PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > PC'den hoparlör ayarları nasıl yapılır?
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
remziye02:03, 17 Haziran 2009 
benim;bilgisayerdan ses geliyor ama çok az hoperleri kulağıma dayadığım zaman ben ayarların nasıl olacağını bilemiyorum.kardeşim ayarları değiştirmiş ama ben nasıl düzeltileceğini bilmiyorum cevap yazarsanız çok sevinirim.......
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

benim creative 2+1 ses sistemim var. Bufferden hep yankı yapıyor sesten daha çok buffer sesini duyuyorum.neden acaba söylermisiniz
Benzer Konular:
Etiketler:
  • bilgisayar hoparlor ayarlari
  • hoparlor ayarlari
  • hoparlor takili degil diyor
Cevap
fadedliver17:28, 17 Haziran 2009 
remziye adlı kullanıcıdan alıntı:
benim;bilgisayerdan ses geliyor ama çok az hoperleri kulağıma dayadığım zaman ben ayarların nasıl olacağını bilemiyorum.kardeşim ayarları değiştirmiş ama ben nasıl düzeltileceğini bilmiyorum cevap yazarsanız çok sevinirim.......
Ses Denetimi'ni açmak için (XP'de) saatin yanında hoparlör simgesi varsa, ona sağ tıklayın ve Ses Denetimi'ni Aç'a tıklayın. Saatin yanında o yoksa, Başlat>Denetim Masası>Ses ve Konuşma Aygıtları>Ses Efekti ve Ses Aygıtları. Açılan pencerede Ses Ayarı sekmesinde, "Aygıt ses ayarı" bölümündeki Gelişmiş düğmesine tıklayın.
Cevap
Misafir14:00, 5 Eylül 2009 
hopörlerden ses geliyor ama cızzzzzz ediyor sürekli neden acaba
Cevap
Misafir20:05, 10 Eylül 2009 
Benim hoparlörüm yankı yapıyor.Sorun hoparlördedir dedim yeni hoparlör aldım ama yine de aynı..
Başka bir pc'e taktım ses gayet normal çıkıyor.
Yardımcı olur musn?
Hangi ayarları bozulmuş olabilir?
Cevap
BlueNighT20:41, 10 Eylül 2009 
Ses Sürücüsü Olarak hangi programı kullanıyorsanız.. Programı Açıp Ayarları ortam ayarlarını Default olarak ayarlayın..
Cevap
Misafir18:07, 16 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
Benim hoparlörüm yankı yapıyor.Sorun hoparlördedir dedim yeni hoparlör aldım ama yine de aynı..
Başka bir pc'e taktım ses gayet normal çıkıyor.
Yardımcı olur musn?
Hangi ayarları bozulmuş olabilir?
ses kartı indirmen lazım ozman
Cevap
Misafir22:45, 16 Eylül 2009 
benim creative 2+1 ses sistemim var. Bufferden hep yankı yapıyor sesten daha çok buffer sesini duyuyorum.neden acaba söylermisiniz
Cevap
sadrettin00:22, 23 Eylül 2009 
ya benim bilgisayarın kamerası bozuktu ben de onu yapmaya çalışırken ses gitti yani hoparlöden hiç ses çıkmıyor çözümünü bana söyleyebilir misiniz?
Cevap
Misafir00:13, 3 Ekim 2009 
YA KARDES BENDE SAATIN YANINDA SES ISARETI YOK SES GELMIYOR YARDIM EDIN LUTFEN
Cevap
Misafir15:48, 5 Ekim 2009 
saatin yanında ses işareti yok ses gelmiyor yardımcı olun
Cevap
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama