Arama

MSN'de sohbet günlüklerinin kayıtları nerede tutuluyor? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Nisan 2015 Gösterim: 138.010 Cevap: 77
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2011       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben başka başka pc'lerden girdiğim için msn sohbet günlüklerimi,girdiğim pc ye kaydetmiyorum. bu sohpetleri başka bir pc ye kaydetme şansım var mı? yani başka bir pc den yazıştığım konuşmaların mail üzerinden benim e posta adresime gelmesini istiyorum bu mümkün mü?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mart 2012       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb mesela msn yı baska pcden de actığımızda ıletı gecmısını okuyabılır mıyız kendı pc den konusuo dıyelm bnde de sohbet gecmısı kaytlı olarak ayarlı o zamn da görebılır mıyım ılla kendı bılgısayarndan konusuncamı oluo
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2012       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba msn görüşmelerimi çıkartmak istiyorum fakat bilgisayarımı kırıp attım .harddisk yok sadece msn adresimden silinen görüşmelerimi nasıl çıkartabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2012       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar.! Ben Biliyorum Msn Happy

İlk Önce Msn Acın Araclar > İletşim > İleti Geçmişi 2 Sinede Tik Koyun.! Uygulayıp Cıkın.!

Sonra Bilgisayardan Begelerim>Alınana Dosyalar > Örnk:Ertugrul_alfonnzoqhotmail.com Epostanız Yazar O Klasöre Girin
Tüm Geçmişiniz Yazar..! Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2012       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar ben şu araçlar/iletiler seçeneğine kadar geldim ama ileti geçmişi yazan yer etkin değil o yüzden bende msn konuşmalarını kaydedemiyorum lütfen yardımcı olun çok acilllllllllllllllll ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olun nolur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2012       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir arkadaşımla msnde yazıştığım yazıları görmek istiyorum nasıl örürüm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ağustos 2012       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sohpet günlüklerini açmak için olan programın adı ne we mümkünse link olarak falan gönderebilir misinz ((((((ACİL)))))))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Nisan 2015       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gmail de arama geçmişimi görebiliyorum msn.com da nasıl bulurum linkler bana lazım yani sayfama ne aradım ne konuştum gömek istiyorum