Arama

Saçımı nasıl kıvırcık yapabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Ağustos 2019 Gösterim: 69.462 Cevap: 12
Chelsea_Eny - avatarı
Chelsea_Eny
Ziyaretçi
28 Ocak 2013       Mesaj #11
Chelsea_Eny - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

Saçımı nasıl kıvırcık yapabilirim?

Biryantin diye bir krem var. Ondan kullan. Süper işe yarıyor. Banyodan çıktıktan sonra saçların ne ıslak nede kuruyken yani nemliyken sür kremi sonra saçını karışık kuruşuk topla kıskaçlı tokayla topuz yap. Gündüz yapıcaksan 2-3 saat öyle dursun saçın. Y ada akşamdan yap saçını öyle yat. Sabah kalk saçını sal tara. Çok güzel oluyor.Msn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2014       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım merhaba , şimdi pipetleri biliyorsundur. İnce pipet ile saçının her bir ince tutamını sarıyorsun . ve onları minik plastik tokalarla sarıyorsun . Saçının kalınlığına ve inceliğine göre pipet gidiyor. Pipeti al , fiyatıda çok pahalı değil. Akşam üzeri duşa gir saçın hafif nemli kalsın sonra saçlarını sarmaya başla . Elinin hızlılığına göre dakika gider. Bazıları 10 dakikada bitirir , bazıları 30 dk da . Değiğim gibi yaptıktan sonra saçına sprey sık . sonra yat . yarın sabah hepsini tek tek aç . ve çok kıvırcık hale gelir.. ben çok yaptım . bir süre sonra üşendim Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Yaren Özlem - avatarı
Yaren Özlem
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2019       Mesaj #13
Yaren Özlem - avatarı
Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR EĞER SAÇLARINIZ KIVIRCIK OLMASINI İSTİYOSANIZ BU TALİMATLARI YAPMANIZ GEREKİCEK; İLK ÖNCE GAZETE KAĞITLARI ALICAKSINIZ SONRA ONLARI ÇUBUK ŞEKLİNE GETİRİCEKSİNİZ BUNU YAPMADAN ÖNCE SAÇLARINIZI BİRAZ ISLATIP TARAMANIZ GEREKİYOR. BİR KAĞIT ALIN VE SAÇIN BİR KISMINI KAĞIDA DOLAYIN SONRA BİR TEL TOKAYLA TUTTURUN DİĞER KISIMLARIDA AYNI ŞEKLİDE YAPIN SABAH KALKINCADA O KAĞITLARI ÇIKARIN VEDE SAÇLARINIZIN BUKLE OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ.