Arama

Kuş nasıl yakalanır? - Sayfa 13

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ocak 2017 Gösterim: 116.318 Cevap: 151
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2013       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
valla kardeşim yazın sıcakta deneme eğer çok fazla kuş konuyuosa dene
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Haziran 2013       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kuşa ilk önce yem atılır ondan sonra dişi kuşun varsa kuş zaten yanına gelir yoksa kuş inerse arkasın dan yavaşca kışkışlanır yuvaya girdiği zaman kuş yakalanır yakalandığı zaman tek kanadı bantlanır veya çengel iğneyle inelenir 10 gün boyunca kuş kalır ondan sonra kuş oraya alışır uçurdun zaman uçar ve geri gelir yazar:yunus delibaş

10 gün değilde 20 gün
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Haziran 2013       Mesaj #123
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kuş yakalamak çok basit arkadaşlar kuşları alıştırın su ve ekmek kırıntısı falan koyun 3-4 gün sonra devamlı gelirler

daha sonra bir kutuya ( büyük olacak ) çıta dayayın ( çıta uzun olacak ) çıtaya ipi bağlayın ve ipi uzatın kendinize birde gizlenme yeri yapın kutu filan koyup saklanın ipi çektiğin anda kutu kapanacaktır ama bunu kuş yemi yerken yapın

sabahları yaparsanız daha çok kuş gelecektir sağlıcakla kalın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2013       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
karda neve hatta yutuba gir benim 2 3 tuzagım var gepsindede yakaladım
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
29 Haziran 2013       Mesaj #125
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
kafes falan yap işte.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
_Ceyda_ - avatarı
_Ceyda_
Ziyaretçi
29 Haziran 2013       Mesaj #126
_Ceyda_ - avatarı
Ziyaretçi
Yakalamak yerine ona şefkat göstermek daha mantıklı ve dostça olur.Sen ona ilgi gösterdikçe o senin yanına gelir ve yakalamana gerek kalmaz.Ama illa besleyeceğim diyorsan petshop'lardan alabilirsin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2013       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

10 gün değilde 20 gün

arkadaşım 10 gündemi yoksa 20 gündemi bn hiç denemedimde kuş yakalayınca denicem bana kesin bi cevapver
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2013       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

arkadaşlar bakın şöle bir çözüm daha var eger kuşu gördügünüz an ordada kuş sizi görmesze kuşun üstüne su dö kün Msn Wink kuşa su geldigi zaman kuş uçamıycak vede oh zaman kuşuda rahtlıkla yaklaıyabilirsinizMsn HappyMsn HappyMsn HappyMsn HappyMsn HappyMsn HappyMsn Happy

kuşşşun üstüne su dök sende uçar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2013       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ya bu kutuyla yakalanabirlmi ya klasik kutu numarası bi tane odunu kutuyu tutacak şekilde kutuya koyuyorsun oduna ip bağlıyorsun kutunun içine doğru yemi koyuyorsun kuş gelince odunu çekiyorsun ve kuş içeride kalıyor sizce bu olabilirmi kumru veya serçe yakalayabilmek için...

kardeşim ben öyle 2-3 kez denemiştim 1 tane serçe yakaladım ama sessiz ve hareketsiz olman lazım bir yere çarşaf yada battaniye ser yat bekle gelince çek bu kadar yardımcı olabilmişsem ne mutlu bana
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2014       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ya bu kutuyla yakalanabirlmi ya klasik kutu numarası bi tane odunu kutuyu tutacak şekilde kutuya koyuyorsun oduna ip bağlıyorsun kutunun içine doğru yemi koyuyorsun kuş gelince odunu çekiyorsun ve kuş içeride kalıyor sizce bu olabilirmi kumru veya serçe yakalayabilmek için...

canlı fare yakalanılan tuzak kur