Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Facebook'ta profilime koyduğum resimleri nasıl silebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 28 Ocak 2009 (14:13) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
184710 kez görüntülenmiş, 55 cevap yazılmış ve son mesaj 8 Haziran 2014 (00:22) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.38  |  Oy Veren: 8      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 29 Mart 2010, 08:06

yardımcı olursanız sevinirim

#21 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bu dediğinizi yaptım etiketide kaldırdım ama resmi kaldırmıyo, resme tıkladığımızda da sayfayı açmıyo tamamen kaldırmanın yolu yokmu
Rapor Et
Reklam
Eski 29 Mart 2010, 08:40

#22 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

facebookta baskalarinin benim sayfama etiketlemis oldugu istemedigim bilgilerini(video,resim vs.) nasil kaldirabilirim?

Video veya resmin sol alt köşesinde isminizin yanında etiketi kaldır seçeneği var ona tıklayınız. Etiketleme kalkacaktır.

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bu dediğinizi yaptım etiketide kaldırdım ama resmi kaldırmıyo, resme tıkladığımızda da sayfayı açmıyo tamamen kaldırmanın yolu yokmu

Yeniden deneyin.İsminizin yanında bulunan etiketi kaldır seçeneğini tıklayıp sayfanızı yeniyein resim albümünüzden kalkıcaktır.
Rapor Et
Eski 6 Nisan 2010, 15:30

#23 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya cnm bak gir profile resimlerine bakerken resmin alt sağda resmi sil fln yazıo tıkla silio
Rapor Et
Eski 18 Nisan 2010, 23:32

#24 (link)
Shebo
Ziyaretçi
Shebo - avatarı
acil yardım arkadaşlar.facebook taki profil resmimi değiştiremiyorum.beni http://upload.facebook.com/pic_upload.php sayfasına atıyor,ya bembeyaz sayfa çıkıyor yada hata oluştu diyor.3 farklı tarayıcıyla denedim,evdeki diğer bilgisayardanda denedim,çerezleri,arama geçmişlerini fln sildim.olmuyor olmuyor.nette arattım konuyu ama yalnızca facebookun yardım merkezinde var.hiç kimse çözüm bulamamış.
Rapor Et
Eski 24 Mayıs 2010, 21:31

#25 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
beninkinde albümdeki siliniyorda onadan hariç birde mehmetin fotoğrafları yzıyo ben onu silemiyorum
Rapor Et
Eski 19 Haziran 2010, 01:24

facebook da etiketlenmeyi nasıl ortadan kaldırabilirim

#26 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar..birisi sizi,hoşlanmadığınız,istemediğiniz bir fotoğrafta ya da video da etiketledi mi?
yapacağınız tek işlem şu;
SIRASIYLA
1-hesabınızdan gizlilik ayarlarını tıklayın
2-ayarları özelleştir e gelin
3-sayfaya biraz göz atarak "etiketlendiğim fotoğraflar ve videolar" kısmını bulun..hemen karısında kimlerin bunu görebileceine dair bir sekme var..seçenekleri "SADECE BEN" sekmesine getirdiğinizde;sizden başka hiç bir kimse etiketlendiğiniz fotoğraf ve video yu göremeyecek...sorusu olan varsa buradayım...
yardımcı olabildiysem;siz de bilginizi ihtiyacı olan birileriyle paylaşın arkadaşlar hoşçakalın..

dipnot:etiketlendiğiniz video ya da fotoğrafların;şikayet etme durumundan başka silinmesinin bir olanağı yok..ama en azından bu video ya da fotoları;sizden başkası göremeyecek..şimdilik bu sizi kurtarır sanırım
Rapor Et
Eski 21 Ocak 2011, 21:30

#27 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ama ben de öyle bişey yok ki yani altında sil yok
Rapor Et
Eski 14 Şubat 2011, 18:50

çoklu silme

#28 (link)
fikretim
Ziyaretçi
fikretim - avatarı
çok silme bilen varmı en üste gösterilen gibi yaptım olmadı manesefffffff
Rapor Et
Eski 28 Şubat 2011, 20:32

#29 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
peki hepsini birden aynanda siliniyor mu lütfen cevap verin acil acil xD
Rapor Et
Eski 11 Mart 2011, 00:58

#30 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kardes eger sen bütün fotograflarını herksete gizlemek isitosan gizlilik ayarlarına gir ordan fotograflar felan yazıo onun yanındada herks yazar onun üzerine tıkla ve sadece ben yap sadece sen gör kimse görmesin profil fotograflarını yapacagın iş bu kadar kardes eger herkseten gizlemek isitıosan
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Facebook'ta profilime koyduğum resimleri nasıl silebilirim? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: bihter_hazal Forum: Cevaplanmış
Cevap: 4
Son Mesaj: 3 Şubat 2014 20:20
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 26 Ekim 2013 10:28
Gönderen: CmPunk10 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 24 Aralık 2012 16:29
Gönderen: BySeuS Forum: Facebook
Cevap: 0
Son Mesaj: 31 Mart 2012 18:31
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 3 Kasım 2009 11:15
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.172 saniyede (72.20% PHP - 27.80% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 22:02
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi