PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Hannah Montana kimdir, hayatı hakkında bilgi verir misiniz?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi17:49, 1 Şubat 2009 
HANNAH MONTANANIN AİLE BİREYLERİNİN ADI EN YAKIN ARKADASININ İSMİ WE EN SEWDİGİ SEYLERİ ÖGRENMEK İDTİYORUM
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

hannah montana'nın ilk adı destiny hope cyrus ama 12 yaşında destiny hope cyrus'tan miley cyrus'la değişti. babası ona smiley derdi ama kısaldı ve miley oldu. o tenese2de doğdu. büyük annesi hala ona destiny diyo ve göbek adı rey
Benzer Konular:
Etiketler:
  • hannah montana gercekte kimdir
  • hannah montana hayati
  • hannah montana kimdir
Cevap
Keten Prenses20:20, 1 Şubat 2009 
Hannah Montana 24 Mart 2006'da yayınına başlanan Disney Channel orijinal dizisidir. Dizide çifte yaşam süren Miley Steward konu ediliyor. Miley, 14 yaşında sıradan bir gençtir. Ama onun ikinci yüzü Hannah Montana ise dünyaca ünlü bir pop yıldızıdır. Miley'nin sınıf arkadaşları onun ikinci kişiliğini bilmemektedirler. o dünyayı dolaşır, hayranlarını aynı zamanda menajeri olan babasının yazdığı müzikle eğlendirir. Miley her çocuğun hayalindeki hayatı yaşar. Ancak gözkamaştırıcı yaşamın ve şöhretin limuzinler, şık giysiler, ünlülerle takılmak gibi getirileri olsa da Miley en çok kendisine diğer gençler gibi davranılmasınıve yaşıtları gibi bir yaşam sürmeyi ister.
9 Nisan 2008'de, Hannah Montana'nın 3. sezonunun yayınlanacağı söylendi ve 4 Ağustos 2008'de 3. sezon çekilmeye başlandı. 3. sezonon ilk bölümü 2 Kasım 2008'de yayınlandı ve şu anda çekimleri devam ediyor.

kaynak ve vikipedi
Cevap
Ziyaretçi19:07, 2 Şubat 2009 
miley stewart'ın okulunun dı nedir??
Cevap
atilay0511:03, 8 Temmuz 2009 
Miley'in gerçek okulunu bilmiom ama filmde Seaview High School Yani Seaview Lisesi.Kendisi 23 Kasım 1993 doğumlu.Bu Kasımda 17 sine girecek.
Cevap
Misafir12:04, 13 Eylül 2009 
ben hannah montan ayla tanışıyorum o benim akrabam ama ben türkiyedeyim oyüzden pek göreşemiyoruz hannah montana çok dürüs birisi
Cevap
Misafir20:51, 16 Eylül 2009 
hannah montana'nın ilk adı destiny hope cyrus ama 12 yaşında destiny hope cyrus'tan miley cyrus'la değişti. babası ona smiley derdi ama kısaldı ve miley oldu. o tenese2de doğdu. büyük annesi hala ona destiny diyo ve göbek adı rey
Cevap
Misafir20:49, 1 Ocak 2010 
hannah montananın ülkesi ne
Cevap
LaSalle20:58, 1 Ocak 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
hannah montananın ülkesi ne

Amerika Birleşik Devletleri.
Cevap
Misafir12:53, 3 Şubat 2010 
mileyin en yakın arkadaşlarının adı lily ve oliver ülkesi amerika hannah sadece peruk takıyor aslında onun adı miley cyrus annesi ve babasıda şarkıcı babası yazardır
Cevap
Misafir18:59, 3 Şubat 2010 
hannah montana 17 yaşında değil 14 yaşındadır hannah montana ile ilgili yazılı veri yukarda bulun maktadır hannah montana yıda çok severim.......
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama