Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

PC'den hoparlör ayarları nasıl yapılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda remziye tarafından 17 Haziran 2009 (02:03) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
72902 kez görüntülenmiş, 114 cevap yazılmış ve son mesaj 12 Ağustos 2014 (11:53) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.86  |  Oy Veren: 7      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 17 Haziran 2009, 02:03

#1 (link)
remziye
Ziyaretçi
remziye - avatarı
benim;bilgisayerdan ses geliyor ama çok az hoperleri kulağıma dayadığım zaman ben ayarların nasıl olacağını bilemiyorum.kardeşim ayarları değiştirmiş ama ben nasıl düzeltileceğini bilmiyorum cevap yazarsanız çok sevinirim.......
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

benim creative 2+1 ses sistemim var. Bufferden hep yankı yapıyor sesten daha çok buffer sesini duyuyorum.neden acaba söylermisiniz
Benzer Konular: Etiketler:
  • bilgisayar hoparlor ayarlari
  • bilgisayarin hoparlor ayarlari
  • hoparlor ayari
  • hoparlor ayarlari
  • hoparlor takili degil diyor
Rapor Et
Reklam
Eski 17 Haziran 2009, 17:28

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:
remziye adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

benim;bilgisayerdan ses geliyor ama çok az hoperleri kulağıma dayadığım zaman ben ayarların nasıl olacağını bilemiyorum.kardeşim ayarları değiştirmiş ama ben nasıl düzeltileceğini bilmiyorum cevap yazarsanız çok sevinirim.......
Ses Denetimi'ni açmak için (XP'de) saatin yanında hoparlör simgesi varsa, ona sağ tıklayın ve Ses Denetimi'ni Aç'a tıklayın. Saatin yanında o yoksa, Başlat>Denetim Masası>Ses ve Konuşma Aygıtları>Ses Efekti ve Ses Aygıtları. Açılan pencerede Ses Ayarı sekmesinde, "Aygıt ses ayarı" bölümündeki Gelişmiş düğmesine tıklayın.
Rapor Et
Eski 5 Eylül 2009, 14:00

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hopörlerden ses geliyor ama cızzzzzz ediyor sürekli neden acaba
Rapor Et
Eski 10 Eylül 2009, 20:05

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Benim hoparlörüm yankı yapıyor.Sorun hoparlördedir dedim yeni hoparlör aldım ama yine de aynı..
Başka bir pc'e taktım ses gayet normal çıkıyor.
Yardımcı olur musn?
Hangi ayarları bozulmuş olabilir?
Rapor Et
Eski 10 Eylül 2009, 20:41

#5 (link)
Yalan Dünya
BlueNighT - avatarı
Ses Sürücüsü Olarak hangi programı kullanıyorsanız.. Programı Açıp Ayarları ortam ayarlarını Default olarak ayarlayın..
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2009, 18:07

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Benim hoparlörüm yankı yapıyor.Sorun hoparlördedir dedim yeni hoparlör aldım ama yine de aynı..
Başka bir pc'e taktım ses gayet normal çıkıyor.
Yardımcı olur musn?
Hangi ayarları bozulmuş olabilir?
ses kartı indirmen lazım ozman
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2009, 22:45

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim creative 2+1 ses sistemim var. Bufferden hep yankı yapıyor sesten daha çok buffer sesini duyuyorum.neden acaba söylermisiniz
Rapor Et
Eski 23 Eylül 2009, 00:22

#8 (link)
sadrettin
Ziyaretçi
sadrettin - avatarı
ya benim bilgisayarın kamerası bozuktu ben de onu yapmaya çalışırken ses gitti yani hoparlöden hiç ses çıkmıyor çözümünü bana söyleyebilir misiniz?
Rapor Et
Eski 3 Ekim 2009, 00:13

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
YA KARDES BENDE SAATIN YANINDA SES ISARETI YOK SES GELMIYOR YARDIM EDIN LUTFEN
Rapor Et
Eski 5 Ekim 2009, 15:48

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
saatin yanında ses işareti yok ses gelmiyor yardımcı olun
Etiketler:
  • bilgisayar hoparlor ayarlari
  • bilgisayarin hoparlor ayarlari
  • hoparlor ayari
  • hoparlor ayarlari
  • hoparlor takili degil diyor
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.137 saniyede (65.88% PHP - 34.12% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 22:54
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi