Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Metin 2 oyunu açılmıyor, yardımcı olabilir misiniz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda ahmet alp metin tarafından 10 Şubat 2009 (19:41) tarihinde açılmıştır.
187039 kez görüntülenmiş, 1242 cevap yazılmış ve son mesaj 15 Temmuz 2014 (17:34) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 10 Şubat 2009, 19:41

#1 (link)
ahmet alp metin
Ziyaretçi
ahmet alp metin - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar benim ıdım hoyrad2 şifrem 111111 (6 tane bir) efeste ch3 teyim oyunun ıd ve şifre bölümüne geliyorum yazıyorum ve daha sonra ok a basıp giriyorum sunucuya bağlanıyor dio daha sonra girişinizi kontrol edin dio internetten üye oluyom oda olmuyo arkadaşlar sorunu bulursanız sevinirim lütfen canım çok sıkılıyor
En iyi cevap Keten Prenses tarafından gönderildi

İnternet bağlantınızı kontrol edin
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 10 Şubat 2009, 22:04

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
İnternet bağlantınızı kontrol edin
Rapor Et
Eski 24 Ağustos 2009, 19:09

Metin 2 oyunu açılmıyor, nedeni ve çözümü nedir?

#3 (link)
burakkkkk
Ziyaretçi
burakkkkk - avatarı
arkadaşlar lütfen yarım edin metin2 yi yüklüyorum sorun çıkmadan yüklüyo sonra parch mı ne öyle bişeyler doluyo ondada sorun yok ama ondan sonra oyunu başlat sayfası geliyo ve oyunu başlat diyince o sayfa gidiyo ve oyuna filanda girmiyo lütfen yardım edin çıldıracam
Rapor Et
Eski 25 Ağustos 2009, 20:48

#4 (link)
metexxx
Ziyaretçi
metexxx - avatarı
arkadaşlar benim leptopdtada açılmıyordu ama format attım hemen açıldı format atmayı deneyin olur bide benim 48 lwl lik çar vardı benim arkadaş biliodu kasıyodu beni şifremi deiştirdi dahada çocu daha hiç görmedim
Rapor Et
Eski 3 Eylül 2009, 18:02

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
metin 2 açılmıyor neden
metin2 yi acıyom yükleniyo ya acılmıyo yardım edin edene rep vercem
Rapor Et
Eski 6 Eylül 2009, 12:35

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben de oyunu baslat diom sonra karanlık sayfa geliyo hemen geri gidiyo sonra masaüstü geliyo yardim edermisiniz
Rapor Et
Eski 8 Eylül 2009, 17:14

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benimkide doluyo oyuna başla diyincede log diye bişe geliyo ne olur yardım edin
Rapor Et
Eski 10 Eylül 2009, 16:01

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
evet arkadaşlar bende de aynı sorun var ya
Rapor Et
Eski 12 Eylül 2009, 10:41

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benimkide başlat dedikten sonra o dolma yeri geliyo ya başında yadan ortasında biyerlerde bilgisayar donuyor resetlemek zorunda kalıyorum yardım edin lütfen metin 2 oynayamamaktan sıkıldım taaaa memleketten buraya geldiğime seviniyodum çünkü orda internet yokdu sevincim kursağımda kaldı
Rapor Et
Eski 14 Eylül 2009, 13:52

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar metin2 ye tıkladığınızda gri bi kutu çıkıyoya o doluyor başlat yapıyorum virüs le ilgili bişeler yazıyo yardım lütfen
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.194 saniyede (68.36% PHP - 31.64% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 19:09
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi