Arama

Metin 2 oyunu açılmıyor, yardımcı olabilir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Ağustos 2016 Gösterim: 225.325 Cevap: 1
ahmet alp metin - avatarı
ahmet alp metin
Ziyaretçi
10 Şubat 2009       Mesaj #1
ahmet alp metin - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Efes'te CH3'teyim oyunun id ve şifre bölümüne geliyorum yazıyorum ve daha sonra ok'a basıp giriyorum sunucuya bağlanıyor diyor daha sonra girişinizi kontrol edin diyor, internetten üye oluyorum o da olmuyor. Arkadaşlar sorunu bulursanız sevinirim lütfen canım çok sıkılıyor.
EN İYİ CEVABI NeutralizeR verdi
Metin2 resmi teknik destek birimine ulaşmak ve sorununuz hakkında yardım talep etmek için aşağıdaki adımları izleyiniz:
  • Bu bağlantıya tıklayarak Metin2 destek sisteminde bir hesap oluşturun: Gameforge - Oyun Desteği
  • Kullanıcı adı seçin, email adresinizi ve şifrenizi girin. Register tuşuna tıklayın.
  • Email adresinize bir onay epostası gelecek. Bu epostadaki Activate account bağlantısına tıklayın.
  • Artık hesabınız doğrulandı. Email adresinizi ve şifrenizi kullanarak giriş yapın: Gameforge - Oyun Desteği
  • Üstteki "Destek birimleriyle iletişim" bağlantısına tıklayın.
  • Soruları cevaplayın, kutucukları doldurun, sorununuzu belirtin. Teknik destek ekibi size yardımcı olacaktır.
Alıntıdaki Ek 54207
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen NeutralizeR; 16 Ağustos 2016 18:51
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Ağustos 2016       Mesaj #2
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Metin2 resmi teknik destek birimine ulaşmak ve sorununuz hakkında yardım talep etmek için aşağıdaki adımları izleyiniz:
  • Bu bağlantıya tıklayarak Metin2 destek sisteminde bir hesap oluşturun: Gameforge - Oyun Desteği
  • Kullanıcı adı seçin, email adresinizi ve şifrenizi girin. Register tuşuna tıklayın.
  • Email adresinize bir onay epostası gelecek. Bu epostadaki Activate account bağlantısına tıklayın.
  • Artık hesabınız doğrulandı. Email adresinizi ve şifrenizi kullanarak giriş yapın: Gameforge - Oyun Desteği
  • Üstteki "Destek birimleriyle iletişim" bağlantısına tıklayın.
  • Soruları cevaplayın, kutucukları doldurun, sorununuzu belirtin. Teknik destek ekibi size yardımcı olacaktır.
Ad:  Metin2-yardim.jpg
Gösterim: 1309
Boyut:  62.6 KB
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.