Arama

Nasıl bir saç modeli önerirsiniz?

Güncelleme: 7 Nisan 2013 Gösterim: 9.988 Cevap: 18
hjgvhcvfjh - avatarı
hjgvhcvfjh
Ziyaretçi
9 Ocak 2009       Mesaj #1
hjgvhcvfjh - avatarı
Ziyaretçi
saçlarım çok uzun ve çok kırık.aslında kırık değlide sürekli sac masası kullandığm için yanık yüzümde uzun sekilli saçlarımın kırıklarını aldırmak we önlerine sekil wermek istiyorm sizce napmalıyım?
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
9 Ocak 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Linki inceleyiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

kırık maşa saç modelleri

kırık maşa nasıl yapılır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mart 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şu kalıcı şaç düzleştirme işlemi nerde yapılır.bütün kuaförler yaparmı
neslihan - avatarı
neslihan
Ziyaretçi
27 Temmuz 2010       Mesaj #5
neslihan - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar benimde saçlarımla ilgili çok büyük sıkıntım var saçlarım belimde sayılır düz ama kesinikle şekil almıyor bende uzun yüzlüyüm saçlarımda düz oldugu için yakışmıyor dalgalıda yapamıyorum aslında en büyük sorun kesiminde sanırsam önlerini çapraz ama çok kısa istemiyorum koförde istedim gibi kesemiyor kısacık yapıp yoluyor artık kofor korkuma 2 yıldır gitmiyorum kesimide iyce bozuldu bana ne önerirsiniz şimdiden teşekürler ben neslihan.
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
27 Temmuz 2010       Mesaj #6
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
neslihan adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar benimde saçlarımla ilgili çok büyük sıkıntım var saçlarım belimde sayılır düz ama kesinikle şekil almıyor bende uzun yüzlüyüm saçlarımda düz oldugu için yakışmıyor dalgalıda yapamıyorum aslında en büyük sorun kesiminde sanırsam önlerini çapraz ama çok kısa istemiyorum koförde istedim gibi kesemiyor kısacık yapıp yoluyor artık kofor korkuma 2 yıldır gitmiyorum kesimide iyce bozuldu bana ne önerirsiniz şimdiden teşekürler ben neslihan.

Alıntı
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı
.
Suayipcan - avatarı
Suayipcan
Ziyaretçi
27 Temmuz 2010       Mesaj #7
Suayipcan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hjgvhcvfjh adlı kullanıcıdan alıntı

saçlarım çok uzun ve çok kırık.aslında kırık değlide sürekli sac masası kullandığm için yanık yüzümde uzun sekilli saçlarımın kırıklarını aldırmak we önlerine sekil wermek istiyorm sizce napmalıyım?

Amelie filmini izlediniz mi bilmiyorum o filmden beri bayanlarda nezaman kısa saç görsem hasta kalıyorum kısa dediysem 3 numara falan değil yani uzun azıcık
ilk aşkım bile kısa saçlıydı kadınlar yüzlerini göstermeli uzun saç genelde kapatır siz en iyisi yüzünüzü(ve gözlerinizi) ön plana çıkartacak bir model bulun.
burak_179 - avatarı
burak_179
Ziyaretçi
8 Eylül 2010       Mesaj #8
burak_179 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar, bir şey duymuştum. Saçı sol tarafa doğru yatay biçimde yaparsan afedersiniz GAY tarzı oluyormuş. Sağa yapınca normal oluyormuş. (Kendinizin duruş biçimine göre Sağ ve Sol). Arkadaşlar bu teori doğru mu? Bana cevap verirseniz sevinirim. Teşekkürler...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Saçlarım kahküllü ve katlı,omuzlarım hizasında,okul için saç modeli söyler misiniz?
Cupcake - avatarı
Cupcake
Ziyaretçi
28 Mart 2011       Mesaj #10
Cupcake - avatarı
Ziyaretçi
lütfen yardım edin çok önemliMsn Cry