PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Broşür nedir?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
oflu_6116:18, 14 Nisan 2009 
broşür nedir?
En iyi cevap Daisy-BT tarafından gönderildi

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
biraz dahada örnek verirmisiniz

Her türlü ürün tanıtımında hem kısa ürün bilgisi, hem iletişim bilgileri hem de çekici ekler barındırabilem; taşınması, dağıtılması, maliyeti ve cazibesi açısından ilk sıralarda bir reklam aracıdır.
Broşür çalışması, en çok başvurulan iletişim ve tanıtım materyalidir. Artık broşürü yapılmamış bir firma, bir ürün, bir hizmet veya bir etkinlik yok denecek kadar azdır.

Örnekler:

Kaynak: interanaliz.com
Benzer Konular:
Cevap
Kral_Aslan16:42, 14 Nisan 2009 
http://www.msxlabs.org/forum/x-sozlu...-hakkinda.html
Cevap
broken*16:52, 14 Nisan 2009 
Kişiler,kurumlar,kuruluşlar veya ürünler hakkında detaylı anlatımı olan, özelliklerini ön plana çıkartan, açıklayıcı bilgilendirici, tanıtıcı nitelikteki basılı materyallerdir.

BİR BROŞÜR ÖRNEĞİ...........

Cevap
Misafir12:26, 16 Kasım 2009 
Cevap
Daisy-BT12:46, 16 Kasım 2009 

Her türlü ürün tanıtımında hem kısa ürün bilgisi, hem iletişim bilgileri hem de çekici ekler barındırabilem; taşınması, dağıtılması, maliyeti ve cazibesi açısından ilk sıralarda bir reklam aracıdır.
Broşür çalışması, en çok başvurulan iletişim ve tanıtım materyalidir. Artık broşürü yapılmamış bir firma, bir ürün, bir hizmet veya bir etkinlik yok denecek kadar azdır.

Örnekler:

Cevap
Misafir15:08, 11 Aralık 2009 
yaa bana trafik le ilgili brasur nasıl oldugunu söleinn:s.:s:s
Cevap
Misafir20:37, 5 Nisan 2010 
Brşür nedir? yawwwwwww
Cevap
Daisy-BT20:56, 5 Nisan 2010 
Brşür nedir? yawwwwwww
İnceleyin.

Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı:

Örnekler:

Cevap
sevgoş21:20, 8 Nisan 2010 
Sorunuzu anlaşılır bir dille, kısaltmadan yazmanız cevap almanızı kolaylaştıracaktır. Sorunuzun yer aldığı konuyu takip etmeyip yeniden aynı soruyu sormak adına konu açarsanız, verilen cevapları gözden kaçırabilirsiniz. Ayrıca aynı soruyu içeren konuların mesajları en eski konuya taşınmaktadır...
arkadaşlar bu uyarıya uyun lütfen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cevap
Misafir17:30, 11 Nisan 2010 
broşür nasıl yapıcam
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama