PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Facebook'ta profilime koyduğum resimleri nasıl silebilirim?
123 45...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir08:06, 29 Mart 2010 
bu dediğinizi yaptım etiketide kaldırdım ama resmi kaldırmıyo, resme tıkladığımızda da sayfayı açmıyo tamamen kaldırmanın yolu yokmu
Cevap
Valeria08:40, 29 Mart 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
facebookta baskalarinin benim sayfama etiketlemis oldugu istemedigim bilgilerini(video,resim vs.) nasil kaldirabilirim?

Video veya resmin sol alt köşesinde isminizin yanında etiketi kaldır seçeneği var ona tıklayınız. Etiketleme kalkacaktır.

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
bu dediğinizi yaptım etiketide kaldırdım ama resmi kaldırmıyo, resme tıkladığımızda da sayfayı açmıyo tamamen kaldırmanın yolu yokmu

Yeniden deneyin.İsminizin yanında bulunan etiketi kaldır seçeneğini tıklayıp sayfanızı yeniyein resim albümünüzden kalkıcaktır.
Cevap
Misafir15:30, 6 Nisan 2010 
ya cnm bak gir profile resimlerine bakerken resmin alt sağda resmi sil fln yazıo tıkla silio
Cevap
Shebo23:32, 18 Nisan 2010 
acil yardım arkadaşlar.facebook taki profil resmimi değiştiremiyorum.beni http://upload.facebook.com/pic_upload.php sayfasına atıyor,ya bembeyaz sayfa çıkıyor yada hata oluştu diyor.3 farklı tarayıcıyla denedim,evdeki diğer bilgisayardanda denedim,çerezleri,arama geçmişlerini fln sildim.olmuyor olmuyor.nette arattım konuyu ama yalnızca facebookun yardım merkezinde var.hiç kimse çözüm bulamamış.
Cevap
Misafir21:31, 24 Mayıs 2010 
beninkinde albümdeki siliniyorda onadan hariç birde mehmetin fotoğrafları yzıyo ben onu silemiyorum
Cevap
Misafir01:24, 19 Haziran 2010 
arkadaşlar..birisi sizi,hoşlanmadığınız,istemediğiniz bir fotoğrafta ya da video da etiketledi mi?
yapacağınız tek işlem şu;
SIRASIYLA
1-hesabınızdan gizlilik ayarlarını tıklayın
2-ayarları özelleştir e gelin
3-sayfaya biraz göz atarak "etiketlendiğim fotoğraflar ve videolar" kısmını bulun..hemen karısında kimlerin bunu görebileceine dair bir sekme var..seçenekleri "SADECE BEN" sekmesine getirdiğinizde;sizden başka hiç bir kimse etiketlendiğiniz fotoğraf ve video yu göremeyecek...sorusu olan varsa buradayım...
yardımcı olabildiysem;siz de bilginizi ihtiyacı olan birileriyle paylaşın arkadaşlar hoşçakalın..

dipnot:etiketlendiğiniz video ya da fotoğrafların;şikayet etme durumundan başka silinmesinin bir olanağı yok..ama en azından bu video ya da fotoları;sizden başkası göremeyecek..şimdilik bu sizi kurtarır sanırım
Cevap
Misafir21:30, 21 Ocak 2011 
ama ben de öyle bişey yok ki yani altında sil yok
Cevap
fikretim18:50, 14 Şubat 2011 
çok silme bilen varmı en üste gösterilen gibi yaptım olmadı manesefffffff
Cevap
Misafir20:32, 28 Şubat 2011 
peki hepsini birden aynanda siliniyor mu lütfen cevap verin acil acil xD
Cevap
Misafir00:58, 11 Mart 2011 
kardes eger sen bütün fotograflarını herksete gizlemek isitosan gizlilik ayarlarına gir ordan fotograflar felan yazıo onun yanındada herks yazar onun üzerine tıkla ve sadece ben yap sadece sen gör kimse görmesin profil fotograflarını yapacagın iş bu kadar kardes eger herkseten gizlemek isitıosan
Cevap
123 45...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama