PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Gizli dosyaları göster seçeneği nasıl aktif edilir?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
ASO8301:51, 21 Haziran 2009 
diskimdeki gizli dosyalarımı acmak ıcın araclardan gizli dosyaları gösteri ayarlıyorum ama açılmıyor dosyalar gizli işaretinde kalıyor yardımcı olursanız sevinirim...
En iyi cevap DiSs-eR tarafından gönderildi

Gizli Klasörleri Göstertemeyen Arkadaşlar Alttaki Linkten Dosyayı İndirip hepsini tamam (ok) dedikten sonra gizli klasörleriniz açılır... Eğer kullandığınız işletim sisteminden her hangi bir hata veya eksiklik yoksa.

Bilgisayarınız bir ağa bağlıysa ağ kablosunu çıkarıp ağ kullanıcılarının bilgisayarında bu uygulamayı yapmanız gerekir...
Birde şöyle birşey ben kullandım bu programı gayet başarılı fakat ben normal şekilde internet sayfasını açabilirken ağımda ki diğer kişinin (sadece internet gezgininin online oyun oynaya biliyordu) hiç bir sayfayı açmadığını bununda sadece modemle alakalı olduğunu söyleye bilirim. böyle birşey başınıza gelirse ilk yapacağınız şey modeme reset atıp tekrar kurmaktır. diğer bir husussa bilgisayarınızdaki tüm gizli klasörleri gösterdiği için bu programı kurduktan sonra Klasörünüzden herhangi biri açıkken { Araçlar>Klasör Seçnekleri>Görünüm>Gizli Klasörler ve sürücüleri göster, gösterme} görünen gizli klasörlerinizi tekrar gizlemeniz gerekir... kolay gelsin.

http://www.msxlabs.org/forum/attachm...7&d=1235972529
Benzer Konular:
Etiketler:
  • gizli dosyalari goster
  • gizli dosyalari gosterme
  • gizli klasorleri gosterme
Cevap
Hi-LaL04:46, 21 Haziran 2009 
Tabii yanlış anlamadıysam "gizli klasörleri göster " dediğinizde o gizlediğiniz klasörü görebildiğinizi farzederek bu öneriyi yapıyorum...

Başka bir teknik sorundan kaynaklanıyor olabilir mi bilmiyorum ama gizli görünmesini istemediğiniz bir klasöre sağ tıklayıp "özellikler" den "gizli "seçeneğini inaktif hale getirebilirsiniz...Yani başındaki işareti kaldırdığınızda klasörünüz görünür hale gelecektir kalıcı olarak...İşiniz bittikten sonra da dilerseniz yeniden o seçeneği işaretleyerek gizleyebilirsiniz
Cevap
KRALL12:01, 21 Haziran 2009 
Bilgisayarım gir
Yukardan araçlar>Klasör Seçnekleri>Görünüm bölümüne gir
Gizli dosya ve Klasörleri Göster seçeneğini işaretle uygula ve tamam de gizli dosyaların gözkecektir
Eğer gözükmüyorsa bilgisayarına virüs girmiştir nasıl temizleneceğini araştırman gerekecek
Ama en iyisimi sen format at böle viruslerle uğraşması zor ve çok zaman alır
Cevap
chixbe13:22, 29 Temmuz 2009 
Peki Vista işletim sistemlerinde bu nasıl yapılır?
Cevap
mehmetishakb10:02, 30 Temmuz 2009 
KRALL adlı kullanıcıdan alıntı:
Bilgisayarım gir
Gizli dosya ve Klasörleri Göster seçeneğini işaretle uygula ve tamam de gizli dosyaların gözkecektir
Eğer gözükmüyorsa bilgisayarına virüs girmiştir nasıl temizleneceğini araştırman gerekecek

Slm benim bilgisayarda klasör seçenekleri gözükmüyor geri dönüşüm kutusunu kardeşim yanlışlıkla silmiş onunla ilgili olabilir mi? gizli dosyaları nasıl gösterebilirim.
Cevap
Misafir18:20, 3 Ekim 2009 
evet ben yapıyorum olmuyor kesin virus var o virüsü silmem için ne yapmam gerekiyor
Cevap
Misafir14:34, 7 Mart 2010 
KRALL arkadaşımın dediğini yaptım oldu. TEŞEKKÜR EDERİM.
Cevap
ozbyrak03:16, 1 Mayıs 2010 
arkadaslar vista kullanıyorum gizli klasörleri göster'i işaretliyorum ama soradan tekrar kendine gösterme'yi işaretliyo ne yapabilrim.. birri yardım etsin yaa =))
Cevap
Daisy-BT03:23, 1 Mayıs 2010 
ozbyrak adlı kullanıcıdan alıntı:
arkadaslar vista kullanıyorum gizli klasörleri göster'i işaretliyorum ama soradan tekrar kendine gösterme'yi işaretliyo ne yapabilrim.. birri yardım etsin yaa =))

Alttaki mesajları inceleyiniz:

KRALL adlı kullanıcıdan alıntı:
Bilgisayarım gir

Başka bir teknik sorundan kaynaklanıyor olabilir mi bilmiyorum ama gizli görünmesini istemediğiniz bir klasöre sağ tıklayıp "özellikler" den "gizli "seçeneğini inaktif hale getirebilirsiniz...Yani başındaki işareti kaldırdığınızda klasörünüz görünür hale gelecektir kalıcı olarak...İşiniz bittikten sonra da dilerseniz yeniden o seçeneği işaretleyerek gizleyebilirsiniz
Cevap
ozbyrak03:32, 1 Mayıs 2010 
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı:
Alttaki mesajları inceleyiniz:

ya ben zaten girip gizli dosyaları göster yapıyorum ama çıkıp tekrar girdigimde yine kendi kendine gizli dosyaları göstermemeyi işaretlemiş. yani göster i işaretliyom ama pc pek takmııyor
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama