Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

2 Nisan'da doğan bir kişinin burcu nedir?

Gösterim: 20.606 | Cevap: 6
11
 • 1 Gönderen daMLa-
 • 3 Gönderen SEDEPH
 • 1 Gönderen MesirKentli
 • 1 Gönderen MeLL
 • 2 Gönderen Blue Blood
 • 1 Gönderen daMLa-
 • 2 Gönderen SEDEPH
daMLa-
Cevaplanmamış   |    1 Nisan 2009 18:54   |   Mesaj #1   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

2 Nisan'da doğan bir kişinin burcu nedir?

Burcu nedir ve özellikleri nelerdir?
MeLL bu mesajı beğendi.
SEDEPH
1 Nisan 2009 19:37   |   Mesaj #2   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: 2 Nisan'da doğan bir kişinin burcu nedir?

Koç Burcu ve özellikleri için Astroloji bölümünü inceleyiniz. TIKLAYINIZ
MesirKentli, Keten Prenses ve MeLL bu mesajı beğendi.
MesirKentli
1 Nisan 2009 19:37   |   Mesaj #3   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: 2 Nisan'da doğan bir kişinin burcu nedir?

koc KOÇ
(21 Mart - 19 Nisan)

Yönetici Gezegeni:
Element:
Nitelik:
Uğurlu Sayıları:
Gün:
Uğurlu Taşı:
Renk:
Tarot kartı:
Hayvan:
Bitki:
Kıymetli Taş:
Kıymetli Maden
:
Mars
Ateş
Öncü
1, 9
Salı
Yakut
Kırmızı
İmparator
Koyun
ıtır, hanımeli, pars zambağı
Elmas
Demir

star Olumlu Yanları: Öncülük ve macera ruhu. Girişkenlik. Adam yönlendirme. Hedef belirleme özelliği. Yüksek Enerji. Engelleri aşabilme yetişi. Sınırlamalardan nefret. Liderlik. Dürüstlük. Hazır cevaplık. Canlılık. star Olumsuz Yanları: Egoizm. Kararları yıkmak. Kendini öne sürmek, ileri-ye çıkartmak. Alaycı, isyankar. Sabırsız. Saldırgan. Hiddetli. Ani çıkışlar
Koç Takım Yıldızı (Astronomi)
Koç takım yıldızındaki başlıca yıldızlar, Shedar, Ruckbah ve Dat el Cursa'dır. İlk dekanatta, Cassiopeia, ortada Cetus, sonda ise Perseus yer alır.
star Koç Burcu Kadını Genel Özellikleri
Koç burcu kadını hareketli, konuşkan ve girişimci yapısıyla dikkat çeker. Oldukça da esprilidir. Alımlı, atletik yapılı ve narindir. Eleştirmeyi ve hoşlanmadığı şeyleri mutlaka dile getirir. Toplum içerisinde cazibe ve farklılığıyla dikkat çeker.

Koç kadını iş hayatında oldukça hırslı ve idealisttir. Aklına koyduğunu mutlaka gerçekleştirmek ister ve çizdiği yolda hiç şaşmadan ilerler.Zamanı kullanmayı iyi bilir ve çalışkandır. Koç kadını özellikle içten ve sempatik tavırlarıyla arkadaş çevresinde aranan eğlenceli bir dosttur. İçten içe biraz tedirgin ve huzursuzdur. Kendisini fazlasıyla tenkit eder ve hep bir yarış içerisindeymiş gibi kendiyle çok uğraşır. Dostlarına ve sevdiklerine çok önem verir ve fazlasıyla fedakardır.

Duygusal yapısı oldukça hassas olduğu için olumsuz tenkitler onu fazlasıyla kırabilir. Evine ve ailesine çok düşkündür ve bu konuda da her konuda olduğu gibi mükemmeliyetçidir.

Sürekli hareketli olmayı seven Koç burcu kadını boş zamanlarında da sosyal aktivitelerde bulunmak, spor yapmak ve dostlarıyla vakit geçirmekten çok keyif alır
.

star Koç Burcu Erkeği Genel Özellikleri
Koç burcu erkeği kendine güvenen, hareketli ve enerjik yapısıyla toplum içinde fark edilir. Otoriterdir ve otorite kurmaktan keyif alır. Dik başlıdır ve hata yaptığında bunu kabul etmek istemez ve bencil davranışlar sergiler.

Koç burcu erkeği özgürlüğüne fazlasıyla düşkündür. Dostları ve arkadaşları için yapmayacağı şey yoktur. İnsanlara yardım etmeyi ve onların sorunlarını paylaşmayı sever. Cömerttir ve maddi anlamda da özgür olmayı sever. Kendi işini kurmak ve yürütmek onlar için çok daha caziptir.Başkalarından emir almaktan hoşlanmaz.

Koç burcu erkeği incindiği zaman oldukça kırıcı olur ve sözünü sakınmaz. Tenkitçidir, sert bir dille eleştirebilir. Ev hayatına ve ailesine oldukça düşkündür, fakat dışarıdaki hayatını da fazlasıyla sever. Bu onun yerinde duramayan hareketli yapısından kaynaklanmaktadır. Daima kendini evinde huzurlu ve rahat hissetmek ister.
Keten Prenses bu mesajı beğendi.
MeLL
1 Nisan 2009 19:41   |   Mesaj #4   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: 2 Nisan'da doğan bir kişinin burcu nedir?

KOÇ burcudur
Keten Prenses bu mesajı beğendi.
Blue Blood
1 Nisan 2009 22:09   |   Mesaj #5   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: 2 Nisan'da doğan bir kişinin burcu nedir?

 • koc
 • Elementi : Ates
 • Özelligi : Sezgi
 • Yönetici Gezegeni : Pluto ve Mars
 • Metali : Demir
 • Ugurlu Günü : Sali
 • Ugurlu Sayisi : 9
 • Ugurlu Tasi : Pirlanta, beyaz safir, yakut
 • Ugurlu Renkleri : Ates kirmizisi, nar çiçegi
 • Ugurlu Çiçekleri : Lale, gelincik, papatya
 • Ugurlu Kokulari : Manolya, lavanta çiçegi, itir
 • Ugurlu Müzik : Hizli tempolu parçalar
 • En Belirli Özelligi : Cesaret
 • En Büyük Ideali : Zafer
 • En Büyük Hatasi : Acelecilik
 • En Büyük Arzusu : Liderlik
 • En Büyük Yetenegi : Yönetim iliskileri

  koc

  Son günlerde, zorlu tavirlari ve güleryüzüyle olaganüstü dostça davranan biriyle tanistiniz mi? Tanri yardimciniz olsun. Herhalde bir Koç size el koymus olmali. Özellikle, sohbet sirasinda konusmayi yönlendirmekte biraz sikinti çektinizse...

  Kadin olsun, erkek olsun, bu insanlar nerede bir haksizlik oldugunu hissetseler orada savasa girisirler. Fikirlerini yüksek sesle söylemekten de hiç çekinmezler. Sonradan pisman olabilir ama öfke aninda gözü hiçbir seyi görmez.

  Koç, burçlar aleminin ilk yildizidir ve dogumu temsil eder. Koç, sadece kendisinin bilincindedir. O, burçlar aleminin büyümeyen bebegidir. Kendi ihtiyaçlari herseyden önce gelir. Bir Koç insani aklina birsey geldigi zaman ya da aklindan birsey çikarmak istedigi vakit, saat kaç olursa olsun (sabahin ilk saatleri ya da gecenin bir yarisi) hiç tereddüt etmeden sizi çagiracaktir. Bir sey istiyorsa onu mutlaka alacaktir.

  Üstündeki masumiyet saldirganligini yumusatir. Koç'ta seytanca fesatligin zerresi bile yoktur ve yasami boyunca da böyle kalir. Sonsuza kadar sevdigi insanlara bütün kalbiyle inanir. Her zaman düser ve kalkip ayni seyi tekrar dener. Kafasinda toplanan kuskular, biri çikip da kendisine iyi davraninca hemen yok olur.

  Inanilmaz hayaller kurar ve asla yalan söylemez. Karsinizda gördügünüz insan ne ise O'dur. Onda gizli ya da karisik hiçbir sey yoktur. Tipki bir bebek gibi çabuk kirilir ve çaresizdir.

  Koç'u dis görünüsünden tanimak çok kolaydir. Koç insanlarinin kararli ve keskin çizgili yüzleri vardir. Pek ender olarak yumusak ve belirsiz olurlar. Belirgin kaslari çogunlukla, Koç isaretini meydana getirecek sekilde, burnun dar köprüsü üstünde birlesirler.

  Basta ve yüzde bir ben veya bir iz farkedebilirsiniz; günes vurdugu zaman saçlarin kizila çaldigini ve yüzün normalden daha renkli oldugunu görürsünüz. Normal olarak genis omuzlu ve yürürken gövdeleri hafifçe öne dogru egilir, baslari ileridedir, konusurken de öyle.

  Hemen hemen her zaman büyük bir telas içindedirler. Kemik yapilari iyi ve güçlüdür. Duruslari üstün egolarini ve kendilerine duyduklari güveni yansitir.

  Koç nadiren sinirli bir sekilde bakislarini odada gezdirir. Öyle yaptigi zaman artik sizinle konusmak istemiyor demektir. Baska bir sey dikkatini çekmis ve sizi unutmustur. Söylediklerinize de dikkat etmiyordur. Sakin gücenmeyin!

  Koç hiç kuskusuz seçtigi meslegin veya kendi hesabina kurdugu isin en yüksek mevkiinde olacaktir.

  Koç dobra bir insandir. Içtenlik ve dürüstlük Koç'un önde gelen özellikleridir. Ancak, bazilari dengesizdir ve çocukça bir sorumsuzluk içindedir.

  Ince hesaplar yapamamasi nedeniyle, ustalikli stratejik hileler yapmak bu insanlar için imkansizdir.

  Koç'larin çogu kendilerinden çok baskalari için servet yapar. Herkes kadar o da paradan hoslanir, ancak övgü ve ünden biraz daha fazla haz alir.

  Merih insanlari çogunlukla müthis öfkeli olmakla suçlanirlar. Aslinda öyledirler; ama öfkeleri çabuk geçer. Bir kez öfkeyi yendikleri zaman genellikle üzüntü konusu gömülür, unutulup gider... Koç insani kisilere pek öfkelenmez. Kivilcim yagmuruna tutulabilirsiniz, ancak atesi aslinda tahammül edemedigi bir fikre ve duruma karsi açmistir.

  Insanda sok yaratan küstahligina ragmen, Koç bir yerde, sosyal zerafet örnegi de olabilir. Kesinlikle bilmedigi konularda, heyecanli ve ilgili tavirlarla saatlerce konusabilir.

  Bir realist ve ayni zamanda kararli bir idealist olan Koç, çogunlukla duygusal davranislara karsidir. Son olarak Koç'larin en önemli özelliklerinden birine deginmek istiyoruz; onlar muhalefeti çok severler, öyle ki, aslinda akillarina yatan bir konu bile olsa, isin mutlaka karsi çikacak bir yönünü yakalamakta ve buna muhalefet etmekte üstlerine yoktur.
alintidir
Keten Prenses ve MeLL bu mesajı beğendi.
daMLa-
1 Nisan 2009 22:17   |   Mesaj #6   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: 2 Nisan'da doğan bir kişinin burcu nedir?

Peki akrep burcunun özellikleri nelerdir ve koç burcuyla ilişkisi nasıldır?
MeLL bu mesajı beğendi.
SEDEPH
1 Nisan 2009 23:07   |   Mesaj #7   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: 2 Nisan'da doğan bir kişinin burcu nedir?

Alıntı
SEDEPH adlı kullanıcıdan alıntı

Koç Burcu ve özellikleri için Astroloji bölümünü inceleyiniz. TIKLAYINIZ

Alıntı
daMLa- adlı kullanıcıdan alıntı

Peki akrep burcunun özellikleri nelerdir ve koç burcuyla ilişkisi nasıldır?

Linkte Koç burcunun diğer burçlarla olan uyumunu görebilirsiniz..
Keten Prenses ve MeLL bu mesajı beğendi.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:
Mesaj:
Önceki Konu Sonraki Konu

2 Nisan'da doğan bir kişinin burcu nedir? benzer konular

2 Nisan doğumlu birinin burcu ve burcunun özellikleri nelerdir?
2 Nisan doğumlu birinin burcu ve burcunun özellikleri nelerdir?
Forum: Soru-Cevap Cevap: 7
Son Mesaj: 6 Aralık 2014 18:57
Başka bir kişinin e-posta adresimi kaydettirdiğini onaylayan bir e-posta aldım
Facebook'ta başka bir kişinin e-posta adresimi kaydettirdiğini onaylayan bir e-posta aldım MsXLabs.org Bir hesapla ilişkili e-posta adreslerinden biri bir kişi tarafından kaydettirildiğinde, Facebook söz konusu hesapla ilişkili tüm e-posta adreslerine bir bildirim gönderir. Bir kişi yeni bir...
Forum: Sosyal Ağlar Cevap: 0
Son Mesaj: 31 Mart 2012 16:16
Bir kişinin diğer kişiye incitici sözler söylemesinin dindeki yeri nedir?
Yardım eden herkese tesekkurler bır kulun doger bır kula sen fare gıbısın maymuna benzıyorsun cırkınsın ozurlusun demesının dındekı karsılıgı nedır ve kendıne böle sozler sölenen kısı nasılbır yol ızlemelıdır bu durumda olan ınsana nasıl tesellı verılır ve yardım edılır sımdıden tesekkurler
Forum: Soru-Cevap Cevap: 1
Son Mesaj: 24 Temmuz 2009 20:13
Ağustosun 16'sında doğan birinin burcu nedir?
Ağustosun 16'sında doğan birinin burcu nedir?Acaba??????
Forum: Soru-Cevap Cevap: 2
Son Mesaj: 1 Nisan 2009 22:16
MSN'de kişinin izni olmadan o kişinin listesinde yer alabilir miyiz?
Selam, msn de eklediğimiz kişinin izni olmadan onun listesinde yer alabilirmiyiz, google den baktım bunun mümkün olduğunu ve nasıl yapıldığını anlaytan yerler var, bu mümkünmüdür,yapılabilirmi? yardımcı olurmusunuz?
Forum: Soru-Cevap Cevap: 1
Son Mesaj: 25 Kasım 2008 19:54
 
Sayfa 0.310 saniyede 9 sorgu ile oluşturuldu