Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Hp Pavilion PC'ye nasıl format atılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda apologize tarafından 19 Ocak 2009 (02:52) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
150219 kez görüntülenmiş, 21 cevap yazılmış ve son mesaj 11 Mayıs 2014 (09:35) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.89  |  Oy Veren: 9      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 19 Ocak 2009, 02:52

#1 (link)
apologize
Ziyaretçi
apologize - avatarı
merhabalar ben yeni üyeyim şimdiden yanlış birşey yazarsam kusura bakmayın
benim hp pavilion bi pc'im var. aldıgım gün bana sistem cdsi oluşturmam söylendi bende aynını yaptım şimdi format atmam gerekiyor ama cdyi nasıl kullanacagımı bilmiyorum. pc ye taktıgımda hiç bişey olmuyor. bazı bu cd olmadan olan format yollarını denedim pc acılırken denediğim yol işe yaramadı D sürücüsü recovery yazarken artık PRESARIO_RP yazıyor. bana nasıl format atıcagımı söyleyebilirmi biri? cok acil. eksik bişeyler varsa sorun hemen cevaplarım
En iyi cevap asla_asla_deme tarafından gönderildi

Acılıs Sırasında f11 basın yönergeleri izleyin
Etiketler:
  • hp format
  • hp format tusu
  • hp laptop format atma
  • hp pavilion g6 format
  • hp pavilion g6 format atma
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2009, 02:59

#2 (link)
Never Say Never Agaın
asla_asla_deme - avatarı
Acılıs Sırasında f11 basın yönergeleri izleyin
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2009, 12:18

#3 (link)
apologize
Ziyaretçi
apologize - avatarı
bu yöntemi denedim ama restore.log bulunamadı diyip hata verdi
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2009, 14:37

#4 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Herhangi bir işletim sistemi diskini takın(XP veya Vista) f11 tuşuna basın ve diskin takılı olduğu aygıtı seçip aşağıdaki linki inceleyiniz.
Format Atma - Nasıl Format Atılır? (Resimli)
Rapor Et
Eski 29 Temmuz 2011, 18:04

hp pavilion pc format

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar yazdıklarımı direk hp'nin internet sitesinden tercüme ediyorum.
Orada cd ihtiyacınız olmadan HP pavilion'lara nasıl format atacagınız anlatılıyor.
Recover Windows 7 Operating System Using HP Recovery HP G50-211CA Notebook PC - HP Cu

1. "Başlangıç" menusunden "ara" kısmına "recovery" yazıyoruz. Ve "Recovery Menager"ı tıklıyoruz.
2. Açılan pencerenın sol en alt kısmında System Recovey'i tıklıyoruz. Bundan sonra bilgisayar açılıp kapanacak ve Recovery Menager penceresiyle tekrar açılacak.
3. Bilgisayar tekrar açıldıgında System Recovery seçeneğini tıklayın ve next'e basın.
4. Eger sizden Microsoft System Restore programını kullanmak için izin isterse NO seçeneğine basın.
5. "Recover without backing up your files" şeklinde bir istek geldiği zaman Next'e basmanız halinde geri dönüsü olmayan bir sekilde tüm şahsi datalarınız silinecektir. Bu yüzden format atmak istediğinizden ve bütün bilgilerinizi kaydettiğinizden emin olun.
6. Format atmaya hazır olduğunuzda "next" seçeneğine basın. Bunda sonra pc'nin format işlemine başlayacaktır ve işlem sonunda bilgisayarınız fabrika ayarlarına dönecektir.
Recovery işlemi bir kaç saat sürebilir.
Rapor Et
Eski 23 Ağustos 2011, 02:31

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
windows 7 için format atmak kolay . elimde hp g62 var yeni bir laptop kullanıcısıyım. bilgisayarı yeniden başlatırken f11 'e basıyorsunuz açılan pencerenden sistem kurtarma diye devam edersenir yönergeler çıkıyor. akabinde yönlendiriliyorsunuz. yedekleme yapmanıza bile olanak sağlıyor.
ve fabrika ayarlarına geri dönüyor bilgisayarınız.

kolay gelsin ....

SuU
Rapor Et
Eski 23 Ekim 2011, 11:38

HP FORMAT

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
"Eger sizden Microsoft System Restore programını kullanmak için izin isterse NO seçeneğine basın."

NEDEN BU NU YAPIYORUZ BİRAZDA AÇABİLİRMİSİNİZ KONUYU...
Rapor Et
Eski 7 Nisan 2012, 23:09

Cvp: Hp Pavilion PC'ye nasıl format atılır?

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ctrl f11 tuşuna basın diyosunuz ya hani bastığımızda ne olacak onu açıklarmısınız
Rapor Et
Eski 13 Haziran 2012, 20:04

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ben hp 500 b microtower kullanıcısıyım pc yi 2 kez formatladım şu ana kadar ilk aldığımda win 7 home basic ti bilgisayarcı onu ultimate yaptı.sonra hpnin bazı uygulamaları silindi recovery manager gibi ve bir kaç şey şimdi ben format atmak için pcyi yeniden başlatıp açılışta f 11 yapıyorum dosyalarımı yedeğin i alıp formatlıyorum demi peki pc yeniden başlatıldığında driver felan yapmam gerekiyo mu ? şimdiden sağolun
Rapor Et
Eski 14 Temmuz 2012, 14:06

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Benim hp Bilgisayarım Formata Giti Geldiğinde Eski Sürümler Yüklü Değildi Onun İçin Ne Yapa Bilirim ?
1-Formatan Geldikten Sonra Ani Kapanma
2-Formatan Sonra Siyah Ekran Gelme
3-Formatan Sonra Siyah Ekranını Altında 2012 Orjinal Sürüm Değildir Yazısı
Yazıyor
Bunun İçin Ne Gibi Bir Çözüm Yapa Bilirim Eyer Eksik Bişey Dediysem Sorun Cevaplayım
{1}İNTERNET HIZIM DİĞER BİLGİSAYARLARDA HIZLI AMA HP PAVİLİON DA YAVAŞ VE FACEBOOK,Twitter Gibi Sosyal Paylaşım Sitelerinde Acaib Kasıyor
Oyunlarda Çok Donuyor Ve Ani Hatalar Verip Sarı Ekran Gele Biliyor
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.198 saniyede (73.47% PHP - 26.53% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 11:09
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi