PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Google'da "özel arama" uygulamasını nasıl kapatırım?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
BİLMELİ21:01, 23 Nisan 2009 
google de arama yapacağım konunun birkaç harfini yazdığımda liste çıkıyordu şimdi ise özel arama ibaresi var bu ibarenin kaldırılmasını istiyorum
En iyi cevap Rower tarafından gönderildi

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
google da özel arama ibresini nasıl değiştiririm aramak istediğim şeylerin iki harfini yazınca liste çıkardı şimdi çıkmıyor değiştirilmesini istiyorum
Google/Tercihler/En altta Sorgu önerileri
''Arama kutusunda sorgu önerileri yapma'' kutucuğu işaretleyip Seçenekleri Kaydet butonuna tıklayarak değiştirebilirsiniz.

Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
tHeBruTaLiTyOfHeLL21:28, 23 Nisan 2009 
Burayı İnceleyin ; >>> Safari'de google arama geçmişi nasil silinir? - Tekil Mesaj - MsXLabs
Cevap
Misafir00:01, 3 Eylül 2009 
google da özel arama ibresini nasıl değiştiririm aramak istediğim şeylerin iki harfini yazınca liste çıkardı şimdi çıkmıyor değiştirilmesini istiyorum
Cevap
Rower00:22, 3 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
Google/Tercihler/En altta Sorgu önerileri
''Arama kutusunda sorgu önerileri yapma'' kutucuğu işaretleyip Seçenekleri Kaydet butonuna tıklayarak değiştirebilirsiniz.

Cevap
Misafir21:05, 11 Eylül 2009 
özel arama kapatamıyorum.uyguamayı yapıyorum ama kalkmıyor neden?
Cevap
Misafir14:31, 25 Eylül 2009 
googlede özel arama uygulamasını nasıl kaldırırım?
Cevap
Misafir14:19, 2 Ekim 2009 
aynı google benimde özel arama yazıyor eski klasik düzene nasıl getiririm tşk
Cevap
Misafir19:08, 4 Ekim 2009 
Alıntı:
google özel arama nasıl silinir
Google özel arama sekmesi açılıyor ve anında erotik microsoft sayfası açılıyor. Bu sayfayı nasıl kaldırabilir ya da silebilirim.

googleda özel arama sekmesinde anında Erotik Microsoft diye bir sayfa açılıyor. Bu sayfayı nasıl silebilir ya da kapatabilirim.
Cevap
Misafir23:39, 4 Ekim 2009 
goole açtığımda ekrana erotik görüntü geliyor onu nasıl silerm ekrana çıkmaması için tşkkürler

goglu açtığımda ekranda erotik reklamı nasıl silerim
Cevap
rocklobital00:01, 5 Ekim 2009 
Eğer Sorun Çözülmezse Mozilla Firefox Kullan. Download: Firefox tarayıcı | Daha hızlı, daha güvenli ve daha özelleştirilebilir | Mozil

Sorunun İçin Birde bu programı dene arkadas. : Download CCleaner 2.24.1010 - Download - FileHippo.com
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama