Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var|Gösterim: 86.693|Cevap: 34|Güncelleme: 23 Ağustos 2014

Adres çubuğundaki adresler nasıl silinir?

6 Ocak 2009 21:39   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
ya ben bişi sorcam hani internet sayfasını açtığıımzda adres çubuğu var ya hani girdiğimiz yerler orda çıkıo ya onları nasıl silebilirim acaba?????????
EN İYİ CEVABI stickman verdi
Alıntı
Damla Biçer adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben bişi sorcam hani internet sayfasını açtığıımzda adres çubuğu var ya hani girdiğimiz yerler orda çıkıo ya onları nasıl silebilirim acaba?????????

Internet Explorer kullanıyosanız, Araçlar/internet seçenekleri/genel sekmesinden, geçmişi sil'e tıklayınız.

Mozilla Firefox kullanıyosanız; Araçlar/Özel verileri temizle'ye girin. o bölümden istediğiniz yerleri işaretleyerek temizleyebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Opera kullanıyorsanız, Araçlar/Kişisel verileri sil kısmından isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

tabi bunları yaptıktan sonra internet tarayıcımızı kapatıp açmayı unutmuyoruz :)
MesirKentli
6 Ocak 2009 21:46   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Hangi Tarayıcıyı kullanıyorsunuz? İnternet Explorer ? Firefox? Opera?
stickman
6 Ocak 2009 22:08   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Damla Biçer adlı kullanıcıdan alıntı

Internet Explorer kullanıyosanız, Araçlar/internet seçenekleri/genel sekmesinden, geçmişi sil'e tıklayınız.

Mozilla Firefox kullanıyosanız; Araçlar/Özel verileri temizle'ye girin. o bölümden istediğiniz yerleri işaretleyerek temizleyebilirsiniz.

Opera kullanıyorsanız, Araçlar/Kişisel verileri sil kısmından isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

tabi bunları yaptıktan sonra internet tarayıcımızı kapatıp açmayı unutmuyoruz Msn Happy
Blue Blood
6 Ocak 2009 22:35   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Hımmm bizimki galiba internet explorer Msn Confused da bunların sadece bi tanesini silme imkanım yok mu?
MesirKentli
6 Ocak 2009 22:43   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
Üstünü işaretle Delete yap ama emin değilim olacağı konusunda Faint Yada bize bir iyilik yap hepsini sil Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Blue Blood
6 Ocak 2009 23:07   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
Msn Grinhımm denedim üstü işaretlenmio ama yine de teşekkürler kolar gelsinnnnnnnCheerleader
Blue Blood
6 Ocak 2009 23:11   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
Lay lay lom
10 Mart 2009 15:59   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
ctrl+h yap yanda çıkıo onların hangisini istiosan üstüne tıkla delete ile sil hem mozilla firefoxda hemde expoler da oluoo
armak007
1 Nisan 2009 12:48   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
baslat calstır regedit yazıp enter tusuna bassıyorsun acılan pencerede bu adımları takip ediyorsun [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\TypedURLs] daha sonra silmek istedigin adresi tek tek silebilirsin
Misafir
18 Eylül 2009 02:09   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
ya ben istemeyerek bi adres çubuğu indirdim 2 adres çubuğu oldu nasıl sle bilirim tşkr şimdiden
Sponsorlu Bağlantılar
Cevap Yaz
acebook yorumları
paneli aç