Arama

+35 hangi ülkenin telefon alan kodudur?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Şubat 2013 Gösterim: 243.435 Cevap: 139
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
20 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
+35 HAngi ülkeinin alan kodu ?
EN İYİ CEVABI kompetankedi verdi
Dolandırmanın diğer bir yönü 359 Bulgaristan menşeli. Buradan çağrı bırakılıyor rast gele türkiyedeki numaralara. Eğer bu numaralara geri dönüş yapılırsa muhtemel karşınıza bir bayan çıkıp mağduriyetten tutun Türkiyeye gelmek istediği ama parası olmadığı vb. bahanelerle yardım istiyecek.

Sponsorlu Bağlantılar
Sorulması gereken asıl soru medyada da geçmemesine rağmen her nasıl oluyorda hiç tanımadığınız bir bayana kredi çekmeyi bile göze alarak para gönderebiliyorsunuz. Bu zamanda yolda yatan birine dönüp bakmayan aman deyip baş çeviren bir toplum olduğumuz halde neden sadece bir sese yönelik böyle bir yaklaşım vermemizin tek açıklaması şu olabilir basına yansımayan yada mağdur tarafından yansıttırılmayan cinsel içerik.

Muhtemel bu bayanlar cinsellikle dolu sohbetle erkekleri bir şekilde alt ettikleri kanısına varıyorum.

Siz siz olun cevapsız hiç bir aramaya geri dönüş yapmayın.
Hi-LaL - avatarı
Hi-LaL
Ziyaretçi
20 Ocak 2009       Mesaj #2
Hi-LaL - avatarı
Ziyaretçi
Finlandiya olması lazım...
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009       Mesaj #3
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

Bu bir Bulgaristan numarası dostum. Sana bu konuda biraz bilgi vereyim. Şimdi bunlar Bulgaristan'da bir şebeke ve sana üst üste çağrı bıraktıktan sonra senin onları aramanı bekliyorlar. Bana da az önce geldi benzer bir numaradan. Sen onları aradıktan sonra da konuştukça kredi veya kontür kazanıyorlar. Ve karşılarına çıkan kişiyi numarayı şurdan buldum seni beğendim v.s deyip kandırma yoluyla para koparmaya çalışıyorlar. Bu tür şeylere dikkat edelim. Nerden biliyorum diye soracak olursanız bizim bi enayi arkadaşın baya bir kontürü gitti. Daha sonra ufak bir araştırma yapınca gerçek ortaya çıktı. Siz siz olun sakın aramayın eğer onlar ısrarla ararlarsa ve telefonu açtığınızda bahsettiğim numaralardan birini size yaparlarsa da yaratıcılığınızı ve güzel türkçemizin o hoş sövücüklerinden bir kaç tane gönderirsiniz benim yerime de Msn Happy

Bu yazım alıntı değildir. İsteyen alıntılayabilir.

Msn Happy
KAYNAK
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Quo vadis?
boranucar - avatarı
boranucar
Ziyaretçi
17 Haziran 2009       Mesaj #4
boranucar - avatarı
Ziyaretçi
sağolun arkqadaşlar biri çaldırdı beni şimdi Msn Grin
miass - avatarı
miass
Ziyaretçi
18 Temmuz 2009       Mesaj #5
miass - avatarı
Ziyaretçi
Selam,

Beni de dün +35 'li bir nodan aradılar. Yurt dışından sanırım Bulgaristan'dan çağrı bu. Hikayesi de klasik. Merak edin, sonra siz arayın, taksimetre çalışmaya başlasın, bi ton kontörünüzün kafasına bi tas su dökülsün.

Sakkınnn haaaa!

Merak yok!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bulgaristan kodu bu...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beni de aradı bi 5 dakika önce .....ben türkiyedeki bi yabancıyım ....şaşırdım ....Bulgaristanlıklara .....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beni de aradılar bunlar ii bela olmuşlar tam şebeke olmuşlar...Msn Happy aramaya devam etsinler bakalım ne olacak....Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ewt arkadaslar gercektn dolandırıcı bunlar sakın karsılık wermeın bnm annemı we babamı deısık numaralardan arıolar netten arastrdm bılgı edındım cook saolun lutfen böle kisilere itibar etmeyelimm...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kodu 35 olan ulke hangısı