PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > MSN'de sohbet günlüklerinin kayıtları nerede tutuluyor?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi19:30, 10 Aralık 2008 
vista kullanıyorum msn plus kullanmıyorum acaba sohbet günlüklerim tutuluyormudur? tutuluyorsa nerede bulabilirim? şimdiden tşk ederim
En iyi cevap KisukE UraharA tarafından gönderildi

Bu seçeneği işaretlemişseniz sohbet günlükleriniz "Belgelerim > Sohbet Günlüklerim" veya "C:\Documents and Settings\Burak XX\Belgelerim\Sohbet Günlüklerim" dosyasında kayıt altında tutuluyorlardır.
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
KisukE UraharA19:51, 10 Aralık 2008 
Gerçek boyutunda görüntülemek için resme tıklayın.

Adı:  plus.JPG
Gösterim: 4248
Boyutu:  38.4 KB

Bu seçeneği işaretlemişseniz sohbet günlükleriniz "Belgelerim > Sohbet Günlüklerim" veya "C:\Documents and Settings\Burak XX\Belgelerim\Sohbet Günlüklerim" dosyasında kayıt altında tutuluyorlardır.
Cevap
Hi-LaL20:31, 10 Aralık 2008 
Peki MSN Araçlar-Seçenekler >> İLetiler penceresinde "ileti geçmişi" satırında Görüşmelerimin geçmişini otomatik olarak sakla" seçeneğinin başındaki kutucuk işaretli mi? Zaten işaretli mi değil mi diye baktığınızda işaretli olduğunu görürseniz, orada zaten ileti geçmişlerinin nereye kaydedildiğini de tespit edersiniz.

Bunun haricinde MSN Discovery programı kullanıyor musunuz? Zira bu program da ileti geçmişlerini otomatik olarak saklamanıza olanak tanır .
Cevap
Ziyaretçi17:31, 25 Ocak 2009 
ben msn konuştuklarımla neler görüştüğüm nerden bulacağımı
Cevap
daMLa-12:43, 29 Mart 2009 
Selam benim sorum şu; sohbet günlükleri nerede saklanır ve başka bir isimle kaydedilebilir mi?
Cevap
daMLa-19:54, 3 Nisan 2009 
Selam benim sorum şu; sohbet günlükleri nerede saklanır ve başka bir isimle kaydedilebilir mi? ??????????????????????????
Cevap
Misafir13:42, 31 Ağustos 2009 
Alıntı:
sohbet günlükleri nerde
bende merak ediyorum
Cevap
fadedliver13:45, 31 Ağustos 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
bende merak ediyorum
KisukE UraharA adlı kullanıcıdan alıntı:

.Messenger/Araçlar/İletiler'den günlüklerinizin nereye kaydedidiğini öğrenebilirsiniz.
Cevap
Misafir12:28, 5 Eylül 2009 
merhaba ben msn plus kullanıyorum iletilerimin geçmişini otomatik olarak sakla yazısının yanında işareti kaldırıyom ama yinede kaydoluyo msn plusu kaldırmadan iletilerimin kaydolmaması için ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

mrb ben msn plus kullanıyom iletilerimin geçmişini otomatik olarak sakla yazısının yanındaki işareti kaldırıyom ama msn plus kullandığım için kaydoluyo msn plusu silmeden iletilerimin kaydolmaması için ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim
Cevap
Misafir14:08, 5 Eylül 2009 
yha babam bnm sohbet günlüğümü takip edio ama etmesini istemiom napabilirim lütfen yardım edin yha /*^^ACİL^^*/
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama