Arama

2 yıllık önlisans programlarının taban puanları kaçtır?

Güncelleme: 21 Nisan 2012 Gösterim: 115.191 Cevap: 52
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
17 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
2 yıllık ların taban puanları kaç? hangi 2 yıllık ların atan ması veya meslek bulması kolaydıy? 2yıllık ların hangileri daha iyi?
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
2 YILLIK ÜNİVERSİTE (ÖN LİSANS) TABAN PUANLARI

Sponsorlu Bağlantılar

Meslek lisesi mezunları ön linsansları sınavsız geçiş yapabilecekleri gibi kendi alanlarının dışında kalan bir bölümü öss puanlarına göre tercih yapabilir. ya da meslek lisesi mezunu olmayan öğrenciler ön linsans bölümlerini oss puanlarına göre tercih yapabilirler.

2007 ÖSS (üniversite) 2 YILLIK (önlisans) BÖLÜMLERİN TABAN PUANLARINI ŞU LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ (dosya 2007 office programında açılır)

http://rapidshare.com/files/109194479/2_y__305_ll__305_k_oenlinsanlar__305_n_taban_puanlar__305_.xlsx.html

kaynak

Quo vadis?
üzgün kız - avatarı
üzgün kız
Ziyaretçi
12 Temmuz 2009       Mesaj #3
üzgün kız - avatarı
Ziyaretçi
kaç puanla bu okula girebilirim ?
2 yıllık..
sultan - avatarı
sultan
Ziyaretçi
16 Temmuz 2009       Mesaj #4
sultan - avatarı
Ziyaretçi
nolck bu işin sonu yaa?*
qbilay - avatarı
qbilay
Ziyaretçi
23 Temmuz 2009       Mesaj #5
qbilay - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bi sorum olacak ea öğrencisiyim ea1 bölümünden 2 yıllık bankacılık ve sigortacılık seçmek istiyorum okul puanım 0,3 le mi yoksa 0,8 lemi çarpılarak eklenir ? lütfen acale cvp bkliyorum .. şimdiden tşkler
güliş - avatarı
güliş
Ziyaretçi
12 Ağustos 2009       Mesaj #6
güliş - avatarı
Ziyaretçi
0.3
SİBEL - avatarı
SİBEL
Ziyaretçi
14 Ağustos 2009       Mesaj #7
SİBEL - avatarı
Ziyaretçi
ben meslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum bu yıl sınava girdim ve sözel 284 ea 269 puan aldım tercih yaptım fakat tutmadı şuan açıktayım şuan 2 yıllık geçiş hakkımı kullanma şansım varmı yardımcı olursanız sevinirim .... şimdiden teşkler.....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben meslek lisesi muhasebe bölümü mezunuyum öss sözel 1den 177 puan aldım ek kontenjandan bir yer gelirmi acaba ceabınız için şimdiden çok teşekkür ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
zaten 2 yıllık bölüme yerleşme hakkın war meslek lisesi çıkışlı olduğun için puanla almayan yerleri tercih et öncelik sizin .düz lise mezunlarıda muhasebe bölümüne geçiş için ea1 puanı nın 0.3 ile çarpılmış şekliyle tercih yapabililer meslek okullarında çok açık war şansınız yüksek arkadaşlar.hepinize başarılar dilerim...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha ben ea öğrencisi yim ek kontenjandan nasıl yararlanabilirim nereler yazabilirim.
benim ea-1-266
ea-2-252
ama ben hiç tercih yapmadım...