Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Okul için uygun saç modeli nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda SEKSİ BEBİŞŞŞŞ tarafından 2 Ocak 2009 (12:26) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
134890 kez görüntülenmiş, 265 cevap yazılmış ve son mesaj 29 Kasım 2013 (13:09) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.20  |  Oy Veren: 5      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 2 Ocak 2009, 12:26

#1 (link)
SEKSİ BEBİŞŞŞŞ
Ziyaretçi
SEKSİ BEBİŞŞŞŞ - avatarı
SLM 17 YŞINDAIM OKUL İÇİN UYGUN SAÇ MODELİ SÖYLERMİSİNZ
En iyi cevap Mira tarafından gönderildi

Arkadaşlar kına gecesine değil, okula gidiyorsunuz. Saçınızın toplu olması ve ikide bir gözünüzün önüne düşmemesi; hem derste dikkatinizi dağıtmaz hem de her ders arası saç baş kontrolü yapma gibi lüzumsuz dertleriniz olmaz. Erkek arkadaşlarımız 3 numara veya ona yakın bir öğrenci tıraşını tercih edebilir. Kız arkadaşlarımız ise saçını at kuyruğu toplayabilir, tokasını formayla uyumlu renkte seçebilir veyahut örgü modellerinden birini tercih edebilir. Kısacası; okul yönetmeliğine aykırı ve kafanızı jöle kazanına sokmuş gibi modeller kullanmak yerine erkek / kız fark etmeksizin okulunuza temiz, derli toplu saçınızla gidiniz.
Benzer Konular: Etiketler:
  • 6 sinif sac modelleri
  • 9 sinif sac modelleri
  • gur saclar icin okul sac modelleri
  • okula giderken sac nasil yapilmali
  • okulda yapilan sac modelleri
Rapor Et
Reklam
Eski 2 Ocak 2009, 12:39

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
At kuyruğu,Balık sırtı ve normal örgü.kısa kesim,iki pelik.
Okul yönetmeliğine uygun saç modellerini yapabilirsiniz.
Rapor Et
Eski 16 Mart 2009, 23:51

Okul için, kolay yapılan saç modelleri var mı?

#3 (link)
Tbk_Kz
Ziyaretçi
Tbk_Kz - avatarı
Okula giderken benim yapabileceğim ama kolay saç modelleri varmıdır ? Varsa nelerdir ?

Şimdiden teşekkür ederim ..

Saygılarımla
/Tabak kız
Rapor Et
Eski 17 Mart 2009, 00:04

#4 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
5 dakikalık okul saçları

Öyle saçlar istiyorsun ki, hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın, hem de okulda herkes saçlarını nasıl yaptığını sorsun. İşte sana her gün bir yenisini denebileceğin 5 ayrı model. Seç, beğen, uygula... Hem de en uzunu sadece 5 dakikada!

Tüm saçlar için

3 dakika

1 adım: Saçlarını ıslatıp, bakım kremi sürdükten sonra, arkadan ör ve tel tokayla topla.

2.adım: Üniformana uygun renkteki bir saç bandını takıp, alttan sabitleştir.

3.adım: Saçlarına son olarak bozulmaması için jöle sür veya sprey sık.

Düz saçlar için

2 dakika

1.adım: Saçlarının hacimli görünmesi için, kuruyken tarayıp, bolca spreyle.

2. adım: Ön taraftaki saçlarını birkaç tel tokayla fazla sıkmadan topla.

3.adım: Saçlarının bozulmaması için üzerine bolca sprey sık.

Dalgalı saçlar için

5 dakika

1. adım: Sprey ile ıslattığın saçlarına, elektriklenmemesi için durulanmayan bakım kremi uygula.
2. adım: Aralardan gelişigüzel aldığın tutamları örüp, uçlarına küçük lastik tokalar tak.
3. adım: Saçlarının bozulmaması için üzerine bolca sprey sık.

Kıvırcık saçlar için

2 dakika

1.adım: Islattığın saçlarına jöle sürüp, kıvırcıkların belirginleşmesi için iyice dağıt.

2.adım: Arkadan aldığın bir tutamı, diğer kalın tutamın etrafında döndürüp, tel tokayla sabitleştir.

3.adım: Saçlarının daha yumuşak olması için, elektriklenmeyi önleyici bir serum veya krem sür.

Orta boy saçlar için

1.adım: Hafifçe ıslattığın saçlarına, kabarmaması için elektriklenmeyi önleyici bir krem sür.

2.adım: Öndeki saçlarını şu sıralar çok moda olan nostaljik taraklarla arkadan topla.

3.adım: Son olarak kabarmaması için üzerine sprey sık ve köpük sürerek şekillendir.

kaynak

Rapor Et
Eski 17 Mart 2009, 00:25

#5 (link)
opopc
Ziyaretçi
opopc - avatarı
2 pelik ne oluyo?
Rapor Et
Eski 17 Mart 2009, 00:28

#6 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
Alıntı:
opopc adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

2 pelik ne oluyo?
sanırım belik yani iki örgü..
Rapor Et
Eski 3 Eylül 2009, 21:43

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya baska sac modellerı yokmu bunlar cok basıt bana yardım edın lutfen......
Rapor Et
Eski 11 Eylül 2009, 21:54

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim sacLarım kıvırcık ben qeneLLikLe ensemi ve sacLarımın ucLarını düzLestiriyorum cok güzeL görndüğünü söyLüyoLar bence de öLe denemeLisinz
Rapor Et
Eski 13 Eylül 2009, 16:49

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
okula giderken yapılan saç modelleri
ya bunlar olmaz resim koysanız lütfen çok acil okullar başlıycak hergün at kuyruğu yapmak istemiyorum
Rapor Et
Eski 18 Eylül 2009, 23:05

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
YAA ARKADŞLAR BN İYORUMKİ TOPUZ GİBİ BİŞİLER HEM SPOR DURUO HMDE OKULA UYGUN TOPLU AMA BÖLE SÜPER BİR TOPZ ÖNCE UZUN SAÇLAR İÇİN SÖLİYİM ÜTÜLEYİN YDA DÜZLEŞTİRİN ONDAN SONRA TOUZ YAPIN VEDE RENKLİ TOĞUZ TOLAARI TAKIN ÜSTÜNE SÜPER DUURO ÖN PERÇEMEDE ŞEKİL VERİN YHDA TEL TOKAYLA ATKAYA ATIN KABRTN SÜPER DURUO
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.195 saniyede (76.60% PHP - 23.40% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 21:45
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi