Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

PC hafıza kartını neden okumuyor?

Bu konu Soru-Cevap forumunda daMLa- tarafından 27 Nisan 2009 (00:27) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
104062 kez görüntülenmiş, 116 cevap yazılmış ve son mesaj 12 Nisan 2014 (19:17) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.00  |  Oy Veren: 5      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 27 Nisan 2009, 00:27

#1 (link)
daMLa-
Ziyaretçi
daMLa- - avatarı
Hani kasada hafıza kartları için giriş yerleri oluyor ya ben hafıza kartımı oraya takıyorum ama pc okumuyor sanırım neden olabilir?
En iyi cevap The Unique tarafından gönderildi

Kartın koruma paylaşıma kapalıdır düğmesini kontrol edin genellikle yan tarafında bulunur .
Rapor Et
Reklam
Eski 27 Nisan 2009, 09:19

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
The Unique - avatarı
Kartın koruma paylaşıma kapalıdır düğmesini kontrol edin genellikle yan tarafında bulunur .
Rapor Et
Eski 27 Nisan 2009, 14:03

#3 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Öncelikle kart okuyucunun pcye takıldığından ve tanıtıldığından emin olun. Sonra

geedom_2gb_minisd hafıza kartını kart aparatına takın. Ve kart okuyucuya uygun yere uygun şekilde yerleştirin.
Rapor Et
Eski 14 Ocak 2010, 13:00

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaslar daha önce fotograf mak. katini laptopuma taktigimda okuyordu.ama suanda karti takiyotum görmüyor bile.kiliti acik.ne yapablirm acillll
Rapor Et
Eski 7 Şubat 2010, 20:57

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya aynen pcye telefon için olan kartı takıyorum pc algılamıyor ? daha önceden hiç böyle yapmıyordu ? kilidi kapalıysa nasıl acabilirim ?
Rapor Et
Eski 29 Mart 2010, 00:25

misafir

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim bilgisayar hafıza kartını neden okumuorr acaba büyük hafıza kartlarını tanımlıor ama
küçük kafıza kartlarını tanımlamıor neden olabilir acaba lütfen bana yardımcı olun!..
Rapor Et
Eski 14 Nisan 2010, 21:42

pc hafıza kartını okumuyor

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
allah aşkına cevap verin ilk 512 mb lık hafıza kartım vardımikro sonra sandisk 1 gb aldım telefonda iyi çalışıyo ama bilgisayarım okumuyo neden olabilir açıkça çözüm yolu yazar mısınız çok anlamam telefondan açıkça anlatabilirseniz çok iyi olur...
teşekkürlerr
Rapor Et
Eski 26 Haziran 2010, 21:49

#8 (link)
mrdgn35
Ziyaretçi
mrdgn35 - avatarı
MERHABA ARKADAŞLAR
Benimde böyle bir sorunum VARDI. Şans eseri çözdüm.ÇOK BASİT. Anlatayım;
1)normalde PC nizin okuduğu bir hafıza kartını takın...
2)seçenekler çıkacak ya tara yada dosyayı açma falan filan...
3)bu seçenekler çıktığı zaman hemen PC nizin okumadığı Hafıza Kartını takın;
ve dosyayı açın veya tarama yapın (tarama yapma çıkarsa daha iyidir bence)
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana İşe yaramazsa Küfür etmeyin
NOT:Bu yöntemi Vista sürümünde denedim başka sürümlerdede olur diye tahmin ediyorum...
Rapor Et
Eski 18 Temmuz 2010, 10:32

pc hafıza kartını okumuyo

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
toshiba 4 gb hafıza kartını pc ye taktım okumuyo acaba ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 5 Ağustos 2010, 16:24

bilgisayar hafıza kartını okumuyor ne yapmalıyım?

#10 (link)
gİsémm..
Ziyaretçi
gİsémm.. - avatarı
telefonumun haffıza kartını bilgisayara yakıyorum ama kartı bilgisayar okumuyor.Biçimlendir diyor.biçimlendiriyorum olmuyor ne yapmalıyım.arkadaşlarım karta virüs bulaşmıştır dedi kartı formatladım yine okumadı.. ne yapmalıyım lütfen yardım edin...şimdiden tşk...
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.175 saniyede (71.91% PHP - 28.09% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 09:51
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi