Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Google'da "özel arama" uygulamasını nasıl kapatırım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda BİLMELİ tarafından 23 Nisan 2009 (21:01) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
73423 kez görüntülenmiş, 94 cevap yazılmış ve son mesaj 11 Mart 2014 (11:17) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.88  |  Oy Veren: 8      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 23 Nisan 2009, 21:01

#1 (link)
BİLMELİ
Ziyaretçi
BİLMELİ - avatarı
google de arama yapacağım konunun birkaç harfini yazdığımda liste çıkıyordu şimdi ise özel arama ibaresi var bu ibarenin kaldırılmasını istiyorum
En iyi cevap Rower tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

google da özel arama ibresini nasıl değiştiririm aramak istediğim şeylerin iki harfini yazınca liste çıkardı şimdi çıkmıyor değiştirilmesini istiyorum
Google/Tercihler/En altta Sorgu önerileri
''Arama kutusunda sorgu önerileri yapma'' kutucuğu işaretleyip Seçenekleri Kaydet butonuna tıklayarak değiştirebilirsiniz.

Rapor Et
Reklam
Eski 23 Nisan 2009, 21:28

#2 (link)
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Burayı İnceleyin ; >>> Safari'de google arama geçmişi nasil silinir? - Tekil Mesaj - MsXLabs
Rapor Et
Eski 3 Eylül 2009, 00:01

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
google da özel arama ibresini nasıl değiştiririm aramak istediğim şeylerin iki harfini yazınca liste çıkardı şimdi çıkmıyor değiştirilmesini istiyorum
Rapor Et
Eski 3 Eylül 2009, 00:22

#4 (link)
MazessezaM
Rower - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Google/Tercihler/En altta Sorgu önerileri
''Arama kutusunda sorgu önerileri yapma'' kutucuğu işaretleyip Seçenekleri Kaydet butonuna tıklayarak değiştirebilirsiniz.

Rapor Et
Eski 11 Eylül 2009, 21:05

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
özel arama kapatamıyorum.uyguamayı yapıyorum ama kalkmıyor neden?
Rapor Et
Eski 25 Eylül 2009, 14:31

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
googlede özel arama uygulamasını nasıl kaldırırım?
Rapor Et
Eski 2 Ekim 2009, 14:19

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aynı google benimde özel arama yazıyor eski klasik düzene nasıl getiririm tşk
Rapor Et
Eski 4 Ekim 2009, 19:08

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
google özel arama nasıl silinir
Google özel arama sekmesi açılıyor ve anında erotik microsoft sayfası açılıyor. Bu sayfayı nasıl kaldırabilir ya da silebilirim.

googleda özel arama sekmesinde anında Erotik Microsoft diye bir sayfa açılıyor. Bu sayfayı nasıl silebilir ya da kapatabilirim.
Son Düzenleyen Misafir; 4 Ekim 2009 @ 19:13. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 4 Ekim 2009, 23:39

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
goole açtığımda ekrana erotik görüntü geliyor onu nasıl silerm ekrana çıkmaması için tşkkürler

goglu açtığımda ekranda erotik reklamı nasıl silerim
Son Düzenleyen Misafir; 4 Ekim 2009 @ 23:42. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 5 Ekim 2009, 00:01

#10 (link)
MsXLabs Üyesi
rocklobital - avatarı
Eğer Sorun Çözülmezse Mozilla Firefox Kullan. Download: Firefox tarayıcı | Daha hızlı, daha güvenli ve daha özelleştirilebilir | Mozil

Sorunun İçin Birde bu programı dene arkadas. : Download CCleaner 2.24.1010 - Download - FileHippo.com
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.176 saniyede (73.62% PHP - 26.38% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 18:19
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi