem için gerekli programların açılmasını engellemediğiniz sürece msn virüs taraması vs başlangıçta açılmalarını engelleyebilirsiniz..
Rapor Et
Eski 15 Eylül 2009, 12:06

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya benim msn bilgisayarda program olarak yüklü değil ama araçlar da windows messenger diyince oradaki adresim çıkıp oturum açıyor ve ben bunu istemiyorum ne yapabilirim?
Rapor Et
Eski 15 Eylül 2009, 13:11

#4 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ya benim msn bilgisayarda program olarak yüklü değil ama araçlar da windows messenger diyince oradaki adresim çıkıp oturum açıyor ve ben bunu istemiyorum ne yapabilirim?

Messenger aç. Araçlar - seçenekler (Yanlış hatırlamıyorsam)

burda messnegerı otomatik başlat var. onu kaldır.,

yenisini yükle bence
Rapor Et
Eski 22 Ekim 2009, 16:40

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgisayarı açınca otomatik açılan sayfaları iptal et
Rapor Et
Eski 22 Ekim 2009, 16:50

#6 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:

Alıntı:

bilgisayarı açınca otomatik açılan sayfaları iptal et
Aşağıdakileri yaparsanız sorununuz çözülür.

Başlat > Çalıştır > Msconfig > Başlangıç sekmesine geçin bildiğiniz uygulamaların pc açılırken açılmasını engelleyin bu engelleme programların sadece bilgisayar açılırken yüklenmesini durdurur programlar yine aç komutu ile istediğinizde açılabilirler...Sistem için gerekli programların açılmasını engellemediğiniz sürece msn virüs taraması vs başlangıçta açılmalarını engelleyebilirsiniz..
Rapor Et
Eski 18 Aralık 2009, 16:32

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
bilgisayar acilirken msn acilmasin
bilgisayar açılınca msn beklemek istemiyorum yardım pls...?
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2010, 00:34

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
facebook otomatik acilmasin
pc. de facem otomatşk olarak açılıyor başka faceye giremiyorum yardımcı olmanızı bekliyorum...
Rapor Et
Eski 26 Ocak 2010, 01:14

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Beyler bende hata çıkıyo açınca yardım pls
Rapor Et
Eski 26 Ocak 2010, 01:16

#10 (link)
Never Say Never Agaın
asla_asla_deme - avatarı
Alıntı:
Lord.iz adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Alıntı:

Beyler bende hata çıkıyo açınca yardım pls
.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.134 saniyede (64.70% PHP - 35.30% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 11:45
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi