Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bilgisayarı açınca otomatik açılan sayfaların açılması nasıl iptal edilir?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi15:31, 5 Aralık 2008 
slm merhaba bılgısayarı acınca işde msn acılıyor diyelımişde antivurus acılıyor tabı bunlar acılana kadar pcyyı kazıyor bunları nerden bıyerdenkapatıyorduk acılmasın dıye amanerden ??

tşkler
Cevap
Lord.iz15:56, 5 Aralık 2008 
Başlat > Çalıştır > Msconfig > Başlangıç sekmesine geçin bildiğiniz uygulamaların pc açılırken açılmasını engelleyin bu engelleme programların sadece bilgisayar açılırken yüklenmesini durdurur programlar yine aç komutu ile istediğinizde açılabilirler...Sistem için gerekli programların açılmasını engellemediğiniz sürece msn virüs taraması vs başlangıçta açılmalarını engelleyebilirsiniz..
Cevap
Misafir12:06, 15 Eylül 2009 
ya benim msn bilgisayarda program olarak yüklü değil ama araçlar da windows messenger diyince oradaki adresim çıkıp oturum açıyor ve ben bunu istemiyorum ne yapabilirim?
Cevap
Blue Blood13:11, 15 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
ya benim msn bilgisayarda program olarak yüklü değil ama araçlar da windows messenger diyince oradaki adresim çıkıp oturum açıyor ve ben bunu istemiyorum ne yapabilirim?

Messenger aç. Araçlar - seçenekler (Yanlış hatırlamıyorsam)

burda messnegerı otomatik başlat var. onu kaldır.,

yenisini yükle bence
Cevap
Misafir16:40, 22 Ekim 2009 
bilgisayarı açınca otomatik açılan sayfaları iptal et
Cevap
Daisy-BT16:50, 22 Ekim 2009 
bilgisayarı açınca otomatik açılan sayfaları iptal et
Aşağıdakileri yaparsanız sorununuz çözülür.

Başlat > Çalıştır > Msconfig > Başlangıç sekmesine geçin bildiğiniz uygulamaların pc açılırken açılmasını engelleyin bu engelleme programların sadece bilgisayar açılırken yüklenmesini durdurur programlar yine aç komutu ile istediğinizde açılabilirler...Sistem için gerekli programların açılmasını engellemediğiniz sürece msn virüs taraması vs başlangıçta açılmalarını engelleyebilirsiniz..

Cevap
Misafir16:32, 18 Aralık 2009 
Alıntı:
bilgisayar acilirken msn acilmasin
bilgisayar açılınca msn beklemek istemiyorum yardım pls...?
Cevap
Misafir00:34, 19 Ocak 2010 
Alıntı:
facebook otomatik acilmasin
pc. de facem otomatşk olarak açılıyor başka faceye giremiyorum yardımcı olmanızı bekliyorum...
Cevap
Misafir01:14, 26 Ocak 2010 
Beyler bende hata çıkıyo açınca yardım pls
Cevap
asla_asla_deme01:16, 26 Ocak 2010 
Lord.iz adlı kullanıcıdan alıntı:
Beyler bende hata çıkıyo açınca yardım pls
.
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları