PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > PC hafıza kartını neden okumuyor?
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
ener15:35, 5 Ağustos 2010 
gİsémm.. adlı kullanıcıdan alıntı:
telefonumun haffıza kartını bilgisayara yakıyorum ama kartı bilgisayar okumuyor.Biçimlendir diyor.biçimlendiriyorum olmuyor ne yapmalıyım.arkadaşlarım karta virüs bulaşmıştır dedi kartı formatladım yine okumadı.. ne yapmalıyım lütfen yardım edin...şimdiden tşk...
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı:
Öncelikle kart okuyucunun pcye takıldığından ve tanıtıldığından emin olun. Sonra

hafıza kartını kart aparatına takın. Ve kart okuyucuya uygun yere uygun şekilde yerleştirin.
The Unique adlı kullanıcıdan alıntı:
Kartın koruma paylaşıma kapalıdır düğmesini kontrol edin genellikle yan tarafında bulunur .
.
Cevap
Misafir22:54, 11 Ekim 2010 
benim pcde söle bir sorun var hafiza kartimi aciyodu önceden simdi acmiyo yani ya görmüyo diyo yada bicimlendirme yapilsin mi diyo evete tiklayincada bicimlendiremiyor sag click acik

sistem özellikleri:8gb ram 2gb ati ekran karti AMDx2 dual islemci 1 terabayt harddisk
Cevap
Misafir23:29, 27 Ekim 2010 
hafiza kartini okumuyo ne yapmayalim lutfen acil yaaa(
Cevap
Misafir20:44, 4 Aralık 2010 
yaaa bende kıngston 2gb lık hafıza kartı war. telde calısıyor ama pc ye taktıgımda okunmuyor yanı göruntulenemıyor. aygıtlarda cıkyıor ama olmuyo. lutfen yardım edın acıll yaaa
Cevap
'deniSevde12:13, 11 Ocak 2011 
Hafıza kartım telefonumda çalışıyor ancak pc' görmüyor. Çalışan kart'ı taktım fakat bu sefer onuda okumadı yardım lütfen..
Cevap
Valeria12:34, 11 Ocak 2011 
'deniSevde adlı kullanıcıdan alıntı:
Hafıza kartım telefonumda çalışıyor ancak pc' görmüyor. Çalışan kart'ı taktım fakat bu sefer onuda okumadı yardım lütfen..

Kart okuyucunuzda problem olabilir değişik bir kart okuyucu ile deneyiniz .
Cevap
Misafir13:22, 4 Şubat 2011 
lütfen yardım arkadaşlar benimde okuyordu şmdi okumuyor
Cevap
Misafir17:08, 12 Şubat 2011 
arkadaşlar benim nokıa 2700 telefonum var bluthtutdan attığım verileri alınan dosyalara atıyo.burdan hafıza kartına taşı diyorum işlem başarısız diyor yardım ederseniz sevinirim ..şimdiden teşekkürler..
Cevap
Misafir22:11, 1 Mart 2011 
bu nasıl bişidir ya sabahtan beri her yolu deniyorum bu kartı kurtarmanın bi yolu yok mudur iki resim alıcam içinden su çektiğim çileya bak acıklamalı resimli mesimli bi yol gösterin lütfen tabi eğer bi yolu varsa :s
Cevap
Misafir19:53, 7 Mart 2011 
arkadaşlar benim hafıza kartını ne telefon nede pc okuyor yardımcı olurmusunuz
Cevap
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama