Arama

Kuş nasıl yakalanır? - Sayfa 15

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ocak 2017 Gösterim: 116.371 Cevap: 151
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2014       Mesaj #141
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar gerekenler ip makas cubuk karton kutu yem ekmek bugday ws kutuyu altına cıbıgı koy altına yem koy ipi cıbıga bagla kendini kamufle et bekle ....................... be nim12 kuşum var
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2014       Mesaj #142
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
balık keespcesini alcan misinaya ekmeyı balıycan misinayla ekmeyı kepcein ustune getircen baskası fileyi kaldırcak o kadar.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2014       Mesaj #143
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmrt yusuf adlı kullanıcıdan alıntı

ben güvecinim uçtu aldımda toplam 6gün oldu balkona çıkardım elimden uçtu sonradaha gelmedi tam 4 saatir onu nasıl getirecem

Kardeş ona iyi davranıp yemeğini verdiysen doğada aç kalınca geri gelecektir sen onun alışık oğlduğu yere yemek koy
bir dost - avatarı
bir dost
Ziyaretçi
31 Ekim 2014       Mesaj #144
bir dost - avatarı
Ziyaretçi
bi kutu bulun falan filan kısaca bu linke tıkla gör
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2015       Mesaj #146
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Şu misinalı tuzağı anlaşılır bi şekilde anlatırmısın
ans567 - avatarı
ans567
Ziyaretçi
22 Ocak 2015       Mesaj #147
ans567 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu sayfada gördüm yuva yapıp balkona koydum yemde koydum yiyip gidiyorlar sizce oraya yuva yaparlarmı bende yuvadan serçeyi alcam yuva yaparlarmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2015       Mesaj #148
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İlk olarak misinanın ucuna şişle bir halka oluşturun sonra da misinanın diğer ucunu o halkadan geçirin.Bu işlemde misinanın uzunluğu 30 cm filan olmalı,bu yazdığım tuzaktan birkaç tane yapın ve bir tahtaya raptiye ile sabitleyin.Bu tahtanın üstüne genelde buğday ve bulgur konur.Kuşlar bu tahtanın üstünde yürüyünce ayakları misina dan yapılan tuzağa takır.Bu tuzak çok işe yarar ben bu tuzakla birçok kuş yakaladım.Anlayanlar için iyi bir tuzak.Daha fazla tuzak merak eden sorsun!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2016       Mesaj #149
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar eğer güvercinden daha küçük bi kuş yakalamak istiyorsanız:Bir fare kapanı alın ve onun içine bir ekmek parçası koyun ve bir yere bırakın eğer orada kuş varsa ekmeği yemek için içeri girecektir ve ekmeği gagaladığı an kafes kapanacaktır tabi bunjn için kafesin düzeneğinin biraz hassas olması gerekir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2016       Mesaj #150
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kafayimi yediniz siz yaaa yapiskanla kus yakalanir mi?yapiskan.bi kac dakka sonra etkisini gosterir kus baska yere yapisir yazik gunah