Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye sizce nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Damla Olcaner tarafından 17 Aralık 2008 (20:49) tarihinde açılmıştır.
186166 kez görüntülenmiş, 208 cevap yazılmış ve son mesaj 21 Kasım 2014 (19:20) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 17 Aralık 2008, 20:49

#1 (link)
Damla Olcaner
Ziyaretçi
Damla Olcaner - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
bie erkeğe alınabilecek en güzel doğumgünü veya sevgililer günü hediyesi ne olabilir
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

başka yapıcakk bişii kaLmamışkii zaten dehe ne düşünüyosun (<3)
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2008, 20:52

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
öncelikle belirtmek istiyorum artık üyemiz olduğunuz için sorularınız onaydan geçmeden yayınlanıyor. iş yükünü arttırmamak adına lütfen başlıklarınız soru kalıbına uygun olsun

bence bir erkeğe alınacak en iyi doğum günü hediyesi maç biletidir
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2008, 20:58

#3 (link)
Damla Olcaner
Ziyaretçi
Damla Olcaner - avatarı
tşk ederim ama gerçekten çok güzel bir site yapmışsınız. Sizin de işiniz zor bayağı...Kolay gelsin.önceden aradığım ödevleri yarım saat bulamıyordum şimdi sizin sayenizde aradığım herşeyi bulabiliyorum arkadaşlarıma da söyliycem onlar da buraya gelsinler tekrar tşk ederim...
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2008, 21:05

bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye nedir?

#4 (link)
Damla Olcaner
Ziyaretçi
Damla Olcaner - avatarı
bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye nedir? Ama fazla pahalı olmayacak ve romantik bir hediye olmasını istiorm. Maç bileti almam çünkü;hem o kadar param yok hemde onun maç izlemesine sinir oluyorum. Başka tavsiyeniz var mı? Size zahmet söyler misiniz?
Rapor Et
Eski 4 Eylül 2009, 10:02

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bence bir erkeğe en güzel hediye resminizin içinde olan çok şık bi çerçeve hediye etmek çünkü baktıkça sizi heran hatırlaması için (saat kot gömlek parfüm gibi şeyler artık çok klasik herkez bunları alıyor yaratıcı olmak lazım bencetavsiyeme uy derim ben
Rapor Et
Eski 15 Eylül 2009, 20:03

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kendi el emeğinizle yaptığınız hediye bence en güzelidir.ben sevgilime kendim kutu yaptım içinede anlamlı şeyler koydum sevgili eldiveni,ikmzn resimlerini,güzel notlar,ev şeklnde bi anahtarlık yarısı onda yarısı sende kalıo süper bişidi ve bir biblo melek iknizi korusun die ve gerçkten çok mutlu oldu herkese tavsiye ederm
Rapor Et
Eski 17 Eylül 2009, 17:00

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
pantolon,swit,parfüm,krawat,t-shört,saat,anı kutusu,ayakkabı,kazak ördüm,süeter ördüm,fotolu yastık,albüm,hepsini yaptım ne yapabilirim başka..
Rapor Et
Eski 28 Aralık 2009, 10:40

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
başka yapıcakk bişii kaLmamışkii zaten dehe ne düşünüyosun (<3)
Rapor Et
Eski 28 Aralık 2009, 11:00

#9 (link)
Simayca
Ziyaretçi
Simayca - avatarı
birkaç resminizden renklerini değiştirerek mozaik şeklinde tablo yapıyorlar. orjinal bişi oluyor.
Rapor Et
Eski 25 Ocak 2010, 18:40

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende kardeşime hediye alıyorum biraz yardım edin
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.148 saniyede (61.52% PHP - 38.48% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 20:12
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi