Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Flash bellek içindekiler görünmüyor ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda alisaid tarafından 1 Mart 2009 (09:44) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
78690 kez görüntülenmiş, 67 cevap yazılmış ve son mesaj 27 Şubat 2014 (21:58) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 8 Ocak 2011, 17:01

#41 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkdaşlar benim flaşımda sorun var görünyordu daha bilgisayarımda görmüyor başka bilgisayarla da görünmüyor sebebi ne olabilir.arkdaşlar mp3lü fllaşti yardımvı olursanız sevinirim
Rapor Et
Reklam
Eski 14 Ocak 2011, 14:12

#42 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mrb alisaid arkadasım benm de 8gb sandisk belleğim var içinde neredeyse 7 gb dolu.ama dosyalar görünmüo sen demişsin ya korunan işletim sistemi dosyaları gizle seceneğini inaktif ettim die ben ona tıkladıımda uyarı veriyor.bilgisayarınız çalışamaz hale gelebilir die.korktum vazgectm.napabilirim ki???
nolur yardımcı oll
Rapor Et
Eski 14 Ocak 2011, 19:18

#43 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aynen bende de aynı durum
Rapor Et
Eski 24 Ocak 2011, 21:40

başka bilgisayr

#44 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
virüs programından kaynaklanıyor galiba.
Rapor Et
Eski 3 Şubat 2011, 21:59

bilgiler gozukmuor

#45 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bnm bı flash bellegım vr ıcınde klasör var bir suru ıcnde fotograflarım vr ama kesınlıkle sılınmemelı pcye taktıgmda goremıorm ama bılgıler sılınmesn die biçimlendiremiorumda ne yapmalıyım ???
Rapor Et
Eski 8 Şubat 2011, 22:25

flaş bellegimin için dekiler gözükmüyo

#46 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
klasör şeçeneklerine girdim fakat olmadı daha ne yapa bilirim içindeliker bana lazım
Rapor Et
Eski 28 Şubat 2011, 10:02

#47 (link)
alisaid
Ziyaretçi
alisaid - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

mrb alisaid arkadasım benm de 8gb sandisk belleğim var içinde neredeyse 7 gb dolu.ama dosyalar görünmüo sen demişsin ya korunan işletim sistemi dosyaları gizle seceneğini inaktif ettim die ben ona tıkladıımda uyarı veriyor.bilgisayarınız çalışamaz hale gelebilir die.korktum vazgectm.napabilirim ki???
nolur yardımcı oll

O uyarıyı dikkate alma. Hiç bir şey olmaz Allah'ın izniyle. Sonra dosyalar chk.. şeklindeki dosyalar şekline donuşmuş olacak. gerisini nasıl yapacağınızıda yazmıştım..
Rapor Et
Eski 8 Mart 2011, 20:57

#48 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
winrar programını aç, flash diskini winrar programı ile görüntüle. klasörler görünecektir. klasörlerin içinden dosyaları hard diskine kopyala ama sakın direk olarak klasörleri kopyalama o zaman hard diskinde de görünmezler. tüm dosyaları klasörlerden aldıktan sonra flash diskini biçimlendir ve hard diskindeki klasörleri tekrar flash diske at.
Rapor Et
Eski 11 Nisan 2011, 20:25

#49 (link)
66mahmut66
Ziyaretçi
66mahmut66 - avatarı
Arkadaşlar Aynı Sorun Bendede Vardı Burdaki Söylenilenleri Tamamen Uyguladım Fakat Hiç Birisi Olmadı.Win 7 Kullanıyorum Flasştaki Müzikler Winap İle Çalıyor İçinde Dosya Görünmüyor

Neyse Çözüme Geçeyim

1-) Flash Dik İçinde Arama Yaptırdım Aramaya ( *.* ) Parantezler Yok Yıldızları Yazın.Arama Yaptırdım *.* Tüm Dosyaları Arama Manasına Gelir

2-) Arama Yaptırınca Müzikler Fotograflar Çıktı Onları Bilgisayara Kopyaladım Ve Dosyalar Görünüyor.

3-) Flası Biçimlendirecem Daha Biçimlendirmedim

4-) Bilgisayara Kopyaladığım Müzikleri Geri Atacam

Bu Kadar Basit.... Ha Ben Kesin Olur Demiyorum Bu Flash Diskdeki Problemle Alakalı İnşallah Faydamız Olmuştur.
Rapor Et
Eski 19 Nisan 2011, 22:55

FLASH BELLEĞİN İÇİNDEKİ GÖRÜNMEYEN DOSYALARI KURTARMAK

#50 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE BENDE BU SORUNU YAŞAMIŞTIM VE KENDI KENDİME BU SORUNU ÇÖZDÜM SİZEDE YARDIMCI OLMAK İSTEDİM DİREK OLAYA GEÇELİM.
ÖNCELİKLE BİLGİSAYARIMDAN FLASH BELLEGE SAG TIKLAYIP ARSIVE EKLE DIYORZ SONRA FLASHIMIZIN ICINE RAR DOSYASI OLARKA DOSYALARINIZ TOPLANIYOR ORADAN DOSYALARINIZI ALARAK FLASHINIZI BİÇİMLENİRE BİLİRSİNİZ KOLAY GELSİN..
Etiketler:
  • flash bellek icindekiler gorunmuyor
  • flash disk icerigi gorunmuyor
  • flash disk icindekiler gorunmuyor
  • flashin icindekiler gorunmuyor
  • usb icindekiler gorunmuyor
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Flash bellek içindekiler görünmüyor ne yapmalıyım? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: 2001EDOŞ Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 6 Haziran 2012 21:20
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 29 Nisan 2010 15:36
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 20 Mart 2010 14:57
Gönderen: ceyranci123 Forum: Yazılım
Son Mesaj: 13 Ekim 2008 13:56
Gönderen: volture Forum: Donanım
Son Mesaj: 25 Mayıs 2008 15:17
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.175 saniyede (72.83% PHP - 27.17% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 01:17
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi