Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

MSN e-posta doğrulama nasıl yapılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda gruppolyan tarafından 23 Haziran 2009 (07:46) tarihinde açılmıştır.
35432 kez görüntülenmiş, 31 cevap yazılmış ve son mesaj 19 Eylül 2013 (13:14) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 23 Haziran 2009, 07:46

#1 (link)
gruppolyan
Ziyaretçi
gruppolyan - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar Ben bizim sitemizin uzantısıyle msn açtım de.vu şeklinde fakat e-posta yönlendiremiyorum.Yani e-posta adresi doğrulayamadım yardımcı olurmusunuz?
En iyi cevap LaDy tarafından gönderildi

Var olmayan e-posta uzantısı kullanırsanız, doğrulamanız için (olmayan) e-posta kutunuza onaylama mesajı gelir. Ama böyle bir e-postanız olmadığı için MSN adresini de doğrulayamazsınız. Ad@soyad.com diye MSN adresi alıyorsanız, 'soyad' diye bir e-postanız da olmalı. Bu yüzden @gmail.com, @msxlabs.org, gibi MSN adresleri alırsanız, doğrulamanız da mümkün olacak. Kısacası, uzantısını uydurduğunuz MSN adresini doğrulayamazsınız.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 23 Haziran 2009, 16:40

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
The Unique - avatarı
Alıntı:
öncelikle www.msn.com adresine giriyoruz..Burdan...
42d1788861

Açılan sayfadan Sing Up diyoruz.. Sonra:

Yes, use my e-mail address işaretli şekilde olacak ve continue dioruz..

Gerisini kendinize göre ayarlıyorsunuz.. Continue dedikden sonra tekrar diğer işlemleride kendi kafanıza göre dolduruyorsunuz..

ve ör: ismin@neolsun.com bu adresi onaylatacaksın.. neolsun.com domain’in olması lazım burdan aldığın mail ile mail kutuna baktığında hotmailden mail geldiğini göreceksin..
Rapor Et
Eski 23 Haziran 2009, 16:49

#3 (link)
HipHopRocK
Ziyaretçi
HipHopRocK - avatarı
Alıntı:
gruppolyan adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkadaşlar Ben bizim sitemizin uzantısıyle msn açtım de.vu şeklinde fakat e-posta yönlendiremiyorum.Yani e-posta adresi doğrulayamadım yardımcı olurmusunuz?
e-posta adresini dogrulamak icin bakiniz :
Rapor Et
Eski 15 Eylül 2009, 23:34

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
e posta adresimi doğrulayamıyorum
ne yaparsam yapayım doğrulanmadı ya
Rapor Et
Eski 16 Kasım 2009, 19:16

e-posta adresi doğrulama

#5 (link)
jadecrazy
Ziyaretçi
jadecrazy - avatarı
E-posta adresimi doğrulayamıyorum,lütfen bana yardım edermisiniz?
Rapor Et
Eski 10 Ocak 2010, 07:54

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
msne adresimi doğrulayamıyorm
Rapor Et
Eski 16 Ocak 2010, 11:08

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben msn doğrulamasını yapamadım yardım edin bişiler söyleyin
Rapor Et
Eski 21 Ocak 2010, 18:47

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
e postamı dogrulayamıyorum niyi hotmail.com hotmail adresime gire biliyorum ama live mesenger dan giremiyorum.... ad@soya. diye aldıydım dogruladım bikere gine
Rapor Et
Eski 23 Ocak 2010, 13:37

Lütfen yardım =( ....

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Öncelikle iyi günler...
Ben Oğuzhan. aqw(Adventure Quest World) adlı oyunu oynamaktayım. Oyunda chatli yazışma var.Ancak chat için kaydettiğin karakterin e-mail adresini doğrulanmasını istiyor. Ben e-mail adresi doğrulamak hakkında pek fazla bilgim yok. Benim e-mail adresimin sonu hotmail.com ile bitiyor. Ve bu konuda yardımınız için şimdiden Teşekkürlerimi sunuyorum

Saygılar...

Oğuzhan Gököz
Rapor Et
Eski 2 Mart 2010, 22:44

#10 (link)
jigolokenancom
Ziyaretçi
jigolokenancom - avatarı
slm msn adresimi nasıl doğrularım
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.187 saniyede (72.91% PHP - 27.09% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 15:38
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi