Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

2 yıllık önlisans programlarının taban puanları kaçtır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 17 Ocak 2009 (10:20) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
108523 kez görüntülenmiş, 52 cevap yazılmış ve son mesaj 21 Nisan 2012 (14:23) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 11 Eylül 2009, 23:04

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben düz lise mezunuyum iki yıllık sayısal alan taban puanlarını ögrenmek üstiyorum
Rapor Et
Reklam
Eski 29 Eylül 2009, 19:25

#12 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar benkübra lise3deym şuan grafik bölümü okuorum liseden snra sınavsız 2 yıllık ünv.direk geçiş hakkı var yalnız bunla ilgli pek bişey blmiyorum açıklarsanız sevnirm:/
Rapor Et
Eski 1 Ekim 2009, 18:20

#13 (link)
eda dogan
Ziyaretçi
eda dogan - avatarı
Alıntı:
2009 2 yıllık üniversite taban puanları

sözel1 275 sözel2 281 eşit agırlık1 249 eşit agırlık2 255 puan aldm eşit agırlık öğrencisiyim. 2 yıllık istiyorum. ek kontenjanda yerleşebilme imkanım nedir? özellikle sözel2 puanıma göre bir yere yerleşebilme imkanım??
Rapor Et
Eski 3 Ekim 2009, 14:15

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kat sayının kalkmasıyla birlikte 0.3 le çarpılma durumu kalktı. zaten puanı 0.3le çarpılan okullar meslek liseleriydi ki artık çok şükür bu haksızlık ortadan kaldırıldı. ama yanılmıyorsam bu puanla 2 yıllık bankacılık olabilir. internette bazı dersanelerin puanla hangi üniversite hangi bölüm olduğunu gösteren siteler var orayı bi dene derim ben. hayırlısı olsun inşallah.
Rapor Et
Eski 3 Ekim 2009, 17:23

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben mesle lisesi öğrencisiyim 2 yıllıklar kalktı die biliyorum ama bazı hocalar halen var diyorr lütfen bilen varsa söylesin teşekkr ederimm
Rapor Et
Eski 4 Ekim 2009, 02:48

#16 (link)
beyaz#
Ziyaretçi
beyaz# - avatarı
Alıntı:
sözel1 275 sözel2 281 eşit agırlık1 249 eşit agırlık2 255 puan aldm eşit agırlık öğrencisiyim. 2 yıllık istiyorum. ek kontenjanda yerleşebilme imkanım nedir? özellikle sözel2 puanıma göre bir yere yerleşebilme imkanım??
klavuz çıktı ösym sitesine girip klavuzu inceleyebilirsin puanına eşit veya puanın altı olan yerleri tercih edebilirsin senin puanından yüksek bir yeri tercih edemiyorsun

2 yıllık bölümler genellikle meslek liselerinin sınavsız geçiş ile yerleştiği bölümler öss puanı yazmayan bölümleri de tercih edebilirsin tabii öncelik meslek liselerinin

hangi şehirde yaşadığını ya da hangi şehirleri tercih etmek istediğini,burslu/yarı burslu/özel isteyip istemediğini hangi bölümleri tercih etmek istediğini bilemediğim için pek yorum yapamıyorum klavuzu inceleyip puanından düşük ya da puanı olmayan boş kontenjanları sıralayıp en çok istediğinden başlayıp tercih etmeni öneririm

Alıntı:
ya ben mesle lisesi öğrencisiyim 2 yıllıklar kalktı die biliyorum ama bazı hocalar halen var diyorr lütfen bilen varsa söylesin teşekkr ederimm
yeni sistem taslağında böyle bir madde var ancak sınavsız geçiş yasalarla belirlenmiş bir olay ve yasanın hemen değişmesinin mümkün olmadığını söyledikleri için sınavsız geçişin de kalkmayacağını söylüyorlar

fakat geçişin kalkmasıyla ilgili yazılan madde de yasanın bu yıl değiştirilmeden ek madde getirilerek kaldırılacağını söylüyorlar
henüz netleşmedi yani
Rapor Et
Eski 6 Ekim 2009, 14:31

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
2009 2 yıllık üniversite taban puanları

söz 1 puanım 258.861 2 yıllık hangi bölümleri tercih edebilirim
Rapor Et
Eski 15 Ekim 2009, 09:21

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar benim kızım buyıl son okuyor tektil iplik bölümü seneye düz geçişler kalktımı yoksa öss mi giricek kızım işletme istiyor en az iki yıllıkta osa okusun biz çorlu istiyoruz inşallah olur puanları kaç acaba birde çorluya giden varmı herkeze bol şans
Rapor Et
Eski 19 Ekim 2009, 15:51

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
MERHABA BEN TİCARET MESLEK LİSESİ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM 2 YILLIK ÖN LİSANS SINAVSIZ GEÇİŞ YAPABİLECEK MİYİM CVPLARSANIZ COK SEVINIRIM CEVABINIZI BEKLIYORUM IYI GÜNLER
Rapor Et
Eski 11 Kasım 2009, 09:53

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
MİLLET BN DERSHANE FALAN GIDIYORUM KENDIMI FAZLA DA YORMUYORUM STAJ FALAN AMA BN MAKINA CNC ALANI IM OKUL PUANI DA İİ POLİSLİK VEYAA HERHANGI IKI YILLIK IZTIYORUM KAC PAUN CIKARIRIM VAN 100CÜ YIL UNİ SECCEM DE KAC ISTER
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
2 yıllık önlisans programlarının taban puanları kaçtır? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 52
Son Mesaj: 27 Mayıs 2014 20:28
Cevap: 556
Son Mesaj: 3 Mayıs 2014 17:04
Gönderen: Misafir Forum: Cevaplanmış
Cevap: 1
Son Mesaj: 15 Nisan 2014 11:52
Cevap: 0
Son Mesaj: 25 Temmuz 2011 22:30
Cevap: 2
Son Mesaj: 30 Nisan 2010 15:50
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.161 saniyede (71.47% PHP - 28.53% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 01:09
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi