Arama

Bilgisayarım videoları açmıyor ne yapabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Şubat 2015 Gösterim: 78.772 Cevap: 29
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
3 Şubat 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
YA ARKADAŞLAR
BENİM PC VİDEOLARI AÇMIYOR HEP ÇARPI İŞARETİ VAR NASIL GİDER BU SORUN
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
ya arkadaşlar bilgisayarım resimleri açmıyo görüntü dosyalarını bile açmıyo internetten resimleri açıyo ama bilgisayar dakiler göstermiyooo tıklayıp açtıgımda bütün görüntü gidiyoo ekrandan 6 7 saniye sonra geliyoo ama hiç açmıyoo neden ola bilir yeni format attım ondanmı:? bunu parogramı mı var nasıl yükleriz lütfen yardımcı olun
Sponsorlu Bağlantılar
uchiha itachi - avatarı
uchiha itachi
Ziyaretçi
3 Şubat 2009       Mesaj #2
uchiha itachi - avatarı
Ziyaretçi
nasıl bir çarpı işareti var.

Sponsorlu Bağlantılar
ama videolarınızı açmak için Free-Codecs.com : Download K-Lite Codec Pack 4.5.3 FULL, K-Lite Codec Pack 4.5.3 STAN indirip kurun ve daha sonra GOM software - Free, Simple, Light, It just plays! - GOM Media Player, GOM encoder sitesinden gom p*layer'ı indirin bütün videolarınız sorunsuz olarak açılacaktır.
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
3 Şubat 2009       Mesaj #3
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
keşke bir resim koysaydınız sorunu daha iyi anlamış olurduk ama vlc media player i yüklemenizi tavsiye ederim hemen hemen açmadığı hiç bir video formatı yok
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ÇOKKKK TEŞEKÜR EDERİM YARDIMCI OLDUĞUN İÇİN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
ya arkadaşlar bilgisayarım resimleri açmıyo görüntü dosyalarını bile açmıyo internetten resimleri açıyo ama bilgisayar dakiler göstermiyooo tıklayıp açtıgımda bütün görüntü gidiyoo ekrandan 6 7 saniye sonra geliyoo ama hiç açmıyoo neden ola bilir yeni format attım ondanmı:? bunu parogramı mı var nasıl yükleriz lütfen yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarim video acmiyor açtığı zamanda 50 saniyeyi geçmeden donuyor ve bir daha açmıyor,
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bilgisayarim video acmiyor açtığı zamanda 50 saniyeyi geçmeden donuyor ve bir daha açmıyor,

arkadşım sana bi video programı önerecem mutlaka denemelisin (((( 321 pleyer)))) bu programı indir bilgisayarına kur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benım pc de sorun su medıa player vb. programlarda vıdeo acılınca sadece ses var görüntü yok her turlu cedec ı yukledım sorun baska bırseyden kaynaklanıyor olabılırmı acaba?? sımdıden tesekkurler.
zorzar - avatarı
zorzar
Ziyaretçi
18 Mayıs 2010       Mesaj #9
zorzar - avatarı
Ziyaretçi
benim pc de sorun şu medıa player, gom player, mp clasic, vlc vb. programlarda vıdeo acılınca sadece ses var görüntü yok her turlu codec ı (K-lite, Ace, windows eklenti aplle quick time codecleri vs) yukledım sorun baska bırseyden kaynaklanıyor bence, nasıl çözümleyebilirim xp yi format atmadan yeniden yükledim yine olmadı?? sorun esasında cep telefonu programından olduğunu zannediyorum ( samsung PC studio3) programı kaldırdım ama yine çözemedim daha öncede olmuştu windowsu önceki güne taşıyınca çözülmüştü ama şimdi yapamıyorum önceki güne döndürme günler aktif değil. yardım edin lütfen .... cevabınızı zorzar[at]hotmail.com email adresime gönderirseniz çok sevinirim... şimdiden tesekkurler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Temmuz 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim adım emre siz simdi şöyle yapmalısınız direct x die bir program var onu indirin bir yükleyin ama en son sürümünü ses karı hangisini alıyosa onu yükleyin o zaman belki çalışır