Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MSN'den maillerim açılmıyor yardım eder misiniz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda T.DAĞLIIII tarafından 1 Haziran 2009 (23:19) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
27573 kez görüntülenmiş, 25 cevap yazılmış ve son mesaj 4 Temmuz 2012 (20:45) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.40  |  Oy Veren: 10      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 1 Haziran 2009, 23:19

#1 (link)
T.DAĞLIIII
Ziyaretçi
T.DAĞLIIII - avatarı
mrb. öncelikle bu yardım sitesini açtığınız için teşekkür ederim. benim sorunum maillerim. mektup simgesini tıklıyorum ama ne profil sayfama nede maillerime ulaşamıyorum. geri kalan heryer kusursuz çalışıyor. windows live messenger kulanmaya başlayalı 3 gün oldu ama hala bu sorunu çözemedim. bana yardımcı olun lütfen eski sürümü tekrar yüklemek istemiyorum bunu daha çok sevdim.
ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.
En iyi cevap Blue Blood tarafından gönderildi

Kullandığınız msn sürümüyle alakalı bir durum değil. Başka bilgisayarda deneyin açılmassa bakıma yada kontrole alınmışsınızdır.

Benim Msn mail adresimde yaklaşık 2 aydır kapalı ulaşılamıyordu. bu hafta açıldı.
Rapor Et
Reklam
Eski 2 Haziran 2009, 09:24

#2 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Kullandığınız msn sürümüyle alakalı bir durum değil. Başka bilgisayarda deneyin açılmassa bakıma yada kontrole alınmışsınızdır.

Benim Msn mail adresimde yaklaşık 2 aydır kapalı ulaşılamıyordu. bu hafta açıldı.
Rapor Et
Eski 29 Ağustos 2009, 11:20

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mail gelıyor ama goruntuleyemıyorum arkadaslar baska bılgısayarda mesajlarımı goruntuluyorum yardımcı olursanız sevınırım
Rapor Et
Eski 29 Ağustos 2009, 14:56

Maillerim bazen açılmıyor nedeni nedir?

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
maillerim ara açılıyo bazende açılmıyo neden
Rapor Et
Eski 31 Ağustos 2009, 13:12

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
maillerim açılmıyor!...
Rapor Et
Eski 4 Eylül 2009, 14:40

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha arkdaşalarıma gıttıgımde maillerim açılıyor ama benımkının neden acılmadıgını bılmıyorum bıze lutfen yardım edermısıınız ?çok onmLi bir sorun olmasa kafaya takmıcam ama neyazıkkı cok onemLi
Rapor Et
Eski 5 Eylül 2009, 17:12

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yhaaaaa bnmkide 1 haftadır açılmıo maillerimi okumm lazm ama okuyamıyorm lütfn biri bi çözüm söylesin
Rapor Et
Eski 17 Eylül 2009, 23:28

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benimde açılmıyo yardımm
Rapor Et
Eski 27 Eylül 2009, 22:50

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha arkdaşalarıma gıttıgımde maillerim açılıyor ama benımkının neden acılmadıgını bılmıyorum bıze lutfen yardım edermısıınız ?çok onmLi bir sorun olmasa kafaya takmıcam ama neyazıkkı cok onemLi
Rapor Et
Eski 2 Ekim 2009, 11:38

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
öncelikle hayırlı günler benim şirket hesbım var yani hotmail değil izmr@izmrimajgelinlik.com adres böyle mail live a giriyor şifre istiyor msn şifresini yazıp açıyorum ama hata veriyor GirişProfilKişilerPostaFotoğraflarDiğer ▼Takvim
Etkinlikler
Gruplar
Spaces
SkyDrive
Aile Koruması
Mobile
Karşıdan Yüklemeler
Tüm hizmetlerMSNWeb de ara
izmir@... ▼ Resmi değiştir
Adı değiştir
Hesabınızı görüntüleyin
Diğer hesaplara bağlaoturumu kapat

Oturum Açma Hatası

Windows Live Hotmail şu anda hesabınızda oturum açamadı. Lütfen daha sonra yeniden deneyin.
Yardım
© 2009 Microsoft Gizlilik Bildirimi Kullanım koşulları Hesap Görüşleriniz

YAZAN Bİ SAYFA ÇIKIYOR BUNU NASIL DÜZELTEBİLİRİM MAİLLERİME BAKMAMLAZIM
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.166 saniyede (71.68% PHP - 28.32% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 07:09
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi