Arama

Beden eğitimi öğretmeni olmak için ne yapmalıyım? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Mart 2015 Gösterim: 112.805 Cevap: 96
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bende beden öğretmeni olmak istiyorum ama olmak için nerede nereye gidiliceni bilmirorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben lise son öğrencisiyim beden eğitimi öğretmenli için en az kaç puan almam gerekiyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben beden eğitimi öğretmeni olmak istiyorum ama endüstri meslek lisesine gidiyorum beden eğitimi olabilir miyim acaba bilenler lütfen söylesin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben beden ögretmeni olmak istiyorum spor dalımda var basket bol bunda neyapa biliri acaba bana yardımcı olurmsunuz lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN LİSE 3 ÖĞRENCİSİYİM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMEN, OLMAK İÇİN NE YAPMALIYIM BANA ÖNERİLERİNİZ NELER VE HANGİ BÖLÜMDE OKUMALIYIM ŞİMDİ BÖLÜMÜM EŞİT AĞIRLIK LÜTFEN CVPMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Beden Eğitimi öğretmenliğine girerken illerden sağlaık raporu diyorya onu ilçedn alsak olurmu diye soracaktım. Cevaplarsanız sevinirim...!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SEDEPH adlı kullanıcıdan alıntı

Hedefin beden eğitimi öğretmenliği ise önünde daha geride bırakman gereken 4 yıllık bir lise hayatın var. Üniversitede Beden Eğitimi ve spor bölümleri öğrencilerini kednilerine ait sınavlarıyla seçerler ki bu sınavlar fizyolojik efora bağlı sınavlardır. üniversitede beden eğitimi bölümüne girmek için hazırlanan arkadaşlarımdan bildiğim kadarıyla en temel eleme koşu ile yapılıyormuş. O yüzden şimdiden yavaş yavaş hazırlanmaya bak.
Ayrıca mesleğe ait genel bilgiler aşağıda ayrıntılı olarak verilmiştir.

slm ben nene hatun i.ö.o na gidiyorum . ben ım en buyuk hayalim beden ögretmeni olmak ve ben hangi okulllar gidecemı mı bıllıyorum hemde kaç puanlarla beden ögretmeni olabılırız benım sbs puanım 6.sınıfta 224. 7. sınıfta ise 255 ve beden egitimın ögretmenni olabılırmıyım lütfen cevap yazın cevabınızı beklıyorum lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende şaun össye hazırlanıyorum beden öğretmenliği için ve yetenklerime güveniyom masa trenisinde başarılıyım ve futbolda öss 180 barajının üsütünde olursam şayet ne gerelkidir nerede başvursam daha ii olur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim en büyük hayalim beden eğitimi öğretmeni olmak ve ben liseyide yaılı olmak istiyorum lütfen sorumu cevaplayın cevaplarsanız sevinirim...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mart 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben beden eğitimi ögretmeni olmak istiyom