Arama

Bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye sizce nedir? - Sayfa 11

Güncelleme: 21 Aralık 2015 Gösterim: 219.975 Cevap: 212
kararanay - avatarı
kararanay
Ziyaretçi
26 Temmuz 2011       Mesaj #101
kararanay - avatarı
Ziyaretçi
Ben aldığım ilginç hediyemis eninle paylaşayım..Alışılagelmş hediyelerden sıkıldıysan bu hoşuna gidecktir diye umuyorum.. Oscar Ödülü - Oskar Başarı Heykeli Büyük Boy - Tüm sevdiklerinize yılın enleri Oscar
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2011       Mesaj #102
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence sevgiliniizi gerçekten mutlu etmek istiyorsanız,unutulmaz bi bi şey olsun istiyorsanız şunu tavsiye edebilirim:kırtasiyeden bir ajanda alın,onunla geçirdğin en güzel anları,akılna bi şiir mi geldi,ya da onun hep sizde iz bırakan bi sözü mü var hepsini güzel şekilde yazabilirsiniz hatta fotolarınızı da ekleyip daha renkli olur ve bi güzel paket yapıp,sevgilinize en güzel doğum günü hediyesi olarak verebilirsiniz
Sponsorlu Bağlantılar
kararanay - avatarı
kararanay
Ziyaretçi
15 Ağustos 2011       Mesaj #103
kararanay - avatarı
Ziyaretçi
tokiohotel - avatarı
tokiohotel
VIP ''Ölü Gelin''
15 Ağustos 2011       Mesaj #104
tokiohotel - avatarı
VIP ''Ölü Gelin''
Klasik olcak ama bir erkeğe alınabilcek en güzel hediye saat ve kol düğmeleridir.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
''Boşver''
nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
15 Ağustos 2011       Mesaj #105
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba Birine aşık oldum ve bu onu farkında ona doğum gününde orjinal ve güzel bişeyler yapmak istiyorum ne gibi bişey olabilir ? arbaları çok seviyo maket güzel şirin bi arabamı alsam , araba şeklinde önünde adı arkasında iyi ki doğdun iyi ki seni tanımışım yazısı olabilirmi fikri olan lütfen söylesin .

Arabaları seviyor diyorsun bence bu hediye güzel olur yada kupa bardak olabilir yazılı ve resimli
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Birbirimize tutundukça ;Bıçakların ucu kapanacak.. ~Smiley9TenderMsn Inlove
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2011       Mesaj #106
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence bir sevgilinin erkeğe vereceği en güzel hediye düzensizce yırtılmış 4cm2 çapındaki bi kağıda yazılan şu nottur ""sana vereceğim hiçbir hediye sana olan sevgimi ifade edemez bu yüzden sana verebileceğim en değerli hediye; sana olan sevgimdir... seni seviyorum...bana gelecek olan böyle bi not dünyada aldığım ve alacağım en anlamlı hediye olurdu...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2011       Mesaj #107
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kitap..desem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2011       Mesaj #108
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir erkeğe alınacak en güzel hediyelerden bitaneside sevgili kitabıMsn Happy içinde resimlerinizin ve size ait öykülerin bulunduğu çok güzel bi hatıra benceMsn Happy deneyin tavsiye ederimMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2011       Mesaj #109
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben bi akrabama doğum günü için hediye almak istiyorum.Vallahi benim bütçem en fazla 20 vereblirim.Hediye alıcagım kısı erkek ve 23 yasında.Bi kazada omuriligi kırıldı. Bu yüzden en geç 1 seneye ayaga kalkıcak(malesef su anda yuruyemıyo)Her neyse.Bu kısı benım ıcın cok degerlı ona ılgınc ve guzel bı hedıye almak ıstıyorum.Saat alıp içine resim bastırabilirdim ama 40 tlden asagı yok Msn Sad Yada tesbıhe ısım yazdırabılırdım ama fıyatını bılmıyorum.Onerılerınız nedır lutfen acıl yardım..Ben 13 yasındayım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2011       Mesaj #110
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
anlamlı bir teşekkr içeren plaket yaptırılabilir