Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Saç nasıl çabuk uzar?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 22 Aralık 2008 (13:26) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
282690 kez görüntülenmiş, 311 cevap yazılmış ve son mesaj 13 Nisan 2014 (15:15) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.88  |  Oy Veren: 74      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 22 Aralık 2008, 13:26

Saç nasıl çabuk uzar?

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
saçımızı daha hızlı nasıl uzatırız
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

Saçlarınızın uzaması, vücut kimyanızın dengesiyle yakından ilişkilidir. Belli bir noktadan sonra saç uzaması yavaşlar.

Kısa zamanda saç nasıl çabuk uzar diye merak ediyorsanız sabır ve iyi bakımın saçın uzamasında en önemli etken olduğunu unutmamanız gerekir.

Kırık uçların temizlenmesi çok önemlidir. Doğru şampuan, saç kremi ve şekillendirme ürünleri kullanarak kırık uçların önüne geçmelisiniz.

Saç nasıl çabuk uzar; Dengeli beslenmeli ve sağlıklı uzun saç için gereken vitaminleri beslenmenize eklemelisiniz. Unutmayın, saçlarınız doğal tellere sahiptir ve bunlar sağlığınızın ve iyi olmanızın yansımasıdır. Eğer vücudunuza iyi bakmazsanız, saçlarınız istediğiniz gibi görünmeyecektir. Vücudunuza iyi bakmalı, bir saç bakım programı uygulamalı ve beslenmenize vitamin katkısı sağlamalısınız. Biraz dikkat ve bakımla saçlarınızın harika bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz.

Uzun saç düşmanları; kırılma, uçuşma ve kırık uçlardır. Uyandığınız andan itibaren, uyanıkken ve hatta uyurken saçlarınızın kırılmasına yol açan bir çok etken vardır. En çok görülenler yanlış fırçalama ve yıkama, uçlarını gereken sıklıkta kısaltmamaktır. Saç şekillendirme, yanlış beslenme ve huzursuz uyumak da saçta kırılmaya neden olabilir. İnsanların, saçlarına iyi geleceğini düşündükleri şeyler saçlara zarar verebilir. İyi bakım; basit, ancak doğru bakım ürünleri uzun, güzel ve sağlıklı bir saç a kavuşmanızı sağlar.

Saç nasıl çabuk uzar. Saçın uzaması için ne yapabiliriz...

Saçın hızlı uzaması için gerekli malzemelerimiz;

Yoğurt
Yumurta
Limon suyu
Kına

Kına, yumurta, yoğurt, ve limon suyuyla yoğun bir hamur hazırlayın.

Hazırladığınız bu hamuru tüm saçınıza ve saç derinize masaj yaparak sürün.

Bir saat sonra şampuanlayın.

Bu işlem aynı zamanda saç dökülmesi propleminede iyi gelecektir.

Saçın hızlı uzaması için başka bir uygulama;

1 yemek kaşığı çörek otu ve susam otu
1 yumurta sarısı

1 yemek kaşığı çörek otu ve susam otunu, 1 yumurta sarısı ile iyicene karıştırıp saçınıza masaj yaparak sürün ve 15 dakika kadar bekletin. Sonra saçlarınızı ılık su ile güzelce durulayın. Saçın hızlı uzaması için bu kürü, haftada 1 kez uygulayabilirsiniz.
Alıntı
Benzer Konular: Etiketler:
  • sac nasil cabuk uzar
  • sac nasil hizli uzar
  • sac nasil uzar
  • sac nasil uzatilir
  • saclar nasil uzar
Rapor Et
Reklam
Eski 22 Aralık 2008, 13:34

Saç nasıl çabuk uzar?

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
The Unique - avatarı
ben genelde yaz aylarınd bol bol ııslatırdım çabuk uzuyor gibi gelirdi ama beslenme ve spor önemli Kısacassı Bol bol yıka ,sağlıklı ve iyi beslen ve spor yaap
Suna Dumankaya Diyor ki(Güzellik Uzamanı) ;
Ayrıca "Bir avakado yarısını, iki adet bıldırcın yumurtasını, iki çorba kaşığı susam yağını karıştır ve saçına boya sürer gibi sür. Saçını strech filmle sarın ve iki saat bekletin. Saçınıza yarayacağına eminim. Biberiyenin faydasına gelince, çay gibi demleyip, suyunu saç diplerine friksiyon yaparak yedirirseniz, kepek sorununuzu giderir."diyor.
Rapor Et
Eski 22 Aralık 2008, 14:01

Saç nasıl çabuk uzar?

#3 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Saçlarınızın uzaması, vücut kimyanızın dengesiyle yakından ilişkilidir. Belli bir noktadan sonra saç uzaması yavaşlar.

Kısa zamanda saç nasıl çabuk uzar diye merak ediyorsanız sabır ve iyi bakımın saçın uzamasında en önemli etken olduğunu unutmamanız gerekir.

Kırık uçların temizlenmesi çok önemlidir. Doğru şampuan, saç kremi ve şekillendirme ürünleri kullanarak kırık uçların önüne geçmelisiniz.

Saç nasıl çabuk uzar; Dengeli beslenmeli ve sağlıklı uzun saç için gereken vitaminleri beslenmenize eklemelisiniz. Unutmayın, saçlarınız doğal tellere sahiptir ve bunlar sağlığınızın ve iyi olmanızın yansımasıdır. Eğer vücudunuza iyi bakmazsanız, saçlarınız istediğiniz gibi görünmeyecektir. Vücudunuza iyi bakmalı, bir saç bakım programı uygulamalı ve beslenmenize vitamin katkısı sağlamalısınız. Biraz dikkat ve bakımla saçlarınızın harika bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz.

Uzun saç düşmanları; kırılma, uçuşma ve kırık uçlardır. Uyandığınız andan itibaren, uyanıkken ve hatta uyurken saçlarınızın kırılmasına yol açan bir çok etken vardır. En çok görülenler yanlış fırçalama ve yıkama, uçlarını gereken sıklıkta kısaltmamaktır. Saç şekillendirme, yanlış beslenme ve huzursuz uyumak da saçta kırılmaya neden olabilir. İnsanların, saçlarına iyi geleceğini düşündükleri şeyler saçlara zarar verebilir. İyi bakım; basit, ancak doğru bakım ürünleri uzun, güzel ve sağlıklı bir saç a kavuşmanızı sağlar.

Saç nasıl çabuk uzar. Saçın uzaması için ne yapabiliriz...

Saçın hızlı uzaması için gerekli malzemelerimiz;

Yoğurt
Yumurta
Limon suyu
Kına

Kına, yumurta, yoğurt, ve limon suyuyla yoğun bir hamur hazırlayın.

Hazırladığınız bu hamuru tüm saçınıza ve saç derinize masaj yaparak sürün.

Bir saat sonra şampuanlayın.

Bu işlem aynı zamanda saç dökülmesi propleminede iyi gelecektir.

Saçın hızlı uzaması için başka bir uygulama;

1 yemek kaşığı çörek otu ve susam otu
1 yumurta sarısı

1 yemek kaşığı çörek otu ve susam otunu, 1 yumurta sarısı ile iyicene karıştırıp saçınıza masaj yaparak sürün ve 15 dakika kadar bekletin. Sonra saçlarınızı ılık su ile güzelce durulayın. Saçın hızlı uzaması için bu kürü, haftada 1 kez uygulayabilirsiniz.
Alıntı
Rapor Et
Eski 3 Ocak 2009, 18:29

Saç nasıl uzatılır?

#4 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
Saç nasıl uzatılır?
Son Düzenleyen fadedliver; 3 Ocak 2009 @ 19:53.
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2009, 21:56

Saçlar nasıl çabuk uzar?

#5 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
SAÇLAR NASIL UZAR VE SAÇLARIN PARLAK GÖRÜNMESİ İÇİN NELER YAPILABİLİR?
Rapor Et
Eski 25 Ocak 2009, 21:21

Saçlar nasıl uzar?

#6 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
Baylar bayanlar saçlar nasıl uzar?
Rapor Et
Eski 5 Temmuz 2009, 12:28

Saç nasıl çabuk uzar?

#7 (link)
melzz
Ziyaretçi
melzz - avatarı
ya lütfen düzgünce tek bi kişi cevap versin ben duydum ben ettim değil tek bişey söleyin de bizde yapalım ltfn saç hızlı nasıl uzatılırrr???
Rapor Et
Eski 5 Temmuz 2009, 12:38

Saç nasıl çabuk uzar?

#8 (link)
Admin
ThinkerBeLL - avatarı
Alıntı:
melzz adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ya lütfen düzgünce tek bi kişi cevap versin ben duydum ben ettim değil tek bişey söleyin de bizde yapalım ltfn saç hızlı nasıl uzatılırrr???
Saçın, büyüme hızı ortalama günde 0,3 mm ile 0,4 mm'dir. Bu sebeple, saçın çabuk uzaması gibi bir durum olmadığı gibi bunun için de kesin bir yöntem yoktur.
Rapor Et
Eski 5 Temmuz 2009, 13:56

Saç nasıl çabuk uzar?

#9 (link)
alisaid
Ziyaretçi
alisaid - avatarı
ben de berberden 'ne kadar fazla yıkarsan o kadar çabuk büyür' diye duymuştum.
Rapor Et
Eski 11 Ağustos 2009, 22:05

Saçım Nasıl Hızlı Uzar?

#10 (link)
rocq_busy
Ziyaretçi
rocq_busy - avatarı
Arkadaşlar benim sınıfımdaki kızlar saçını sene boyunca 2 kere kestirdi ben hiç kestirmedim ama şimdi onların saçı benim saçımın uzunluğuna gelmiş...Kardeşimin saçıda hıphızlı uzuyor..Ama benim saçım çok yavaş uzuyor...Biraz daha hızlı uzaması için ne önerirsiniz?

(Lütfen....hızlı uzamasını çok istiyorum)
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.157 saniyede (68.58% PHP - 31.42% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 08:48
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi