Arama

Hannah Montana kimdir, hayatı hakkında bilgi verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Şubat 2014 Gösterim: 51.174 Cevap: 69
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
1 Şubat 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
HANNAH MONTANANIN AİLE BİREYLERİNİN ADI EN YAKIN ARKADASININ İSMİ WE EN SEWDİGİ SEYLERİ ÖGRENMEK İDTİYORUM
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
hannah montana'nın ilk adı destiny hope cyrus ama 12 yaşında destiny hope cyrus'tan miley cyrus'la değişti. babası ona smiley derdi ama kısaldı ve miley oldu. o tenese2de doğdu. büyük annesi hala ona destiny diyo ve göbek adı rey
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Hannah Montana 24 Mart 2006'da yayınına başlanan Disney Channel orijinal dizisidir. Dizide çifte yaşam süren Miley Steward konu ediliyor. Miley, 14 yaşında sıradan bir gençtir. Ama onun ikinci yüzü Hannah Montana ise dünyaca ünlü bir pop yıldızıdır. Miley'nin sınıf arkadaşları onun ikinci kişiliğini bilmemektedirler. o dünyayı dolaşır, hayranlarını aynı zamanda menajeri olan babasının yazdığı müzikle eğlendirir. Miley her çocuğun hayalindeki hayatı yaşar. Ancak gözkamaştırıcı yaşamın ve şöhretin limuzinler, şık giysiler, ünlülerle takılmak gibi getirileri olsa da Miley en çok kendisine diğer gençler gibi davranılmasınıve yaşıtları gibi bir yaşam sürmeyi ister.
9 Nisan 2008'de, Hannah Montana'nın 3. sezonunun yayınlanacağı söylendi ve 4 Ağustos 2008'de 3. sezon çekilmeye başlandı. 3. sezonon ilk bölümü 2 Kasım 2008'de yayınlandı ve şu anda çekimleri devam ediyor.
Sponsorlu Bağlantılar

kaynak ve vikipedi
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Quo vadis?
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
2 Şubat 2009       Mesaj #3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
miley stewart'ın okulunun dı nedir??
atilay05 - avatarı
atilay05
Ziyaretçi
8 Temmuz 2009       Mesaj #4
atilay05 - avatarı
Ziyaretçi
Miley'in gerçek okulunu bilmiom ama filmde Seaview High School Yani Seaview Lisesi.Kendisi 23 Kasım 1993 doğumlu.Bu Kasımda 17 sine girecek.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben hannah montan ayla tanışıyorum o benim akrabam ama ben türkiyedeyim oyüzden pek göreşemiyoruz hannah montana çok dürüs birisi
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
hannah montana'nın ilk adı destiny hope cyrus ama 12 yaşında destiny hope cyrus'tan miley cyrus'la değişti. babası ona smiley derdi ama kısaldı ve miley oldu. o tenese2de doğdu. büyük annesi hala ona destiny diyo ve göbek adı rey
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hannah montananın ülkesi ne
LaSalle - avatarı
LaSalle
Ziyaretçi
1 Ocak 2010       Mesaj #8
LaSalle - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

hannah montananın ülkesi ne

Amerika Birleşik Devletleri.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mileyin en yakın arkadaşlarının adı lily ve oliver ülkesi amerika hannah sadece peruk takıyor aslında onun adı miley cyrus annesi ve babasıda şarkıcı babası yazardır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hannah montana 17 yaşında değil 14 yaşındadır hannah montana ile ilgili yazılı veri yukarda bulun maktadır hannah montana yıda çok severim.......