PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Metin 2 oyunu açılmıyor, yardımcı olabilir misiniz?
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
ahmet alp metin19:41, 10 Şubat 2009 
arkadaşlar benim ıdım hoyrad2 şifrem 111111 (6 tane bir) efeste ch3 teyim oyunun ıd ve şifre bölümüne geliyorum yazıyorum ve daha sonra ok a basıp giriyorum sunucuya bağlanıyor dio daha sonra girişinizi kontrol edin dio internetten üye oluyom oda olmuyo arkadaşlar sorunu bulursanız sevinirim lütfen canım çok sıkılıyor
En iyi cevap Keten Prenses tarafından gönderildi

İnternet bağlantınızı kontrol edin
Benzer Konular:
Etiketler:
  • metin2 acilmiyor
  • metin2 indirdim acilmiyor
  • metin2 neden acilmiyor
Cevap
Keten Prenses22:04, 10 Şubat 2009 
İnternet bağlantınızı kontrol edin
Cevap
burakkkkk19:09, 24 Ağustos 2009 
arkadaşlar lütfen yarım edin metin2 yi yüklüyorum sorun çıkmadan yüklüyo sonra parch mı ne öyle bişeyler doluyo ondada sorun yok ama ondan sonra oyunu başlat sayfası geliyo ve oyunu başlat diyince o sayfa gidiyo ve oyuna filanda girmiyo lütfen yardım edin çıldıracam
Cevap
metexxx20:48, 25 Ağustos 2009 
arkadaşlar benim leptopdtada açılmıyordu ama format attım hemen açıldı format atmayı deneyin olur bide benim 48 lwl lik çar vardı benim arkadaş biliodu kasıyodu beni şifremi deiştirdi dahada çocu daha hiç görmedim
Cevap
Misafir18:02, 3 Eylül 2009 
Alıntı:
metin 2 açılmıyor neden
metin2 yi acıyom yükleniyo ya acılmıyo yardım edin edene rep vercem
Cevap
Misafir12:35, 6 Eylül 2009 
ben de oyunu baslat diom sonra karanlık sayfa geliyo hemen geri gidiyo sonra masaüstü geliyo yardim edermisiniz
Cevap
Misafir17:14, 8 Eylül 2009 
benimkide doluyo oyuna başla diyincede log diye bişe geliyo ne olur yardım edin
Cevap
Misafir16:01, 10 Eylül 2009 
evet arkadaşlar bende de aynı sorun var ya
Cevap
Misafir10:41, 12 Eylül 2009 
benimkide başlat dedikten sonra o dolma yeri geliyo ya başında yadan ortasında biyerlerde bilgisayar donuyor resetlemek zorunda kalıyorum yardım edin lütfen metin 2 oynayamamaktan sıkıldım taaaa memleketten buraya geldiğime seviniyodum çünkü orda internet yokdu sevincim kursağımda kaldı
Cevap
Misafir13:52, 14 Eylül 2009 
arkadaşlar metin2 ye tıkladığınızda gri bi kutu çıkıyoya o doluyor başlat yapıyorum virüs le ilgili bişeler yazıyo yardım lütfen
Cevap
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama