Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MSN'de sohbet günlüklerinin kayıtları nerede tutuluyor?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 10 Aralık 2008 (19:30) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
120504 kez görüntülenmiş, 76 cevap yazılmış ve son mesaj 11 Ağustos 2012 (03:23) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.20  |  Oy Veren: 5      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 10 Aralık 2008, 19:30

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
vista kullanıyorum msn plus kullanmıyorum acaba sohbet günlüklerim tutuluyormudur? tutuluyorsa nerede bulabilirim? şimdiden tşk ederim
En iyi cevap KisukE UraharA tarafından gönderildi

Bu seçeneği işaretlemişseniz sohbet günlükleriniz "Belgelerim > Sohbet Günlüklerim" veya "C:\Documents and Settings\Burak XX\Belgelerim\Sohbet Günlüklerim" dosyasında kayıt altında tutuluyorlardır.
Rapor Et
Reklam
Eski 10 Aralık 2008, 19:51

#2 (link)
!..............!
KisukE UraharA - avatarı
Gerçek boyutunda görüntülemek için resme tıklayın.

Adı:  plus.JPG
Gösterim: 4247
Boyutu:  38.4 KB

Bu seçeneği işaretlemişseniz sohbet günlükleriniz "Belgelerim > Sohbet Günlüklerim" veya "C:\Documents and Settings\Burak XX\Belgelerim\Sohbet Günlüklerim" dosyasında kayıt altında tutuluyorlardır.
Rapor Et
Eski 10 Aralık 2008, 20:31

#3 (link)
Hi-LaL
Ziyaretçi
Hi-LaL - avatarı
Peki MSN Araçlar-Seçenekler >> İLetiler penceresinde "ileti geçmişi" satırında Görüşmelerimin geçmişini otomatik olarak sakla" seçeneğinin başındaki kutucuk işaretli mi? Zaten işaretli mi değil mi diye baktığınızda işaretli olduğunu görürseniz, orada zaten ileti geçmişlerinin nereye kaydedildiğini de tespit edersiniz.

Bunun haricinde MSN Discovery programı kullanıyor musunuz? Zira bu program da ileti geçmişlerini otomatik olarak saklamanıza olanak tanır .
Rapor Et
Eski 25 Ocak 2009, 17:31

Sohbet günlüklerimi nerede bulabilirim?

#4 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
ben msn konuştuklarımla neler görüştüğüm nerden bulacağımı
Rapor Et
Eski 29 Mart 2009, 12:43

Sohbet günlüklerim nerede olur?

#5 (link)
daMLa-
Ziyaretçi
daMLa- - avatarı
Selam benim sorum şu; sohbet günlükleri nerede saklanır ve başka bir isimle kaydedilebilir mi?
Rapor Et
Eski 3 Nisan 2009, 19:54

#6 (link)
daMLa-
Ziyaretçi
daMLa- - avatarı
Selam benim sorum şu; sohbet günlükleri nerede saklanır ve başka bir isimle kaydedilebilir mi? ??????????????????????????
Rapor Et
Eski 31 Ağustos 2009, 13:42

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
sohbet günlükleri nerde
bende merak ediyorum
Rapor Et
Eski 31 Ağustos 2009, 13:45

#8 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bende merak ediyorum
Alıntı:
KisukE UraharA adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

.Messenger/Araçlar/İletiler'den günlüklerinizin nereye kaydedidiğini öğrenebilirsiniz.
Rapor Et
Eski 5 Eylül 2009, 12:28

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba ben msn plus kullanıyorum iletilerimin geçmişini otomatik olarak sakla yazısının yanında işareti kaldırıyom ama yinede kaydoluyo msn plusu kaldırmadan iletilerimin kaydolmaması için ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

mrb ben msn plus kullanıyom iletilerimin geçmişini otomatik olarak sakla yazısının yanındaki işareti kaldırıyom ama msn plus kullandığım için kaydoluyo msn plusu silmeden iletilerimin kaydolmaması için ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim
Son Düzenleyen Misafir; 5 Eylül 2009 @ 12:33. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 5 Eylül 2009, 14:08

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha babam bnm sohbet günlüğümü takip edio ama etmesini istemiom napabilirim lütfen yardım edin yha /*^^ACİL^^*/
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.177 saniyede (75.55% PHP - 24.45% MySQL) 18 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 21:50
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi