Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

PC hafıza kartını neden okumuyor?

Bu konu Soru-Cevap forumunda daMLa- tarafından 27 Nisan 2009 (00:27) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
103395 kez görüntülenmiş, 116 cevap yazılmış ve son mesaj 12 Nisan 2014 (19:17) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.00  |  Oy Veren: 5      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 5 Ağustos 2010, 16:35

#11 (link)
ener
Ziyaretçi
ener - avatarı
Alıntı:
gİsémm.. adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

telefonumun haffıza kartını bilgisayara yakıyorum ama kartı bilgisayar okumuyor.Biçimlendir diyor.biçimlendiriyorum olmuyor ne yapmalıyım.arkadaşlarım karta virüs bulaşmıştır dedi kartı formatladım yine okumadı.. ne yapmalıyım lütfen yardım edin...şimdiden tşk...
Alıntı:
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Öncelikle kart okuyucunun pcye takıldığından ve tanıtıldığından emin olun. Sonra

geedom_2gb_minisd hafıza kartını kart aparatına takın. Ve kart okuyucuya uygun yere uygun şekilde yerleştirin.
Alıntı:
The Unique adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Kartın koruma paylaşıma kapalıdır düğmesini kontrol edin genellikle yan tarafında bulunur .
.
Rapor Et
Reklam
Eski 11 Ekim 2010, 23:54

#12 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim pcde söle bir sorun var hafiza kartimi aciyodu önceden simdi acmiyo yani ya görmüyo diyo yada bicimlendirme yapilsin mi diyo evete tiklayincada bicimlendiremiyor sag click acik

sistem özellikleri:8gb ram 2gb ati ekran karti AMDx2 dual islemci 1 terabayt harddisk
Rapor Et
Eski 28 Ekim 2010, 00:29

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hafiza kartini okumuyo ne yapmayalim lutfen acil yaaa(
Rapor Et
Eski 4 Aralık 2010, 21:44

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaaa bende kıngston 2gb lık hafıza kartı war. telde calısıyor ama pc ye taktıgımda okunmuyor yanı göruntulenemıyor. aygıtlarda cıkyıor ama olmuyo. lutfen yardım edın acıll yaaa
Rapor Et
Eski 11 Ocak 2011, 13:13

Hafıza kartı...

#15 (link)
'deniSevde
Ziyaretçi
'deniSevde - avatarı
Hafıza kartım telefonumda çalışıyor ancak pc' görmüyor. Çalışan kart'ı taktım fakat bu sefer onuda okumadı yardım lütfen..
Rapor Et
Eski 11 Ocak 2011, 13:34

#16 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
'deniSevde adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Hafıza kartım telefonumda çalışıyor ancak pc' görmüyor. Çalışan kart'ı taktım fakat bu sefer onuda okumadı yardım lütfen..

Kart okuyucunuzda problem olabilir değişik bir kart okuyucu ile deneyiniz .
Rapor Et
Eski 4 Şubat 2011, 14:22

hafıza kartı

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lütfen yardım arkadaşlar benimde okuyordu şmdi okumuyor
Rapor Et
Eski 12 Şubat 2011, 18:08

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar benim nokıa 2700 telefonum var bluthtutdan attığım verileri alınan dosyalara atıyo.burdan hafıza kartına taşı diyorum işlem başarısız diyor yardım ederseniz sevinirim ..şimdiden teşekkürler..
Rapor Et
Eski 1 Mart 2011, 23:11

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bu nasıl bişidir ya sabahtan beri her yolu deniyorum bu kartı kurtarmanın bi yolu yok mudur iki resim alıcam içinden su çektiğim çileya bak acıklamalı resimli mesimli bi yol gösterin lütfen tabi eğer bi yolu varsa :s
Rapor Et
Eski 7 Mart 2011, 20:53

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar benim hafıza kartını ne telefon nede pc okuyor yardımcı olurmusunuz
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
PC hafıza kartını neden okumuyor? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: yafesta Forum: Soru-Cevap
Cevap: 53
Son Mesaj: 8 Temmuz 2014 08:39
Gönderen: musty42 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 28
Son Mesaj: 27 Ekim 2013 14:24
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 1 Ekim 2012 20:07
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 9 Nisan 2012 13:49
Gönderen: Sorunlu Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 25 Ocak 2011 15:42
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.176 saniyede (70.51% PHP - 29.49% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 22:20
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi