Arama

Flash bellek içindekiler görünmüyor ne yapmalıyım? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Şubat 2014 Gösterim: 97.759 Cevap: 67
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2011       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE MERHABA

Sponsorlu Bağlantılar

Flashınızdaki Dosyalr lazımsa :

ÖNCELİKLE BİLGİSAYARIMDAN FLASH BELLEGE SAG TIKLAYIP ARSIVE EKLE DIYORZ SONRA FLASHIMIZIN ICINE RAR DOSYASI OLARKA DOSYALARINIZ TOPLANIYOR ORADAN DOSYALARINIZI ALARAK FLASHINIZI BİÇİMLENİRE BİLİRSİNİZ

Dosyalr lazım deilse :

BİLGİSAYARIMDA FLASH SAG TIKLAYIP BİÇİMLENDİR DEYİN SORUN ÇÖZÜLÜYOR
Angelblom - avatarı
Angelblom
Ziyaretçi
27 Mayıs 2011       Mesaj #52
Angelblom - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bnmde flashımda çok farklı bir sorun warr !!
şimdi dosyaları winrar da açtığım zaman hepsi war gözüküyor
Sponsorlu Bağlantılar
ancak klasörü görüntüle dediğimde bomboş 1 2 müzik wr
arkadaşlar klasörleri nasıl görünür yapabilirim ancak özelliklerde
gizli dosya flndan bahsetmiyor şu anda format atılacak durumdA değil yarın önemli işlerim war we bu müzikler fln da içinde nasıl olacak ?
OnlyFourYou - avatarı
OnlyFourYou
Ziyaretçi
17 Haziran 2011       Mesaj #53
OnlyFourYou - avatarı
Ziyaretçi
benim ewdeki pc flaş bellekteki klasörleri exe olarak görüyodu çift tıkladığımda yeni pencerede açıyodu ama işyerindeki bilgisayarda sorun çıkmıyo wirüs taraması eset not 32 antivirüsle yaptım 12 adet solucan buldu ama temizlenemiyor dedi bilgisayara yedek aldım biçimlendirdim şimdilik ewdeki bilgisayara tekrar takmadım fırsatım olmadı sonucu we nedenini merak ediyorum hadi wirüs tü diyelim işyerindeki pc de aynı programlar yüklü sorun olmadı antiwirüs neden bulduğu halde düzeltemedi bide klasörü nasıl oluyo da exe diye görüyo ki mesela resimlerim klasörünü resimlerim.exe diyo
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2011       Mesaj #54
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
OnlyFourYou adlı kullanıcıdan alıntı

benim ewdeki pc flaş bellekteki klasörleri exe olarak görüyodu çift tıkladığımda yeni pencerede açıyodu ama işyerindeki bilgisayarda sorun çıkmıyo wirüs taraması eset not 32 antivirüsle yaptım 12 adet solucan buldu ama temizlenemiyor dedi bilgisayara yedek aldım biçimlendirdim şimdilik ewdeki bilgisayara tekrar takmadım fırsatım olmadı sonucu we nedenini merak ediyorum hadi wirüs tü diyelim işyerindeki pc de aynı programlar yüklü sorun olmadı antiwirüs neden bulduğu halde düzeltemedi bide klasörü nasıl oluyo da exe diye görüyo ki mesela resimlerim klasörünü resimlerim.exe diyo

.exe uzantılı olmasının sebebi virüs'ün marifeti. Belleğinizde bulunan dosyalarınızı aynı isimle .exe uzantılı yapıp gerçek dosyalarını sistem dosyası olarak ayarlayıp gizliyor. Dolayısı ile size görünen klasör isimleri exe'ler aslında virüsler yani. Her tıklamanızdada bulaşıp çoğalıyor.

Flash belleğiniz sisteme takılı iken;

https://dts.msxlabs.org/BrookLyn/sil.rar

Bu dosyayı indirin içerisindekileri masaüstüne çıkartıp teker teker çalıştırın. Gerçek dosyalarınız görünür hale gelecek, virüsler silinecektir. .exe uzantılı olan klasörleri siz kendiniz siliniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2011       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgisayarımda bu sayfada yer alan resimler gözükmüyor lütfen huriddig200@hotmail.com mail adresine yazılı şekilde cevap yazabilir misiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2011       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş bndede aynı sorun oldu bi program yükledim önce handy recovery3.0 diye sonra içindekilerini kurtardım sonrada formatladım flaşhı cözzüm yok degil baştan kafa yoracan bu işlere hava atmıyacanMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2011       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Flash belleğinin içinde virüs var onları başka bir bilgisayarda kurtarabilirsin içindekileri başka bir yere atarsın ama kendi pc'nde olmaz Çünkü senin Pc o virüsü görmüş çoğunlukla Flash bellekteki virüsler böyle olur yani anlıcaan Flash Belleğin virüslü !!!
Chelsea_Eny - avatarı
Chelsea_Eny
Ziyaretçi
1 Ekim 2011       Mesaj #58
Chelsea_Eny - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Klasör seçeneklerinizdeki ayarlardan "Gizli dosya ve klasörleri gösterme" seçeneğinin etkin olmadığına ve aynı zamanda flash bellekteki dosyaların özelliklerinde, "Gizle" seçeneğinin işaretli olmadığına emin misiniz?

Aynı olay benim başıma gelmişti de!

Peki gizli dosya ve klasörleri gösterme seçeneği diyorsununuz.Fakat ben daha bu seçeneği bulamadım yardımcıolun lütfenMsn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2011       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BU PROGRAMI İNDİRİKEN VİRÜS UYARISI YAPIYOR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2012       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çook basit kimse bilmiyomu bilgisayarı kardeşim flash sürücüsüne girmeden sağa bas arşive ekle yap dosyalar çkar ondan sonra yardır güzel bi virüs programıyla içini temizlet ki kaspersky tavsiye ederim bu şekilde kafayı çalışrırın biraz...