Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > TC Kimlik numarası ile bir kişinin icra bilgilerine ulaşılabilir mi?
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir16:43, 1 Ekim 2009 
evrak dışı alına ücret neyin karşıli avkatları kim detliyor acl cevap
Cevap
Misafir23:24, 1 Ekim 2009 
Merhaba; Banka Kredisi çekebilen bir Arkadaşımın üzerine kendime taşıt aldım. O da elinde 5 araç olmasına karşın borçlarına karşılık gelen hacizleri bana ait olan araca yazdırtmış.. Öğrenmek istediğim şu ki üzeinde 3 icra dosyası var.. trafik sitesinden 2 tanesini öğrendim.. diğerinde izmir 19. icra yazmakta.. ben bodrumda yaşıorum.. bu icrayı kim koymuş bu bilgilere nasıl ulaşabilirim.. bildiğiniz bir yöntem veya sorgulama sitesi var mıdır.. Teşekkür ederim..
Cevap
Misafir17:37, 15 Ekim 2009 
tc no ıle ıcralarımı ogrenmek ıstıyorum
Cevap
Misafir22:59, 10 Kasım 2009 
tc le iralık oldugumu örene bilirmiyim
Cevap
AriThmetiCs20:48, 11 Kasım 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
Merhaba; Banka Kredisi çekebilen bir Arkadaşımın üzerine kendime taşıt aldım. O da elinde 5 araç olmasına karşın borçlarına karşılık gelen hacizleri bana ait olan araca yazdırtmış.. Öğrenmek istediğim şu ki üzeinde 3 icra dosyası var.. trafik sitesinden 2 tanesini öğrendim.. diğerinde izmir 19. icra yazmakta.. ben bodrumda yaşıorum.. bu icrayı kim koymuş bu bilgilere nasıl ulaşabilirim.. bildiğiniz bir yöntem veya sorgulama sitesi var mıdır.. Teşekkür ederim..
Merhabalar..

İzmir 19 icra Müd.' de ki İcra Dosyasının bilgilerine şu şekilde ulaşabilirsiniz..

19.İCRA MÜD. MUSA TEKE (İcra Müdürü)
Tel: 0232 411 20 00 Dahili: 1506

Yukarıda ki Telefon numarasından icra müdürüne ulaşarak Dosya Numarasını söyleyip, Gerekli bilgileri rica yoluyla alabilirsiniz.. Aracınıza hangi dosya numarası ile haciz konulduğunu bilmeniz şart, yani Dosya numarası muhakkak olmalı..

Saygılar..

Cevap
Misafir09:44, 15 Kasım 2009 
İzmir İcra Dairesindeki borcum ne kadar
Cevap
TUZCUAY10:27, 15 Kasım 2009 
TC Kimlik sorgusu için > TC Kimlik No Sorgulama
İcra bilgileri için > Hukuk İcra Sorgusu
Bilgiler gelecektir...
Cevap
Misafir19:25, 15 Kasım 2009 
18976718928 no lu t.c den icra borcumu öğrene bilirmiyim
Cevap
Misafir10:29, 21 Kasım 2009 
adım ahmet aydın üzerimde icrayla ilgili dosya açılıp açılmadını öğrenmek istiyorum
Cevap
Misafir19:17, 2 Aralık 2009 
tc kimlik numaramla icra sorgulanabilir mi
Cevap
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları