Arama

Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Mayıs 2014 Gösterim: 23.654 Cevap: 38
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2008       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
erkekleri etkilemenin yolları nelerdir?söler misiniz?
EN İYİ CEVABI buz perisi verdi
1- Espri yap: Elbette kötü esprilerden söz etmiyoruz. Yerinde ve zekanı belil eden espriler, her zaman işe yarar.
2- Doğal ol: Çoğu erkek gerçek hayatta doğal kızlardan hoşlanır. Zorlama makyaj, üzerine oturmayan kıyafetler ve sahte gülüşlerle onu etkilemezsin. Her zaman doğal güzelliğin ön planda olmalı.
Sponsorlu Bağlantılar
3- Cool ol: Eğer fazlasıyla telaşlı biriysen bunu nasıl başarırsın bilmiyoruz ama buluşma öncesi içeceğin sakinleştirici bir çay işe yarayabilir.
4- Vücut kremi kullan: Vücudunda dokunma hissi uyandıracak hafif pırıltı nemlendiriciler her zaman işe yarar.
5- Fazla makyaj yapma: Yüzünün çekici bölgelerini ön plana çıkartan bir makyajla harikalar yaratabilirsin. Birçok erkek, fazla makyajı güzel değil, itici buluyor.
6- Rahat kıyafetler giy: Mini etek giymek seni olduğundan çekici gösterebilir ama eğer oturup kalkarken rahatsız oluyorsan boş ver gitsin!
7- Dekolteni abartma: Bütün erkekler dekolteden hoşlansa da, konu kız arkadaşları olduğunda durum değişiyor. Eğer planlarında onu uzun süreliğine etkin altına almak varsa, dekoltenin dozunu iyi ayarla.
8- Seksi görünmeye çalışma: Bu gerçekten yerinde olmadığı zaman itici olabilir. Bunun zaten farkında olduğundan emin ol!
9- Tarzını konuştur: Özgün biri olduğunu düşünüyor olabilirsin ama unu sence de kıyafetlerine yansıtman gerekmez mi? Kimsenin kullanmaya cesaret edemediği aksesuvarlar iyi bir başlangıç olabilir.
10- Mat ruj yerine lip-gloss kullan: Erkeklerin çoğu koyu mat rujların ancak gece bir davete gidilirken sürülmesini doğru buluyor. Gündüz için her zaman renksiz veya şeftali tonlarında lip-gloss’ları tercih et.
11- Parfümünü saç ve bileklerine sık: Böylece hareket ettikçe, parfümünün kokusu dalga dalga yayılacak.
12- Konuşurken gözlerine bak: Saklayacak bir şeyin olmadığını ve kendisinden de aynı şeyi beklediğini anlatmanın en iyi yolu bu.
13- Gizemli takıl: Açık olmakla gevezeliği karıştırma. Bırak, seni çözmek için biraz zaman harcasın.
14- Dinle: O konuşunca, başka şeylerle ilgilenmeyi unut ve arada bir gülümseyerek ve başını sallayarak, konuştuklarının senin için ne kadar önemli olduğunu hissettir.
15- Fazla esprili ya da melankolik olma: ıkisinin de fazlası işe yaramaz, hatta ters teper.
16- Kendine her zaman güven: Erkekler, kendine güvenen kızlara bayılırlar. Ama bunu sakın abartma, komik duruma düşebilirsin.
17- ıltifat et ama abartma: Gözlerinin ne kadar etkileyici olduğunu söyleyebilirsin ama bunu sürekli tekrarlarsan, samimi olmadığını düşünebilir.
18- Maça gitmeyi teklif et: Bir erkeği bundan daha iyi gaza getirecek bir şey olamaz. Ama sakın maç sırasında sıkıldığını belli etme.
19- Manikürünü ihmal etme: Erkeklerin çoğu, bir kızın önce ellerine bakar. Bakımsız eller, ne kadar cool olduğunun değil, tembel olduğunun göstergesidir.
20-Hesabı paylaşmayı teklif et: Bunu ikinci ve daha sonraki buluşmalarda teklif etmen, ne kadar düşünceli olduğunu gösterir.
21- Onu okul çıkışı çay içmeye davet et: Bunun için illa bir bahanen olsun istiyorsan, eve gitmek istemediğini söyleyebilirsin
22- Başarısız olduğu ders için ona yardım et: Biraz haince olabilir ama onunla daha yakın olmak için mükemmel bir fırsat.
23- ılgini belli et, ama üzerine düşme: Böylece seni merak etmesini ve düşünmesini sağlayacaksın.
24- Tutarlı ol: Birbiriyle çelişen ifadeler kullanmaktan kaçın. Ne istediğini bilen kızlar, her zaman tercih sebebidir.
25- Ona en sevdiği otomobilin maketini hediye et: Unutma, onun sevdiği bir şeyi almış olman, en pahalı hediyeden bile daha makbuldür.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2008       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Erkekleri etkilemek için bayan olmak yeterliMsn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
MesirKentli - avatarı
MesirKentli
Ziyaretçi
18 Aralık 2008       Mesaj #3
MesirKentli - avatarı
Ziyaretçi
Daha 16 yaşında iken beynini bunlarla yorma 2 yıl sonra sen öğrenmesende etkilersin zaten Msn Grin
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
28 Ocak 2009       Mesaj #4
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
KOCAMIN DİKKATİNİ ÇEKMEK İÇİN NE YAMALIYIM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm.15 yaşındayım.ve hoşlandığım bi çocuk var ama o bana kardeş gözüyl baktığını söyledi eski sevgilisine yani kuzenime.ben yay, o ise ikizler burcu.onu elde etmek için ne yapmalıyım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm.15 yaşındayım.ve hoşlandığım bi çocuk var ama o bana kardeş gözüyl baktığını söyledi eski sevgilisine yani kuzenime.ben yay, o ise ikizler burcu.onu elde etmek için ne yapmalıyım?

Eğerki sizi kardeş gözüyle gördüğünü söylediyse bence üstelemenize gerek yok.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
peki ya hala kuzenimi ayarlamaya çalıştığını söylesem ve bunun için onu inandırmak istediği düşüncesini ortaya koysam ne dersiniz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

peki ya hala kuzenimi ayarlamaya çalıştığını söylesem ve bunun için onu inandırmak istediği düşüncesini ortaya koysam ne dersiniz?

Demek ki kuzeninizi seviyordur diyebilirim.Bu konuda sadece yüzeysel bilgi verebiliriz siz.Ama dediğim gibi kardeş gibi görme durumu varsa unutmaya çalışın...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gerçekten çok hoşlndğım birisi var.bana yakın davranırken, arkadaşlarının ona benim ondan hoşlandığımı söylemesinden sonra benden soğudu.ama hala biraz mahçup ve bişyler saklarmışcasına bakışları var.sizce ne yapmalıyım?
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2009       Mesaj #10
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

gerçekten çok hoşlndğım birisi var.bana yakın davranırken, arkadaşlarının ona benim ondan hoşlandığımı söylemesinden sonra benden soğudu.ama hala biraz mahçup ve bişyler saklarmışcasına bakışları var.sizce ne yapmalıyım?

Bunu ona kendin söylemeliymişsin madem bakışları dediğin gibi bunu ona söylemek için geç kalmış sayılmazsın...

Tabii bence Msn Happy