Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör Önceki Konu Sonraki Konu

Facebook'ta profilime koyduğum resimleri nasıl silebilirim? - Sayfa 3

Gösterim: 200321 | Cevap: 55
  • facebooktan fotograf nasil silinir
  • facebooktan fotograf silme
  • facebooktan resim silme
Misafir
29 Mart 2010 08:06   |   Mesaj #21   |   
Ziyaretçi

yardımcı olursanız sevinirim

bu dediğinizi yaptım etiketide kaldırdım ama resmi kaldırmıyo, resme tıkladığımızda da sayfayı açmıyo tamamen kaldırmanın yolu yokmu
29 Mart 2010 08:40   |   Mesaj #22   |   
Valeria - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
Amisos

7773
6.970 mesaj
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

facebookta baskalarinin benim sayfama etiketlemis oldugu istemedigim bilgilerini(video,resim vs.) nasil kaldirabilirim?

Video veya resmin sol alt köşesinde isminizin yanında etiketi kaldır seçeneği var ona tıklayınız. Etiketleme kalkacaktır.

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bu dediğinizi yaptım etiketide kaldırdım ama resmi kaldırmıyo, resme tıkladığımızda da sayfayı açmıyo tamamen kaldırmanın yolu yokmu

Yeniden deneyin.İsminizin yanında bulunan etiketi kaldır seçeneğini tıklayıp sayfanızı yeniyein resim albümünüzden kalkıcaktır.
RuffRyders bu mesajı beğendi.
Misafir
6 Nisan 2010 15:30   |   Mesaj #23   |   
Ziyaretçi
ya cnm bak gir profile resimlerine bakerken resmin alt sağda resmi sil fln yazıo tıkla silio
Shebo
18 Nisan 2010 23:32   |   Mesaj #24   |   
Ziyaretçi
acil yardım arkadaşlar.facebook taki profil resmimi değiştiremiyorum.beni http://upload.facebook.com/pic_upload.php sayfasına atıyor,ya bembeyaz sayfa çıkıyor yada hata oluştu diyor.3 farklı tarayıcıyla denedim,evdeki diğer bilgisayardanda denedim,çerezleri,arama geçmişlerini fln sildim.olmuyor olmuyor.nette arattım konuyu ama yalnızca facebookun yardım merkezinde var.hiç kimse çözüm bulamamış.
Misafir
24 Mayıs 2010 21:31   |   Mesaj #25   |   
Ziyaretçi
beninkinde albümdeki siliniyorda onadan hariç birde mehmetin fotoğrafları yzıyo ben onu silemiyorum
Misafir
19 Haziran 2010 01:24   |   Mesaj #26   |   
Ziyaretçi

facebook da etiketlenmeyi nasıl ortadan kaldırabilirim

arkadaşlar..birisi sizi,hoşlanmadığınız,istemediğiniz bir fotoğrafta ya da video da etiketledi mi?
yapacağınız tek işlem şu;
SIRASIYLA
1-hesabınızdan gizlilik ayarlarını tıklayın
2-ayarları özelleştir e gelin
3-sayfaya biraz göz atarak "etiketlendiğim fotoğraflar ve videolar" kısmını bulun..hemen karısında kimlerin bunu görebileceine dair bir sekme var..seçenekleri "SADECE BEN" sekmesine getirdiğinizde;sizden başka hiç bir kimse etiketlendiğiniz fotoğraf ve video yu göremeyecek...sorusu olan varsa buradayım...
yardımcı olabildiysem;siz de bilginizi ihtiyacı olan birileriyle paylaşın arkadaşlar hoşçakalın..

dipnot:etiketlendiğiniz video ya da fotoğrafların;şikayet etme durumundan başka silinmesinin bir olanağı yok..ama en azından bu video ya da fotoları;sizden başkası göremeyecek..şimdilik bu sizi kurtarır sanırım
Misafir
21 Ocak 2011 21:30   |   Mesaj #27   |   
Ziyaretçi
ama ben de öyle bişey yok ki yani altında sil yok
fikretim
14 Şubat 2011 18:50   |   Mesaj #28   |   
Ziyaretçi

çoklu silme

çok silme bilen varmı en üste gösterilen gibi yaptım olmadı manesefffffff
Misafir
28 Şubat 2011 20:32   |   Mesaj #29   |   
Ziyaretçi
peki hepsini birden aynanda siliniyor mu lütfen cevap verin acil acil xD
Misafir
11 Mart 2011 00:58   |   Mesaj #30   |   
Ziyaretçi
kardes eger sen bütün fotograflarını herksete gizlemek isitosan gizlilik ayarlarına gir ordan fotograflar felan yazıo onun yanındada herks yazar onun üzerine tıkla ve sadece ben yap sadece sen gör kimse görmesin profil fotograflarını yapacagın iş bu kadar kardes eger herkseten gizlemek isitıosan
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
İsim:

Facebook'ta profilime koyduğum resimleri nasıl silebilirim? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • facebooktan fotograf nasil silinir
  • facebooktan fotograf silme
  • facebooktan resim silme
Cevap: 1
Son Mesaj: 12 Ocak 2015 15:49
Profilime eklediğim albümü nasıl silebilirim?
Gönderen: bihter_hazal Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 3 Şubat 2014 20:20
Cevap: 2
Son Mesaj: 26 Ekim 2013 10:28
Facebook'ta profilime sayfalar kısmını nasıl eklerim?
Gönderen: CmPunk10 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 24 Aralık 2012 16:29
Facebook hesabımı nasıl tamamen silebilirim?
Gönderen: BySeuS Forum: Facebook
Cevap: 0
Son Mesaj: 31 Mart 2012 18:31
Sayfa 0.372 saniyede 10 sorgu ile oluşturuldu