Arama

Windows siyah ekran hatası neden olur, çözümü nedir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Haziran 2015 Gösterim: 100.488 Cevap: 82
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pc ciye götürseniz daha az masrafla cıkabilirdiniz bunu kurtarmanın en kolay yolu windoswsu onarmaktır bunuda yapamam diosunuz ctrl alt dlt ordan cıkan ekrandan dosların oldugu seceneklerden acılcak kullanıcı oturumunu kapat sonra oturumunu ac dieceksiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BİLGİSAYARI AÇIYORUM WİNDOWS XP YÜKLEMESİ GELİYOR O BİTİYOR ARDINDAN BİR GEÇİS VAR YA ORDA KALIYOR YANI O BITIYOR VE SIYAH EKRANDA KALIYOR.FORMAT DA ATAMIYORUM LÜTFEN YARDIM PC M AÇILMIYOR
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaslar benım kuzenımdede boyle bır sorun var bırden oyun oynarlerken pc kapandı daha sonra acmayı denedım zaman wındows yuklenıyor ve oturuma gelmeden ekran sımsıyah olup kalıyor bilgisayarciya goturduk format atamadi adam : D servıse gonderırn dedı acaba sızın bılgınız varmı
ertooth - avatarı
ertooth
Ziyaretçi
10 Aralık 2010       Mesaj #24
ertooth - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bendeki sorunda şu şekilde oluyor.
Diyelim bilgisayarı kapattım ve 1 saat veya bir gün sonra tekrar bilgisayarı açtım işte ne oluyorsa belli bir zaman geçince oluyor.
Şöyleki bilgisayarı belli bir zamandan sonra ilk açtığımda vindows normal ekran olarak açılmıyor.SİYAH ekran geldikten sonra bekliyorum ama nafile acılmıyor.
Bende kasadaki RE START düğmesi ile yeniden başlat yapıyorum ondan sonra bilgisayarım acılıyor.
Neden RE START atınca düzeliyor.
İlk açtığımda neden böyle bir siyah ekran hatası alıyorum.

Bilgisayarımın özellikleri.....

PC OZELLIKLERI
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaş ben misafirim ama konuyu çözmeyi öğrendim. Bilgisayarın açma kapama düğmesine 6 ,7 sn tut kapansın şak diye.
Sonra açılınca hemen ama hemen f8 e bas bilgisayarı onarmayı seç. Sonra bir iki şey yüklenicek ve bir ekran çıkacak . Oradan sistem geri yükleme de.Gerekli bilgileri gir.sonra açılır
OrginaL - avatarı
OrginaL
Ziyaretçi
18 Ocak 2011       Mesaj #26
OrginaL - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarımın masaüstündeki sorun dosyalarımın şeffaf tarafı (aşağıdaki resimden anlayabilirsiniz) siyah renk oluyor orayı masa üstünün arkaplan resminin kenarlıklarının rengini seçerken onlarda değişiyor onları nasıl şeffaf yapabilirim?

Resim:
hatare
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar bnm bilgisayar açılırken siyah ekran oluyor yanda windows orjınal degil diyor.. Nasıl Düzeltebilirim. Acaba ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar gt4 de 1.0.7.0 yamasını kurdum ve razorun crack ini yaptım..oyun tıkladım oyun açıldı oynadım...dondu sonra ..ati ekran kartım war...oyundan çıkmak zorunda kaldım donduğu için ..sonra tekrar çalıştırdım ve tıklayınca ekran simsiyah oldu ve sonra masaüstü gözüktü..oyundan çıkıyor yani kendisi .ne yapmam lazım ...nolur yardım edin

şimdiden teşekkürler...
osman6 - avatarı
osman6
Ziyaretçi
7 Mart 2011       Mesaj #29
osman6 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar Öncelikle Merhaba Benim Pc Virüs Girdi Ve kayıt deffterinde bir dosya sildi herhalde cünkü pc acınca bana windows\config flan diyor onarmak icin r flan basın diyor ve ben bunu arastırdım kurtarma konsoluyla yapıcaz ve yaptım kurtarma konsoluyla yaptım ve pc acıldı ama nasıl windows cıkıor ve altında yüklüyor yüklüyor sonra siyah ekran gelior kalıyor dahada bişi yok bütün herşeyi denedim olmadı nasıl yapa bilirim

Bide Üstüne format attım yani 2 tane xp oldu digeri üste anlattım dieride yeni kurdum ve digerine girince sorun yok normal girioyr ama ona girince pc siyah ekran geliyor donuryor şimdide tşk
osman6 - avatarı
osman6
Ziyaretçi
7 Mart 2011       Mesaj #30
osman6 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar öncelikle merhaba benim pc virüs girdi herhalde cünkü bilgisayar acılırken bana windows/config flan dio onarmak icin r flan basın diyor ve ben bunu arastırdım kurtarma konsolu die birşey varmıs onu yaptım ve oldu ama önceden üstüne xp kurdum sonra bozulan xp girdim ve windows cıktı altında yüklüyor normal acılır gibi sonra siyah ekran geliyor ve donuyor diyer xp girince sorunsuz giriyor anlamıs deyilim yardımlarınız icin şimdiden tsk